Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

furyzer0

furyzer0

Üye
Kampanya Amerika'da olmuştu ve bitti bildiğim kadarıyla. Fiyatı hakkında muhtemelen 400-500$ olur sanırım.

Sent from mTalk using windows10 enterprise edition

Aybars1979

Aybars1979

Üye
Kampanya Amerika'da olmuştu ve bitti bildiğim kadarıyla. Fiyatı hakkında muhtemelen 400-500$ olur sanırım.

Abi 400-500usd arasındaki net fark tam 300tl + pasaport kaydı için 100-150tl gitse astarı yüzünden pahalıya gelebilir net fiyatı lazım açıkçası.

furyzer0

furyzer0

Üye
Abi 400-500usd arasındaki net fark tam 300tl + pasaport kaydı için 100-150tl gitse astarı yüzünden pahalıya gelebilir net fiyatı lazım açıkçası.
Amazonda tam 415 USD

furyzer0

furyzer0

Üye
300olsa direk getirteceğim ama 400 yüksekmiş. belki düşer 20 güne.
Normali de 350 gördüm sanırım ama ben aynı boyutta olsaydı xl alırdım kesinlikle. Fiyat farkına değiyor bana göre.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

mp2934

mp2934

Üye
geri tuşuna basılı tutunca başlangıç ekranının da kapatılması yeni galiba.Başlangıç ekranı da uygulamalar gibi kapatılabiliyor ama biraz kasıyor

furyzer0

furyzer0

Üye
geri tuşuna basılı tutunca başlangıç ekranının da kapatılması yeni galiba.Başlangıç ekranı da uygulamalar gibi kapatılabiliyor ama biraz kasıyor
Rs2 yapısında ise bence bugdır.

afwerker

afwerker

Üye
:bangin: çok şey istemiyoruz ki şu konseptteki gibi olsun sistem yeter :hmmm
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: symbianbelle, Aybin.Kilic, ddnet ve 2 diğerleri
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
:bangin: çok şey istemiyoruz ki şu konseptteki gibi olsun sistem yeter :hmmm
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Şu heriflerde azcık vizyon olsa konseptlerden feyz alırlardı. Ne konseptler vardı bir ara

• Beğen
Tepkiler: symbianbelle ve afwerker
dücane

dücane

Üye
Arkadaşlar ayın 23. de arkadaş Almanya Düseldorf a gidiyor. Herhangi bir elektronik ürün alımı yapmayı düşünmüyor dolayısı ile lumia 950xl düşünüyorum. fiyatı hakkında bilgisi olan var mı? Ayrıca bir alana bir bedava tarzı bir kampanya vardı bir aralar hala devam ediyor mu ki? bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Hocam Almanya da Köln sehrinde kaliyorum. Düsseldorfa komsu sehir oluyor. Ben Lumia 950 cift sim´i 279€ ya aldim. Fiyatlar baya uygun. Daha gecen hafta Lumia 950 xl ´i 318€ gördüm. 950xl bana göre büyük oldugu icin lumia 950´yi aldim. Avantaji cift sim olmasi. Yani anlayacagin en fazla 350€ ya Lumia 950xl´i alirsin. Yok Lumia 950 bana yeter diyorsan cok daha uyguna bulabilirsin
Bir alana bir bedava kampanyasi Almanya da olmamisti. Ama dedigim gibi zaten fiyatlari cok uygun

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin

ddnet

Üye
Hocam Almanya da Köln sehrinde kaliyorum. Düsseldorfa komsu sehir oluyor. Ben Lumia 950 cift sim´i 279€ ya aldim. Fiyatlar baya uygun. Daha gecen hafta Lumia 950 xl ´i 318€ gördüm. 950xl bana göre büyük oldugu icin lumia 950´yi aldim. Avantaji cift sim olmasi. Yani anlayacagin en fazla 350€ ya Lumia 950xl´i alirsin. Yok Lumia 950 bana yeter diyorsan cok daha uyguna bulabilirsin
Bir alana bir bedava kampanyasi Almanya da olmamisti. Ama dedigim gibi zaten fiyatlari cok uygun

Vay be 1050tl'ye 950xl...

Bizde hala 2100 falan tam 2 katı...

mTalk'tan gönderildi

• Beğen
Tepkiler: dücane
furyzer0

furyzer0

Üye
Yeni skype daki botları deneyen var mı? Seyahat botu ve link kontrol botlarını çok beğendim Sift botu da beğendim bir şey hakkında soru ve ya öneri sorabiliyorsun.

mTalk'tan gönderildi
1050 değil 3.5 katı 1425 tl oluyor. Ama bizde de 2300-2400 civarı zaten.

