Whatsapp sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp sorunu
Arkadaşlar merhaba whatsapp güncellendikten sonra böyle bir sorunla karşılaştım mesaj yazanın ne yazdığı bildirimde çıkmıyor yeni mesaj "xyz" diye çıkıyor whatsapp ayarlarında şöyle bir seçenek var o da soluk

weesel

weesel

Üye
Yeni güncellemeyle mesaj önizlemeyi kendilerine göre güvenlik sebepleri nedeniyle kapatmışlar. Sadece kişinin whatsapp ismi ve "yeni mesaj" yazıyor. Benim gördüğüm kadarıyla -ben de dahil olmak üzere- birçok insan bu opsiyonun kaldırılmış olmasından şikayetçi. Yeni güncellemeyle düzeltmelerini ummaktan başka yapılabilecek pek bir şey yok...

• Beğen
Tepkiler: keske22
Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Ben de aynı dertten muzdaribim

kralberk13

kralberk13

Üye
önceki sürümleri yükleseniz olmazmı ?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bende ön izleme halen gözüküyor? Sıkıntı yok :hmmm

kralberk13

kralberk13

Üye
aynen bendede yok
pardon ama benimkisi android

Enes

Enes

Üye
ben de görüyorum barı aşağı çekince mesajları.
ulen hatunla kavga ettik bakamıcaz mı tepeden çekip barı ne yazdığına illa mavi tik mavi tik :D

kralberk13

kralberk13

Üye
:)

sLeepLe

sLeepLe

Üye
bende de gözüküyor :D

kralberk13

kralberk13

Üye
ozaman beyler güncellemeyi bekliceksiniz sorunu olanlar için diyorum

weesel

weesel

Üye
Ya çok acayip bi şekilde bazı arkadaşlarımda önizleme sorunu olmamasına rağmen ben de dahil birçoğumuzda var. Ben iOS 7 kullanıyorum acaba onunla mı ilgisi var diye düşündüm ama iOS 8 olan arkadaşlarımda da bu sorun olduğunu gördüm.
önceki sürümleri yükleseniz olmazmı ?
Önceki sürümleri nasıl yükleyebilirim hiç bilmiyorum gerçekten.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ya çok acayip bi şekilde bazı arkadaşlarımda önizleme sorunu olmamasına rağmen ben de dahil birçoğumuzda var. Ben iOS 7 kullanıyorum acaba onunla mı ilgisi var diye düşündüm ama iOS 8 olan arkadaşlarımda da bu sorun olduğunu gördüm.

Önceki sürümleri nasıl yükleyebilirim hiç bilmiyorum gerçekten.

Acaba burada bir farklılık mı var sende?

kralberk13

kralberk13

Üye

Üst Alt