Wifi Şifre Kırma Programı [MediaFire Upload]

Konu, 'Android Diğer Çeşitli Uygulamalar' kısmında burak d tarafından paylaşıldı. Okunma: 194038 | Cevaplanma: 104

1. :ehe

2. Hepsine desteklemez dr çünkü kıramaz ;-)
  3. Sadece essidleri belki kirabilio
  4. Böyle Bir Uygulamaya İnanan Var Mı Hala...
    Şaşırıyorum....
  5. Web _ wpa-Psk kırmak zor iş kimse kırdım demeşin :)
  6. wpa psk kırdım ama bu tür programlarla değil linux sayesinde :D
    Xiaopan os ile wps açıgı sayesinde 5saniyede kırdım ss var :D
  7. Backtrack ile 2 dakikada şifre kırıyorum, günlerce sürmüyor yani. Wi-Fi şifresi asla bir programla kırılamaz, bunu kimse anlamak istemiyor. "Wi-Fi Şifre Kırıcı" vs. bütün programlar sadece aldatmacadır.
  8. yaparsın
  9. wps açıgını biliyosan 5 saniyedede kırarsın ;)
    şimdi çogu modemde wps var
    bi arkadaşa wpa şifre kırdım falan diyodum inanmadı gözünün önünde kendi modeminin şifresini kırdım.
  10. Internette haram caiz degil seytan isi kulkanacagina ibadet et. Cok ayip ..

Reklamlar cikiyo o reklamlarda drgisik kadinlar cikiyo seytan isi bunlar ..

:P
  11. Slm arkadaslar bana bilgisayar icin wifi password cracker 4.6.9 veya 4.6.2 lazim bi turlu bulamadim elinde olan varsa paylasabilir mi
  12. kilit..
  13. ---
    Bos islerle ugrasmayin derim
  14. Gidin sifreyi iste ne bosuna yoruluyorsunuz:D
  15. Vermez :D
  16. Cocugu falan varsa cikolatayla,sekerle kandirin sifreyi isteyin yani bu daha kolay:D
    Siycey bunu beğendi.
  17. Bak o mantıklı :D :D
  18. Mahallede ki kablosuzun sifresini istedim ama komsunun kiziyla arayi iyi yapip istemistim,babasi odun gibi adam zaten sifre degil,su istenmez:D yani programla falan ugrasilcagina istemek daha kolay cunku bir ara ugrasiyim dedim tek tek harf kombinasyonu ve kelime denediginden sabahtan aksama kadar bulamadi bende vazgecip bu yolu kullaniyorum:D
  19. Ben dayımdan istedim vermedi 7 saniyede kırdım şifreyi telefon numarasıymış :D :D
    maxirabit bunu beğendi.
  20. Onunki de çok zormuş hiç çözülmez:D
    Siycey bunu beğendi.
Yüklüyor...

Konu ile alakalı site aramaları:

1. wifi şifre kırma programı 4.6 2 indir

,
  2. android wireless şifre kırma programı indir 6 saniye

,
  3. cep telefonu wifi şifre kırma programı 4 6 2 new 2013 indir

,
  4. wpa psk şifre kırma programı