Wave1 ve wave2 (Bada 2.0) Video

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tesadüf05

tesadüf05

Üye
    Konu Sahibi
Wave1 ve wave2 (Bada 2.0) Video
Arkadaşlar wave 1 ve wave 2 ye yüklediğim bada 2.0 videosu. Yüklemek isteyenler yüklemeden önce bi izlesin.

Wave 1 için indirme linki :

Wave 2 için indirme linki :

Rar : samfirmware.com

Bada 2.0.1 kullanırken mavi ekran hatası almamak için;

*#7092463*#
debug
debug level
low
save

yapmanız yeterli.

Arkadaşlar oluşacak olumsuzluklardan kendiniz sorumlusunuz.

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady

senam38

Üye
serkan kardes senin wave2 ye yukledigin yeni beta sanirim ben daha once yukledim mavi ekran hatasi yuzunden 1.2 ye dondum tekrar benim yukledigim 2.0 boyle degildi mavi ekran hata kodu vermissin yapinca hata aldinmi hic cpu kullanimi nasil isinma varmi final surum cikana kadar kullanilabilirmi hatalar varmi nu surumde yardimci olursan sevinirim

tesadüf05

tesadüf05

Üye
    Konu Sahibi
Hatasız diyemem o koddan sonra mavi ekran hatası almadım. Gayet stabil final sürümü çıkana kadar kullanmayı düşünüyorum.

senam38

Üye
usta hatadan kasit bu update to pc yazisi falan cikiyor onu kastettim yoksa muhakkak eksigi vardir kasma isinma nasil cpu kullanimini gozlemledinizmi asiri bi yorma yapiyormu cihazda ve yeni betami bu

eLZeM34

Üye
iyide üstad bunu nasıl yükleyeceğiz telefona???

tesadüf05

tesadüf05

Üye
    Konu Sahibi
Yeni beta evet. update to pc diye bi uyarı almadı hiç. Bada 1.2 den bi farkı yok gibi cpu da ısınmada felan.

----------Eklendi @ 13:33:38 ---------- Yazıldı @ 13:32:46 ----------

Multiloader ile yükleyeceğiz forumda nasıl yükleneceğine dair anlatımlar var.

ercizm

Üye
yüklü olan programlar siliniyormu?
bir de gps bağlantısı nasıl bağlanma da 1.2 deki gibi bekleme varmı?
biraz + ve eksilerini yazabilirmisin
teşekkürler

mkarakas058

mkarakas058

Üye
usta duvar kagıdını değiştirebiliyon mu? ve Ayarlardan cpu durumunu gözle nasıl?

senam38

Üye
duvar kagıdı değişiyor cpu da %7 8 arasında değişiyor bende msj açamama gibi bir sorun var sizlerdede varmı

jek6161

Üye
gps bulması cok kolay olmus eskıden 2 dakka filan beklerdim simdi maksimum 5 saniye bekledim ama telefonda asırı ısınma ve kendini resetleme var mesaj olayı sacma olmus mesaj geliyo acıyım diyorum telefon donuyo cıkıp girince acılıyo hataları düzeltilirse harika bi sürüm...

mustafa1800

Üye
eline sağlık ustaaa :)

qadir

Üye
beklemek te yarar var sanırım ?

ercizm

Üye
yükledim süper teşekkürler

selcukuzun08

Üye
mavi ekran düzeltme kodu xda'da *#33284*# diyor

----------Eklendi @ 12:51:47 ---------- Yazıldı @ 12:50:57 ----------

mavi ekran düzeltme kodu xda'da *#33284*# buradan Low seçilecek

woflrain

Üye
arkadaslar sürüm tam bir fiyasko. yüklemeyin bosa zaman kaybı her seyde hata var.oyunlar yüklemesi 2 gün sürdü bir yüklediğimde çalışmadı 2 avatar yükledim bu arada.facebook da yazı yazmak ölüm.sürekli donmalar var opera bile calışmadı yani o kadar kötü.mesajlar acılmıyo .kamera daha kötü geldi gözüme ayarlar falan karışmış iyiyce .müzik çaların seside bozulmus.daha kısık ve cızırtılı sanki.gidisat güzel ama menüde duvar kagıdı görünüyo değişiyoda.kullanım rahatlıyacak insallah.ha bide size sorayım bu facebook neden m.facebook a yönlendiriyo otomatik.ana sayfadan neden bağlanmıyoki hayret...

byconsul

Üye
arkadaşlar wave 2 telefonuma bada 2.01104222024LISS8530xkpd6 sürümünü yükledim öncelikle internet tabanlı ve temaya yönelik işlemlerimde mavi ekran verip update moduna geçiyordu. yukarıda vermiş oluğunuz işlemleri uyguladıktan sonra mavi ekran sorunuyla karşılaşmadım. ancak bu defa da telefonum reset atmaya başladı ve browser dns başarısız diyor youtube dan arama yapmak istediğimde yine reset atıyor sizce ne yapmalıyım. şimdiden teşekkürler.

erem.qns

erem.qns

Üye
Bende yükledim dün gece..
Pek bi sıkıntı yok bnm için. Java oyunlar olmasada olur. Kamera öyle ahım şahım kötü değil.
Hem bu kadar dert etmeye gerek yok zaten beta sürüm. İsteyen kurar istemeyen kurmaz.
He kurdun begenmedın mı ?
Dön 1.2 tkrar:naughty:

cellat48

Üye
nasıl dönüyoruz ya 1.2 ye yardım lütfen :vur

----------Eklendi @ 19:46:04 ---------- Yazıldı @ 19:44:55 ----------

nasıl 1.2 ye dönülüyor yardım lütfen
:vur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt