USB Bağlantısı MTP Device Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

kartal45200

Üye
    Konu Sahibi
USB Bağlantısı MTP Device Sorunu
Arkadaşlar bende Nokia 5800 XM var daha öncelerde usb kablosuyla tkatığımda donanımları yüklüyordu.. Sorun olmuyordu.. Dün akşam Pc Suite felan kurdum güncelledim telefonu ardından çıkarıp bi daha taktığımda bu sefer "MTP Device" adlı donanım bulundu diyor ama yüklemiyor.. Öle duruyor bu yüzdende PC de göremiyor telefonu..

Yedek almıştım telin göremediği için atamıyorum geri lütfen yardım edin..

Pc Suite programından sonra oldu böle bişiy :S

drmmr14

Üye
kardeş hafıza kartını formatla ve de windows xp sp2 kullanıyorsan windows media player 11 i kaldır 10 versiyonuna dön...Bu kesin çözüm olacaktır

arkeonus

Üye
hıc bırı ıse yaramıyor

_porquerogue_

_porquerogue_

Üye
evet arkadaşlar aynı sorun bende var bi çözüm bulalım

--------------- Ekleme ---------------

tm Ben buldum . Krdsm . Hafıza kartını cıkar pc suite baglamadan once sorun kalkıyor.

umt_06_66

Üye
tesekkürler

turgaykral

Üye
Çok teşekkürler 1 haftadır teli pc ye bağlayamadıgım ıcın sıkıntıdan olcektım gercekten cok guzel bı cozum bulmussunuz

Hafıza kartını tekrar takınca gene aynı hatayı alıyorum :ağlarım:

deliblade

Üye
sağolasın dostum çözdüm sorunu.

poyrazaydinbas

poyrazaydinbas

Üye
USB Bağlantısı MTP Device Sorununu çözmek için Bilgisayarıma sağ tıklayın Aygıt Yöneticiye girin ordan Donanıma girin ordaki listede Soru işareti olan kısmı güncelleyin yada sağ tıklayıp kaldır deyin sorun gider daha Sonra tekrar kurarsınız...

mardok

mardok

Üye
bende de pc görüyor ama pc suite görmüyor sinirden ölücem

mailinator1

Üye
bu sorun bana da bela oldu.çözemedim gitti.

haltie

haltie

Üye
arkadaşlar hiç olmazsa pc suiti kaldırıp tekrar kurun telefon hafıza kartını yedekleyip biçimlendirin.

devro1

Üye
arkadaşlar hafıza kartının içinde private isimli bir klasör var bu klasörün içindede 10208913 isimli bir klasör var bu klasörü silince sorun hallediliyor. umarım işinize yarar.

zagana

Üye
evet arkadaşlar aynı sorun bende var bi çözüm bulalım

tm Ben buldum . Krdsm . Hafıza kartını cıkar pc suite baglamadan once sorun kalkıyor.

tesekkurler sorun cozuldu

luridline

Üye
ovi suite i tamamen kaldırıp (bütün ekleriyle) yeniden kurun. oviyi ilk açışta driverlar pcye yüklenecektir. sistem geri yüklemede falan aynı hata meydana geri gelecektir. yazılımsal bi sorun tahminimce. aynı işlemi yaptığınızda düzeliyor

kartı çıkarttıktan sonra oviye bağlanmanın mantığı nedir ki

erciey50

Üye
  • bunları aşağıda verdiğim linkten yükleyip bilgisayarınıza atın ve yükleden önce aygıt yöneticisinde sarı uyarılı ve kırmızı çarpılı olanları kaldırın telefonuzu usb kablosuyla pc nize bağlayın donamı yükle diyip bu inf dosyalarının olduğu klosörü secin ve sorun çözülecektir system32 atmanızı tavsiye ederim.

americanboy

americanboy

Üye
:oke:

ahmetkb

Üye
sagolun bende aynı sorun var karta telefona bilgisayara format attım duzelmedı bu dedıklerınızı yapıcam umarım duzelır.

sadece format ısı hallettı

yasnkara

Üye
beyler hepsini denedim olmuyo bi yardımcı olun adım adım yazarsanız ii olur

pentan

Üye
Aynı sorun bende de vardı.Hallettim ama program isimlerini tam hatırlayamıyorum.menü ayarlar kısmından uygulama yöneticisine girin yüklü uygulamalar kısmını açıp yanında hafıza kartı işareti olan uygulamalardan "comminities ve comminities installer 2 "yazan(tam isimlerini hatırlamıyorum) iki program var alt alta onları kaldırın.Otomatik güncellemelerden gelen mail exchanger gibi bir program kuruluysa onuda kaldırın.zaten o programı kurmadan önce uyarıyormuş ben de yeni gördüm"pc suite gibi programları kullanamassınız diye.Umarım işinize yarar.

koka89

koka89

Üye
Bende de kod10 başlatılamıyor diyor.

Üst Alt