Türkiye Heroes of Order And Chaos Teşkilatı

Sponsorlu Bağlantılar

mehayfi

mehayfi

Üye
Ya hangouts grubuna nasil girilio :D yaziorm ama grub hakkinda bisi goremiormArkadaslar element lordunu mu aliim bukelemunu mu
?
kardeşim biri figher diğeri mage ..önemli olan senin hangi karakteri iyi oynadığın..uyum yani.. oyun oynarken karakterle bütünleşeceksin..bence yeni katılan arkadaşlar karakter almaktan ziyade kassınlar. 30 lw den önce pvp maçına çıkarsan sonra moralin bozulur oyundan soğursun. skiller ve kitabeler çok önemli. her hafta bedava karakterler var . onlarla oyna.. paranı çar çur etme :))

gokayyuy

Üye
Hmm anladim haklisiniz:) 15 oldum bu arada karekteridi ilk meraktan aldim zaten bundan sonra birikim yarm tsekkurler:)

BordoBerelee

Üye
Arkadaslar ben hileyi yapamadim ayrica oyuna basliyali 1 saat oldu lutfen yardim edin Bir de Son Olarak Sadece telefondami oynaniyor Pc de oynama şansimiz var ise yardimci olabilirmisiniz ??
Simdiden Tesekkurler Saolun Arkadaslar

alpi46

Üye
Hangi hile?
Bu oyunda hile yok
Evet sadece telefonlardan oynuyorsun

cego71

Üye
oyunu 1.5 yıldır oynuyorum Türk Teşkilâtimiz var ve pwp yada özel maç yapiyoruz arkadaslarla watsappdan haberlesiyoruz tüm teşkilat katilmak isteyen olursa oyunda alytr arkadaslik gonderin yada no yazin watsap ekleyelim

surgeon5038

Üye
android kullanıcısıyım.genelde fighter kullanıyorum.beraber oynayabileceğimiz bi türk teşkilatı arıyorum.nick: surgeon5038

• Beğen
Tepkiler: revulation1907

cego71

Üye
yeni baslayan arkadaslar karakter satin almayin kitabe ve Hüner daha önemli ayrica oyunun tadi her zaman farkli herolar ile takilinca çıkıyo her karakter kendine özgü onemli olan sizin iyi oynamaniz kitabe ve Hüner leride bilgi almadan yapmayin boşuna gitmesin paraniz

hospiti

hospiti

Üye
:spr

furkan1161

Üye
Said 39 levelim nickim harikazade guilde başvuru yorum almiyorsun neden

seyfipasa

seyfipasa

Üye
Klana davet attım ses yok :) nick seyfipasa

Son düzenleme:
seyfipasa

seyfipasa

Üye
40 lvl aktif oyuncuları alıyoruz şu an,
Bir hevesle oyuna başlayıp haber vermeden oyunu bırakan çok olduğu için.
40 Lvl Guild Başvuru;
HoCClub
Hangouts'daki gruba gelin, ordan haberleşip maçlara beraber giriyoruz. :yuru

Merhaba 40 lvlim 14 karakterlerim var günde 4-5 saat giriyorum hangout hakkında bilginiz yok gruba nasıl gelebilirim :)

jojo_va

jojo_va

Üye
teşekkürler

pofuduktibet01

pofuduktibet01

Üye
Oynaması çok zor bi oyun telefonda oynanacak bi oyun türü değil bence moba oyunlar. Bi iki oynayım dedim yok beceremedim feedledim :D Lole devam yani :D
Heroes lolden daha guzel helede grafik acisindanAbi bn 40 levelim proyum birsuru herom var oyun hakkinda herseyi biliyorum sormak isteyen sorabilir

furkan1161

Üye
Arkadaslar oyunda bazen gorevleri yapiyorum ama gorev tamamlanmis gozukmuyor neden

Hypn0tiz3

Üye
Devam eden var mı hala arkadaşlar? Oyunda türk bulmak çok zor beraber oynayalım şu oyunu tadı yok böyle :|

seyfipasa

seyfipasa

Üye
Heroes lolden daha guzel helede grafik acisindanAbi bn 40 levelim proyum birsuru herom var oyun hakkinda herseyi biliyorum sormak isteyen sorabilir
Sana sorum hassas ayarda eşleşme yaparken levline göre mi yoksa siralamana göre mi eleman buluyor ?

Halikarnas10

Üye
Merhaba arkadaşlar beraber oynamak isteyen ve Türk teşkilat arayanlar gelebilir ; Teşkilat adı: Turk
Oyuncu : Halikarnas10

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
Ya bunu oynayacağınıza Order & Chaos Online oynayın.Süper bir oyundur.İsteyenide teşilatıma alırım.

seyfipasa

seyfipasa

Üye
Ya bunu oynayacağınıza Order & Chaos Online oynayın.Süper bir oyundur.İsteyenide teşilatıma alırım.
O oyunda paran yoksa çok bir şey ifade etmiyor bende oynadım onu hem tarzları farklı hoc moba tarzı senin dediğin mmorpg

• Beğen
Tepkiler: azliop ve Halikarnas10