General Mobile 4G [V2 Çıktı]General Mobile 4G Wileyfox Swift Rom (Custom Rom) (Cihaza Ait İlk Custom Rom)

Sponsorlu Bağlantılar

mskblt

Üye
Romu yandexe upload ettim forumun başına eklersiniz hocam

hidryhme

Üye
Dual mdoeli içinde oluyor mu ?

hidryhme

Üye
Hocam anlıyorum Rom Root işlerinden eskiden Ace2 olduğu için de. Onda cwm flaşlıyorduk stock recovery den bunda cwm yi veya phil veya twrp yi nerden flaşlıyoruz ?
Bu arada Elinize sağlık

Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
Hocam anlıyorum Rom Root işlerinden eskiden Ace2 olduğu için de. Onda cwm flaşlıyorduk stock recovery den bunda cwm yi veya phil veya twrp yi nerden flaşlıyoruz ?
Bu arada Elinize sağlık
Hiçbir flashlama islemi yapmamaktayız . Yazıda belirtildiği gibi flah-all.bat dosyası telefon fastbiot modunda çalıştırmak yeterli olacaktır.

devrekli1234567

Üye
Telefona romu attim herşey 10 numara fakat root checker telefonun root izni olmadigini soyluyor yardimci olursaniz sevinirim :bilmm

mskblt

Üye
Rom'um bulunduğu telefon çift simli zaten direk sim1 sim2 diye gözküyor benimki tek hatlı olmasına rağmen.

Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
Telefona romu attim herşey 10 numara fakat root checker telefonun root izni olmadigini soyluyor yardimci olursaniz sevinirim :bilmm
Root izni yok cünkü hocam. Bu romu rootsuz kurmaktayiz cunku aslinda bir custom rom degil gibi .

• Beğen
Tepkiler: devrekli1234567
Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
Rom'um bulunduğu telefon çift simli zaten direk sim1 sim2 diye gözküyor benimki tek hatlı olmasına rağmen.
Fark ettirmez , rom hem cift hem de tek simli telefinlara uyumlu .

mustifanci

Üye
Resmen cihaz Android one programından sonra cyanogenmod desteklide bir telefonumuz oldu. Emeği geçenlerin ellerine sağlık

korkuluk5252

korkuluk5252

Üye
hocam orjinale döndüğümde açıkıştaki general mobile yazısı yerine başka bir simge çıkıyor onu nasıl eski hale çevirebiliriz

Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
hocam orjinale döndüğümde açıkıştaki general mobile yazısı yerine başka bir simge çıkıyor onu nasıl eski hale çevirebiliriz
İşte dedigim gibi tam donemiyorsunuz yani donememişsinizi. Backuplar yani cwm yedekleri ya da fastboot paylasimlarinin hepsinde bazi yazilim backuplari eksik Mete hocamizda mevcut o da mesgul su an kendisi tam olarak geri dondirmus ondan alirsam paylasimi olacak.

korkuluk5252

korkuluk5252

Üye
İşte dedigim gibi tam donemiyorsunuz yani donememişsinizi. Backuplar yani cwm yedekleri ya da fastboot paylasimlarinin hepsinde bazi yazilim backuplari eksik Mete hocamizda mevcut o da mesgul su an kendisi tam olarak geri dondirmus ondan alirsam paylasimi olacak.
tamamdır beklemedeyiz

Üst Alt