Wifi Şifre Kırma Programı [MediaFire Upload]

Konu, 'Android Diğer Çeşitli Uygulamalar' kısmında burak d tarafından paylaşıldı. Okunma: 219911 | Cevaplanma: 155

1. Wifi Şifre Kırma Programı [MediaFire Upload]

ise yaramadi cop

Yazan: softlan
  2. Sonuç olumlu da olsa hiç etik değil. Kendi fikrim kişiye göre değişir tabi.

3. Bunun için root gerekli mi? Bu konularda bilgim yok denecek kadar az da :pro2:

4. Sadece Airties isimlilerde calisiyor :)

5. Sonuç alan yok galiba. :)

6. Bir arkadas wifi kirici proqramini kurmus cihazina.uygulamani çalisdirdigi anda cihazin wifi çipi yanmis servislik olmus telefon

7. :alkis

8. tikliyom indmiyor linkini versene

9. 00

dummper programı ile yarım saatte kırılıyo.üstelik sonuç alma oranı%80 arkadaşlar
    ---
    00
    dummper programı ile yarım saatte kırılıyo.üstelik sonuç alma oranı%80 arkadaşlar

10. Biri de sizin wifinizi kırsa hoşunuza gider mi empati yapın :)

İbrahimEsşiz44 bunu beğendi.
  11. bencede saçma biraz ...

12. doğru arkadaşlar birisi bizim parayla aldığımız interneti izinsiz kullansa hoşumuza gidermi kul hakkıdır

13. Öyle bi dunya yok malesef

14. Buraya kadar nasıl geldin ? Veyahut konuya girerken ki beklentin neydi ? :ehe

@@DiAbLo@@ bunu beğendi.
  15. Bilgisayardan saatler süren uğraş sonucunda kırdığım şifrenin bu kadar basit bir şekilde kırılması imkansızdır bu işlem o kadar basit değildir bilen bilir zaten

16. Az sabahlamadık lunix başında wifiden paket toplamak için. :ehe

AFK_is_now_AFK bunu beğendi.

17. Hemde ne sabahlama ha oldu ha olcak derken güneşin doğuşunu izlemek :ehe

AFK_is_now_AFK bunu beğendi.

Wifi Şifre Kırma Programı [MediaFire Upload] konusuna benzer içerikler

1. 5800 wifi ağlarının şifrelerini kırma ( 12 Ocak 2013 | Symbian S60v5 Genel )

5800'da wifi şifrelerini kırma programı varmı
  2. 5800 wifi şifrelerini kırma programı ( 13 Ocak 2013 | Symbian S60v5 Genel )

5800 wifi şifrelerini kırma programı varmı Bilgisayarda oluyor Telefonda olmazmı
  3. Uygulama Android Wifi Kırma Programı ( 20 Temmuz 2014 | Android Uygulama ve Oyun Yardım )

Arkadaslar Android icin Gerçek Wifi hack Programi Bilen Varmı?
  4. İpucu wifi şifre kırma yardım ( 6 Kasım 2014 | Network, İnternet ve Güvenlik )

wifi şifresi kırmam gerekiyor nasıl kırabilirim yardım
  5. Püf Noktası wifi şifre kırma ( 6 Kasım 2014 | Android Genel )

wifi şifresi kırmam gerekiyor lütfen yardım uygulama vb
Yüklüyor...
01 Eylül 2015 Salı - 13:06:24