USB Bağlantısı MTP Device Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

kartal45200

Üye
    Konu Sahibi
USB Bağlantısı MTP Device Sorunu
Arkadaşlar bende Nokia 5800 XM var daha öncelerde usb kablosuyla tkatığımda donanımları yüklüyordu.. Sorun olmuyordu.. Dün akşam Pc Suite felan kurdum güncelledim telefonu ardından çıkarıp bi daha taktığımda bu sefer "MTP Device" adlı donanım bulundu diyor ama yüklemiyor.. Öle duruyor bu yüzdende PC de göremiyor telefonu..

İntternete baya araştırdım ama kesin bi sonuç verilmemiş oo yüzden sizin yardımlarınıza sığındım..

Yedek almıştım teli göremediği için atamıyorum geri lütfen yardım edin..

Pc Suite programından sonra oldu böle bişiy :S

omarkal

Üye
Bende de aynı sorun vardı hafıza kartını yedekledim ve hafıza kartını telefondan biçimlendirdim daha sonra yedekleri yükledim düzeldi.

kartal45200

Üye
    Konu Sahibi
biçimlendirdimm..

telefonu usb girişine taktığımda depolama yımı seçmeliyim yoksa Pc Suite yimi

--------------- Ekleme ---------------

hafıza kartını biçimlendirdim yine aynı :(

unimusti

Üye
Arkadaşlar Mtb Device hatasını çözebilen varmı Nokia 5800 için :( :ağlarım: help meeeeeeeeeeeeee !!!!

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar bende Nokia 5800 XM var daha öncelerde usb kablosuyla tkatığımda donanımları yüklüyordu.. Sorun olmuyordu.. Dün akşam Pc Suite felan kurdum güncelledim telefonu ardından çıkarıp bi daha taktığımda bu sefer "MTP Device" adlı donanım bulundu diyor ama yüklemiyor.. Öle duruyor bu yüzdende PC de göremiyor telefonu..

İntternete baya araştırdım ama kesin bi sonuç verilmemiş oo yüzden sizin yardımlarınıza sığındım..

Yedek almıştım teli göremediği için atamıyorum geri lütfen yardım edin..

Pc Suite programından sonra oldu böle bişiy :S[/QUOTE

Arkadaşım hatayı düzelte bildinmi aynı hata bendede çıkıyor....:bilmm

Üst Alt