W800i Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye
    Konu Sahibi
W800i Yardım
arkadaşlar benim telde bu 2 gundur kendi kendine resetlemeye başladı acaba önemli bi sorunmu ?????var
yardım ederseniz sevinirim....

cepix

cepix

Üye
Walla teknik servisi bi ziyaret et sen

crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye
    Konu Sahibi
önemli bi sorunmudur acaba

cepix

cepix

Üye
İçinde kuşku kalmasın,ilerde başına daha büyük bir bela açabilir ne yazsam yalan olur önemli,önemsiz diye elektronik alet beklemeye gelmez

crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye
    Konu Sahibi
anladım saol ama bende k 750i de vardı onda da aynı sorun cıktı fakat bidaha tekkrarlamadı w800 2 gundur sorun cıkartıp duruyo beni deli etti yaaaaa nese yardımcı oldugun için saol

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Telefona herhangi farklı bir yükleme yapıldı mı ?

Bir de servise git gitmesine de onlar ne yapabilirler ki ?

RockFord Fosgate

Üye
spot mu aldın?????garantılıyse gotur servıse arkana yaslan bekel!!

crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye
    Konu Sahibi
cihaz garantili 1 aylık tel . yaaaaaa daha once joistik pro. vardı havayla temizlediler herangi bi yukleme yapmadım tekrar bole bi sorun cıkarırsa göturucem tşk ediorum acaba başkalarındada yapıomu tşk

wolfram

Üye
walla benm telefon direk kapanıo dediğin gibi 1 ay fln oldu alalı. kapandımı açılmak bilmio. daha önceden 2 kez yaptı. servise götürdük formatlıcaklarmış ama tel noların fln gider dedi ordaki adam bende istemedim. dün akşam tekrar kapandı. henüz açamadım.

bi sorum olcak. telefon kapalıyken telefon hafızasındaki numaraları msg ları pc ye yedekleyebiliyormuyuz???? veya hafıza kartına fln???

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Telefon Açık Olması lazım.

wolfram

Üye
da telefonu nası accaz???

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Açılmıyorsa malesef rehberinizi feda edip versiyonu yükleteceksiniz.

wolfram

Üye
peki servisteki kişiler kurtaramazlarmı numaraları fln??

kafa şişirdim biliyorum ama numaraların biçoğu yoq. bidaa toplamam baya zor olcak.

çk teşekkürler cevapların için

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Telefon'a bulabilirseniz başak bir W800i bataryası takın ve açmaya çalışın , açılırsa PC Suite ile yedeklerseniz ama açamazsanız malesef...

wolfram

Üye
teşekkürler gokhan. bide şeyi merak ediyorum nasıl böle bi problem açığa çıkar??? yani yüklediğim bi programmı yapar yoqsa telefonu fln düşürünce oluşabilirmi bööle bişiy

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Valla hiç bilmiyorum , bizlerde de var W800i ama hi çböyle bir problem olmadı.

wolfram

Üye
deli etcek bu telefon beni daha alalı 1ay oldu. bakalım şimdi farklı batarya arıom belki çalışır ümidi ile

cepix

cepix

Üye
Walla bende w800 kullanıorum 1.5 ay oldu alalı taş gibi sorusuz çok şükür

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
yaw crazy sen zaten telefoncu değil misin at bi flaş düzelir

crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye
    Konu Sahibi
dostum se k750i ve w800i inin ufs aparatı yok ist var onuda telihlaesine gidince alıcaklar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt