tüm samsung telefonları için istek bölümü (oyun-uygulama-resim)

Sponsorlu Bağlantılar

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
a.s
tmm yardımcı olurum ya diger arkdaşta istemişti ama bu sims serisi nasıl oluyor aratıgımda bi dünya oyunu çıkıyor hepsi farklı oyun ondan tm sonuç veremiyorum

cagkutcen

Üye
slm.arkadaşım.her yerde aradım bulamadım.mesaj yazdım cevap gelmedi.benim sorunum oyun değil.siz bu konularda ilgili ve bilgilisiniz.inş.banada yardımcı olursunuz. samsung GT-B7300 telefon aldım.çok özelliği var. ama birçok özelliğini bilmediğim için kullanamıyorum.face deki veya herhangi bir videoyu nasıl izleyeceğim.tv izlenebiliyor mu.(mobilvizyon)ayarları yapılabiliyor mu?bana bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum.teşekkürler.

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
slm.arkadaşım.her yerde aradım bulamadım.mesaj yazdım cevap gelmedi.benim sorunum oyun değil.siz bu konularda ilgili ve bilgilisiniz.inş.banada yardımcı olursunuz. samsung GT-B7300 telefon aldım.çok özelliği var. ama birçok özelliğini bilmediğim için kullanamıyorum.face deki veya herhangi bir videoyu nasıl izleyeceğim.tv izlenebiliyor mu.(mobilvizyon)ayarları yapılabiliyor mu?bana bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum.teşekkürler.

kardeşim nedemk istedigini anladım sana sünü diyım faceden video izlemenin tek yolu şudur şansına youtubeden paylaşilmış video vardır onu izlemiştir birisi sonrada derki ben faceden izliyorum ama afedersin avcunu yaladıgını farkında degil o daha flaş player adam akıllı yok olanlarıda ben bulamadım buldugumuda sorun çıkarıyordu zaten yani anlıcagın faceden umudunu kes yani (bilen yapan varsa bileme onuda söyliyım ben bide televizyona gelince net bi bilgim yok hiç denemedigim için sana araştırcem konuda belirtirim sana :)

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
aga ben telefonuma herhangi bir oyunu telefonuma atıyorum SAMSUNG C3303K jar ve jad la beraber jad dosyasını açıyorum yükleniyor diyor ama o sırada İNDİRİLEN JAR GEÇERSİZ diyo lütfen bu oyun yüklemeyi detaylı bir şekilde açıklarmısın birde benim aldığım hafıza kartının içi boştu yani other files felan yoktu bu nedenle olabilirmi lütfen çok detaylı bir şekilde anlat bunu

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim öncelikle şunu belirtmeliyşm ki ben işletim sitemlerinden pek anlmam sadece burda oyun istenir bende bulmaya çalışırım bunu hereze diyorum.
Samsungun bazı telfonları hatta çogunlugu oyun bakımındn çok kötü senin dedigindn anlmadım çünkü pek kurmama olaylarını bilemem

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Hm xS Tm ben senden
Samsung c3303k champ
240*320
pyramid bloxx ve worms 2008 istiyorum lütfen

mehmetopuz

mehmetopuz

Üye
Merhaba bana sunu bulursan mutesekkur olurum kardesım
uygulama adı : Nimbuzz
Telefon markası : samsung monte
Cozunurluk 240x400
Java .jar yanı sımdıden tesekkurler. son surum olursa sevınırım veya cok eskı olmasın ıste yanı :D

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
olması gerekiyor denersin ..

Ekli dosyalar

Emresarıcı

Üye
telefonun ekran cozunurlugune nerde bakcaz kı ?

--------------- Ekleme ---------------

Samsung Star 5233w 240 400 Tekken Döüş Dokunmatık !

Samsung Star 5233w 240 400 Tekken Dövüş Dokunmatık !

snbastra

snbastra

Üye
s.alayküm arkadaşlar.benim sizden isteğim biraz farklı.Widget istiyorum sizlerden ancak bu widget devir ibresi gibi olacak ve ibre hareket edecek (örn CPU widgetinde olduğu gibi hareketli olacak) bunu yapma imkanımız var mı yoksa imkansız bişey mi istiyorum arkadaşlar beni bilgilendirirseniz sevinirim.kolay gelsin.

mehmetopuz

mehmetopuz

Üye
olması gerekiyor denersin ..

merhaba hocam oldu oldu da versıyon 1.5 ve guncelleme yapınca yıne kucuk oluyor tam ekran olmuyor versıyon 1.9.0 lazım bana eger yarımcı olursan mutesekkur olurum versıyon tıtızlıgım sundan facebook eklentısı 1.5 de yok rıca edıyorum bulamadım hıc bır yerde saygılar

telefon : samsung s5620 monte
cozunurluk : 240x400
dosya sıstemı : .jar

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
telefonun ekran cozunurlugune nerde bakcaz kı ?

Samsung Star 5233w 240 400 Tekken Döüş Dokunmatık !

Samsung Star 5233w 240 400 Tekken Dövüş Dokunmatık !
240 400 çözünürlükte yok..

s.alayküm arkadaşlar.benim sizden isteğim biraz farklı.Widget istiyorum sizlerden ancak bu widget devir ibresi gibi olacak ve ibre hareket edecek (örn CPU widgetinde olduğu gibi hareketli olacak) bunu yapma imkanımız var mı yoksa imkansız bişey mi istiyorum arkadaşlar beni bilgilendirirseniz sevinirim.kolay gelsin.
bukadarını biliyorm widgetleri zaten bulamam çünkü telefona atmalrı çok zor

http://www.maxicep.com/samsung-uygulama-tema-oyun/samsung-star-widgetleri-maxicepte-ilk-321336.html

merhaba hocam oldu oldu da versıyon 1.5 ve guncelleme yapınca yıne kucuk oluyor tam ekran olmuyor versıyon 1.9.0 lazım bana eger yarımcı olursan mutesekkur olurum versıyon tıtızlıgım sundan facebook eklentısı 1.5 de yok rıca edıyorum bulamadım hıc bır yerde saygılar

telefon : samsung s5620 monte
cozunurluk : 240x400
dosya sıstemı : .jar
bende bulamadım hiç çıkmıyor aramada, yok mu acaba ama bulunca elerim..

snbastra

snbastra

Üye
arkadaşım ben olayı çözdüm yanlız hep url widgetleri ekleyebiliyorum uğraştım ama kamera vs widgeti yapamadım ah bide bunu çözsem on numara olacak...neyse teşekkürler yinede

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
:oke:

deniznewroz

Üye
Bir şey soracam bu bir soru hep Oyunlarda Java hatası Bellek Yok yazıyor Çözümün varmı?Telefon:Samsung Champ GT-C3303K

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
samsung lar icin konu var forum da bu hata için konularda bıraz gezın bulursun

mehmetopuz

mehmetopuz

Üye
Kardes ya eger bu uygulama ve oyunları sen kendın 240x400 yapıyorsan sana zahmet nimbuzz un 1.9.0 versıyonunu 240x400 yapabılır mısın ıhtıyacım var ve hıc bır yerde bulamıyorum :(

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
yok yahu nerden yapayim :D
onun o versiyonu yok kardeşim malesef

mehmetopuz

mehmetopuz

Üye
Lutfen yap ya nolurrrr cok ıstıyorum ve webte yok yanı eger 2 saat ıcınde yıne butun webte bulmazsam kendım yaparım valla :D