Windows 10 Hakkında Herşey [RESİMLİ VE VİDEOLU]

Sponsorlu Bağlantılar

exp_l0it

exp_l0it

Üye
büyük ihtimal o güncellemeler gömülü gelir :D

Uhops

Uhops

Üye
Etkinleştirme 29 Temmuz'da çıkan süreme uygulanabiliniyor mu? Uygulandığı zaman lisans süresi ne kadar oluyor?

bycoo32

bycoo32

Üye
    Konu Sahibi
Etkinleştirme 29 Temmuz'da çıkan süreme uygulanabiliniyor mu? Uygulandığı zaman lisans süresi ne kadar oluyor?
Etkinleştirmede yapacağınız orjinalleştirme. 29 unda çıkan için.

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
mp2934

mp2934

Üye
W10 u kendi verdiği sitesinden iso olarak indirdim ve aynı indirdiğim uygulamayla diske yazdım bununla yükseltebilir miyim yoksa yazma programı mı lazım

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
W10 u kendi verdiği sitesinden iso olarak indirdim ve aynı indirdiğim uygulamayla diske yazdım bununla yükseltebilir miyim yoksa yazma programı mı lazım
İsterseniz Flash Disk ile yükleme, isterseniz DVD ile yükleme yapabileceğiniz gibi bilgisayar üzerinde örneğin D'ye copyalayarak oradan da kurabilirsiniz..
En iyisi de USB den kurmadır.. Çünkü sonradan size yine lazım olabilir.
USB den kurabilmeniz için USB ye Windows'u belli proğramlarla yüklemeniz lazım.

bycoo32

bycoo32

Üye
    Konu Sahibi
İsterseniz Flash Disk ile yükleme, isterseniz DVD ile yükleme yapabileceğiniz gibi bilgisayar üzerinde örneğin D'ye copyalayarak oradan da kurabilirsiniz..
En iyisi de USB den kurmadır.. Çünkü sonradan size yine lazım olabilir.
USB den kurabilmeniz için USB ye Windows'u belli proğramlarla yüklemeniz lazım.
windows 7 usb tools aracı ile yazdırabilirsiniz

mp2934

mp2934

Üye
Bilgisayara temiz kurulum yaptım ancak disk ayırmada 900 gb ın 500 gb ı c de görünüyor 300 gb civarı görünmüyor düzeltme şansı var mı yoksa tekrar mı reset atılmalı
W10 enterprise etkinleştirmişim proyu nasıl etkinleştiricem bir turlu bulamadım ya

bycoo32

bycoo32

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayara temiz kurulum yaptım ancak disk ayırmada 900 gb ın 500 gb ı c de görünüyor 300 gb civarı görünmüyor düzeltme şansı var mı yoksa tekrar mı reset atılmalı
W10 enterprise etkinleştirmişim proyu nasıl etkinleştiricem bir turlu bulamadım ya
disk yönetiminden gir bi bak.
windows 10 etkinleştirme videosunu izleyin kendinize proya ait ürün anahtarı bulun o şekilde hallolur

• Beğen
Tepkiler: mp2934
biltek

biltek

Üye
6 aylık etkinleştirme veriyor. peki 6 ay sonra ne olacak ? kapanacakmı ? sınırsız etkinleştirme yokmu ?

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
sağlam iso dosyası linki lazım DUYRULUR :D

exp_l0it

exp_l0it

Üye
Tüm sürümler 32&64 bit bir arada lazıö
aio lazım desene sen şuna :D
32ve 64ü ayrı ayrı yapmayı biliyorum ama 32+64 yapmayı beceremedim hala. 32-64 ayrı ayrı halde iken ei.cfg silinince hangi sürümü yüklemek istediğini soruyo.
32+64 indir ms sitesinden daha sonra ei.cfg dosyasını bul sil :ehe

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
aio lazım desene sen şuna :D
32ve 64ü ayrı ayrı yapmayı biliyorum ama 32+64 yapmayı beceremedim hala. 32-64 ayrı ayrı halde iken ei.cfg silinince hangi sürümü yüklemek istediğini soruyo.
32+64 indir ms sitesinden daha sonra ei.cfg dosyasını bul sil :ehe
Dosya bulamazsam denerim :)
Hdd yi böldüysen kalan parçayı biçimlendirdinmi böldüğün yerde

0MG90

0MG90

Üye
32-64bit istiyorsan Microsoft'un indirme aracıyla indir bence daha kolay olur

0MG90

0MG90

Üye
Nasıl anlamadım
Microsoft'un Windows 10 indirme aracı varya onla indir diyorum.
Buradan indirip Windows 10 istediğin sürümü, dilini ve 32-64 biti seçebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Microsoft'un Windows 10 indirme aracı varya onla indir diyorum.
Buradan indirip Windows 10 istediğin sürümü, dilini ve 32-64 biti seçebilirsin.
Bu sürümler nedir hangisini indireyim sade win 10 mu single language mi diğer ikisi mi

Üst Alt