bada 2.0 wave ve wave 2 sürümleri yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

mkarakas058

mkarakas058

Üye
Arkadaşlar ben saat widgetleri yüklüyorum ekrandaki saat tam 1 saat geriden geliyor bunu çözebilen varmı?

sfx1

sfx1

Üye
bnde gözümü karartıp kurdum :D xpkg6dan bi farkını göremedim, telefon gaayet stabil, yine anamenüdeki facebook uygulamasını çalıştıramadım bi çözümü olan varsa yardımını beklyrm. :ehe

fatih-10

Üye
sfx1

sfx1

Üye
msj attm özelden ama görmedin galiba kardeşm,

ercizm

Üye
ben şuan yükledim. ml de wait reset dedikten sonra mavi ekran geldi kaldı telefon. bataryayı söküp tekrar taktım ve tekrar denedim sorunsuz yüklendi. yanlız yükleyecek arkadaşlara tavsite program ekle kaldırdan samsung usb driver programını kaldırın. daha sonra indirdiğiniz dosyadan çıkanı yükleyin. telefonu download mode alıp pc ye bağlayın. driverların yüklenmesini bekleyin. sonra işleme başlayın. en garanti yol bu gibi gözüküyo fakat sorumluluk size aittir bunuda unutmayın :oke:

ben de az önce yükledim usb driveri kaldırdım içindeki usb driveri kurarak yükleme yaptım
ama yine de mavi ekranda kalıyor ekran sonra yeşil oluyor usb kabloyu çıkarıp pili çıkardım tekrar takıp download modunda açıp ddownload tuşuna tıkladım devam etti kuruldu şuan problem yok

erem.qns

erem.qns

Üye
peki bi kaçtane uygulama açın. Zorlayın telefonu resetlencekmi bakarmısınız ?
bi önceki betada telefonu kasmaya gelmıodu hmn resetlıodu

fatih-10

Üye
lan bune yaaa yükledik telfon rest atarken mavi ekran geldi bekledim baya bi süre gitmedi telefonun pilin cıkardım tekrar yükleme yaptım hata veriyo buseferde

Download Start Ch[0]
Warring : Security fail!!

LÜTFEN YARDIM EDİNNNNN :(

erem.qns

erem.qns

Üye
ilk kez mi ml ile versiyon yüklüosun ?

fatih-10

Üye
2,0 yeni yükliyorum

erem.qns

erem.qns

Üye
Kardes aynı sey. Snde 8530 için olan final sürümünü atıcaksın telefona

fatih-10

Üye
ii de neren bulcam onu :)

mustafa1800

Üye
flash desteği çalışıor mu gençler ?

totx

totx

Üye
yükleyen biri tam olarak detaylari anlatabilir mi önceki betadan farklari nedir?

adelante55

adelante55

Üye
flash desteği çalışıor mu gençler ?

iyi çalışıyor

----------Eklendi @ 13:42:33 ---------- Yazıldı @ 13:41:51 ----------

bu socialhub ı nasıl aktif hale getirecez arkadaşlar bilen var mı?

lider

Üye
bende önceki versiyon yüklü yani 6 olanı sevdiğim özellikler
1. artık izlesene.com dan herşeyi rahatlıkla izliyorum
2. en çok beğendiğim kısmı bu bada 1.2 de konusma sırasında ses gidiş ve geliş berbattı son ayarda bile duymuyordum çogu yerde ama bu sürümde fevkalade olmuş
3. facebook çalışıyor ama biraz yavaş
4. önceden zil sesi vs yapmak için illa telefona kaydediyodu sonunda düzeltmişler neyi ne sesi yapmak istiyosanız yapın hafıza kartından görüyor
5. dörtlü ikonlar ve renk seçimleri çok hoş olmuş ve birçok yeni özellik .
şu ana kadar iki sıkıntım oldu
1. hala interneti çalışır vaziyette ve bir çözüm yolu yok
2. wap yazıp 7777 e mesaj gönderemedim bir türlü :) hattım turkcell gönder butonu cıkmıyor

mustafa1800

Üye
peki ücretli programlar çalışıyormu kint messenger gbi .s

cbalim

Üye
deneyen arkadaşlar push mail çalışıyormu acaba?