MTP device usb den baglandıgında donanım yukleme sorunu???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
matchless

matchless

Üye
    Konu Sahibi
MTP device usb den baglandıgında donanım yukleme sorunu???
[I M

telefonu usb (ovı suite ) modunda bagladıgım zaman mtp devıce yuklenırken sorun olustu hatası alıyorum. hafıza kartına format attım prıvate dosyasındakı soylenen dosyalarıda sıldım mtp devıce drıver ını aradm netten bulamadım telefonu bagladıgımda otomatık yukle dedıgım zaman telefon baglı ıken yukluyor yenıden baslatıyorum pc yı tekrar tanımıyour sımdıye kadar boyle bır hatada almıyordum pc ye format attıkdan sonra bu hale geldı mtp drıver mı ındırmem gerek gercı bakdım bulamadım ama?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bilgisayarda nokiasuite yüklü ise, program ekle kaldır'dan Nokia Connectivity Cable Driver'ı onar/repair ve telefonu usb ile bağla. Sürücüleri tekrar yüklemesi gerekiyor belki işini görür, denemekten zarar gelmez...

kelooo

Üye
google windows update yaz gir eksik dosya varsa o yükler zaten ben bu şekilde halletmiştim umarım olur

matchless

matchless

Üye
    Konu Sahibi
hemen denıyıym

---------- Eklendi @ 20:13:46 ---------- Yazıldı @ 20:07:09 ----------

Nokia Connectivity Cable Driver'ı onar ıse yaramadı dıger guncellemeye bakdım oda otomatık guncellemıyor xp kullanıyorm degısık bı sıteye yonlendırıyor ve otomatık guncellestırmelerı acık olmasını ıstıyor okadar

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Genel olarak MTP Device hatasını format sonrası birçok kişi alıyor, yalnız bazen bu hata Windows madia player'la ilgili olabiliyor, wmp yüklemiş miydin?

---------- Eklendi @ 20:42:06 ---------- Yazıldı @ 20:26:26 ----------

MTP device sürücüsünü sana istersen mail ile atabilirim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...