Aybars1979

Aybars1979

Üye

mTalk'tan gönderildi
belirtiğiniz fiyatlara kolayca albileceği yerler varmı bizdeki gibi teknosa bimex vs sonuçta 2 kalacak ve telefon peşinde koşacağını sanmıyorum girip alıp çıkabileceği bir yer olması lazım.

dücane

dücane

Üye
belirtiğiniz fiyatlara kolayca albileceği yerler varmı bizdeki gibi teknosa bimex vs sonuçta 2 kalacak ve telefon peşinde koşacağını sanmıyorum girip alıp çıkabileceği bir yer olması lazım.

Hocam bak, Mediamarkt´da Lumia 950xl beyaz olani 319€, Lumia 950XL siyah cift sim 379€
Dolasmadan girip alabilirsin

Yok online alirim diyorsan yeni Lumia 950 259€ ya satiliyor

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
640XL'ı Windows 10'a yükselttim. Dokunmatik sapıttı. Kendi kendine bişeyler yapıyor, bazen çalışmıyor dokunmatik. Şimdi 8.1'e döndüm bir gündür hiç sorun yok. Başına gelen var mı hiç?

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
serinaga

serinaga

Üye
640XL'ı Windows 10'a yükselttim. Dokunmatik sapıttı. Kendi kendine bişeyler yapıyor, bazen çalışmıyor dokunmatik. Şimdi 8.1'e döndüm bir gündür hiç sorun yok. Başına gelen var mı hiç?

Benim L1520'de sapıtmıştı bir ara, ama zaten Win10 Redstone son sürüm yüklü idi, artık yazılımdan mı yoksa donanımdan mınkaynaklandı bilemiyorum ama, birkaç işlem yaptım bununla ilgili ama telefonu ne resetledim ne de eski sürüme geri döndürdüm, şimdilik bir sıkıntı yok ...

Silisyaa

Silisyaa

Üye
Evet hocam son iki yapıda bende de aynı sorun var çıldırmak üzereyim
Zaten ben bir şey de anlamış değilim. Donanımdan mı yazılımdan mı yoksa herhangi bir uygulama mı kastırıyor. Hatta sim veya sd kart mı bilemiyorum. Ancak 2 yapı önceki güncellemeyi 1 ay sorunsuz kullandım. Ondan öncekiler ve sonrakilerde hep bu ekran sapıtması vardı az veya çok.

Servise yollamayı düşünüyorum ama cesaret edemiyorum geçici telefon temin edemedim aylarca telefonsuz gezemem. Eziyet ya

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye

Zaten ben bir şey de anlamış değilim. Donanımdan mı yazılımdan mı yoksa herhangi bir uygulama mı kastırıyor. Hatta sim veya sd kart mı bilemiyorum. Ancak 2 yapı önceki güncellemeyi 1 ay sorunsuz kullandım. Ondan öncekiler ve sonrakilerde hep bu ekran sapıtması vardı az veya çok.

Servise yollamayı düşünüyorum ama cesaret edemiyorum geçici telefon temin edemedim aylarca telefonsuz gezemem. Eziyet ya
Ekranı kırık olarak 640xl aldım. Çinden ekran aldım değiştirdim ekranı. Hiç kullanmadan da win10 a yükselttim. O yüzden sorun ekranda mı yazılımda mı çözemedim. Şimdi sizde de aynı sorun olduğunu görünce karar verdim ki sorun yazılımda demek ki. Biraz 8.1de kullanayım bakalım.
W10M insider sürümünde de varmı dokunmatik ekran sapıtması sorunu.

Aybars1979

Aybars1979

Üye
Ekranı kırık olarak 640xl aldım. Çinden ekran aldım değiştirdim ekranı. Hiç kullanmadan da win10 a yükselttim. O yüzden sorun ekranda mı yazılımda mı çözemedim. Şimdi sizde de aynı sorun olduğunu görünce karar verdim ki sorun yazılımda demek ki. Biraz 8.1de kullanayım bakalım.
W10M insider sürümünde de varmı dokunmatik ekran sapıtması sorunu.
bence sizinki değişen ekrandan kaynaklı.

Üst Alt