USB Bağlantısı MTP Device Sorunu

Konu, 'Symbian Destek' kısmında kartal45200 tarafından paylaşıldı. Okunma: 115822 | Cevaplanma: 30

1. Arkadaşlar bende Nokia 5800 XM var daha öncelerde usb kablosuyla tkatığımda donanımları yüklüyordu.. Sorun olmuyordu.. Dün akşam Pc Suite felan kurdum güncelledim telefonu ardından çıkarıp bi daha taktığımda bu sefer "MTP Device" adlı donanım bulundu diyor ama yüklemiyor.. Öle duruyor bu yüzdende PC de göremiyor telefonu..

Yedek almıştım telin göremediği için atamıyorum geri lütfen yardım edin..

Pc Suite programından sonra oldu böle bişiy :S

2. kardeş hafıza kartını formatla ve de windows xp sp2 kullanıyorsan windows media player 11 i kaldır 10 versiyonuna dön...Bu kesin çözüm olacaktır

3. hıc bırı ıse yaramıyor

4. evet arkadaşlar aynı sorun bende var bi çözüm bulalım

--------------- Ekleme ---------------

tm Ben buldum . Krdsm . Hafıza kartını cıkar pc suite baglamadan once sorun kalkıyor.

5. tesekkürler

6. Çok teşekkürler 1 haftadır teli pc ye bağlayamadıgım ıcın sıkıntıdan olcektım gercekten cok guzel bı cozum bulmussunuz

Hafıza kartını tekrar takınca gene aynı hatayı alıyorum :ağlarım:

7. sağolasın dostum çözdüm sorunu.

8. USB Bağlantısı MTP Device Sorununu çözmek için Bilgisayarıma sağ tıklayın Aygıt Yöneticiye girin ordan Donanıma girin ordaki listede Soru işareti olan kısmı güncelleyin yada sağ tıklayıp kaldır deyin sorun gider daha Sonra tekrar kurarsınız...

9. bende de pc görüyor ama pc suite görmüyor sinirden ölücem

10. bu sorun bana da bela oldu.çözemedim gitti.

11. arkadaşlar hiç olmazsa pc suiti kaldırıp tekrar kurun telefon hafıza kartını yedekleyip biçimlendirin.

12. arkadaşlar hafıza kartının içinde private isimli bir klasör var bu klasörün içindede 10208913 isimli bir klasör var bu klasörü silince sorun hallediliyor. umarım işinize yarar.

13. tesekkurler sorun cozuldu

14. ovi suite i tamamen kaldırıp (bütün ekleriyle) yeniden kurun. oviyi ilk açışta driverlar pcye yüklenecektir. sistem geri yüklemede falan aynı hata meydana geri gelecektir. yazılımsal bi sorun tahminimce. aynı işlemi yaptığınızda düzeliyor

• Nokia Bluetooth
      Headset BH-904
      bunları aşağıda verdiğim linkten yükleyip bilgisayarınıza atın ve yükleden önce aygıt yöneticisinde sarı uyarılı ve kırmızı çarpılı olanları kaldırın telefonuzu usb kablosuyla pc nize bağlayın donamı yükle diyip bu inf dosyalarının olduğu klosörü secin ve sorun çözülecektir system32 atmanızı tavsiye ederim.
    • http://europe.nokia.com/support/product-support/n97

15. sagolun bende aynı sorun var karta telefona bilgisayara format attım duzelmedı bu dedıklerınızı yapıcam umarım duzelır.

sadece format ısı hallettı

16. beyler hepsini denedim olmuyo bi yardımcı olun adım adım yazarsanız ii olur

17. Aynı sorun bende de vardı.Hallettim ama program isimlerini tam hatırlayamıyorum.menü ayarlar kısmından uygulama yöneticisine girin yüklü uygulamalar kısmını açıp yanında hafıza kartı işareti olan uygulamalardan "comminities ve comminities installer 2 "yazan(tam isimlerini hatırlamıyorum) iki program var alt alta onları kaldırın.Otomatik güncellemelerden gelen mail exchanger gibi bir program kuruluysa onuda kaldırın.zaten o programı kurmadan önce uyarıyormuş ben de yeni gördüm"pc suite gibi programları kullanamassınız diye.Umarım işinize yarar.

18. Bende de kod10 başlatılamıyor diyor.

Yüklüyor...

Konu ile alakalı site aramaları:

1. mtp device

,
  2. mtp device sorunu

,
  3. mtp device indir

,
  4. mtp bağlantısı nedir,
  5. mtp ne demek,
  6. mtp device hatası çözümü,
  7. mtp device driver indir