tüm samsung telefonları için istek bölümü (oyun-uygulama-resim)

Sponsorlu Bağlantılar

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
samsung star s5233w
240*400 olması lazım
real football maneger 2011 şimdiden teşekkürler :))

http://www.maxicep.com/s60-oyunlari/2011-2010-oyunlari-2010-agirlikli-rf-2011-miami-nigt2-csi-2010jurassic-parl-ferrari-2010-vs-406956.html

dene kardeş

--------------- Ekleme ---------------

samsung:Star 5233a
oyun istiyorsan ekran çözünürlügü : Cozunurlugu yine bilmiyorum.
oyunun adı : Monsterball A

Bulabilirsen sevinirim. Bulamassan sorun degil.

Birde benim istedigim oyun türü hd olsun bole dandirikden istemiyorum. :D
HD olsun herhangi bir oyun olabilir HD derken Angry Birds deki gibi bole guzel goruntu olsun her oyunu oynarim.

umarım işine yarar :)

teşekkür butonuna tıklayalım ki daha iyi oyun bulablelim arkadaşlar yoksa diger arkadaşlar gibi konuyumu terk edelim :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Yigit315

buketcik

buketcik

Üye
oyun değilde benim şu samsung ada bir çözüm üretseniz.konu bile açtım ama kimse yazmadı bişeyler.olmassa yaza sipariş verecem bir tel artık.

rosemars

Üye
Bir sorum olucak samsung gt s52233w de opera gibi normalde para ile çalışan programlara wirelesle bağlanılabiliyormuş uygulama ayarlarını yaptım ama bir türlü olmadı yardım edebilirmisiniz acaba

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
opera mini ücretsi ki sadece yani exstra ücret ödemessin ama interneti kullanırsan tabi gider ama wirelles ten falan anlamam kardeş

randyrozz

Üye
Samsung:Corby
Ekran:240*320
Oyun Adı:Asphalt 4:Elite Racing

bide bulabilirsen pes 2011 dokunmatik istiyorum ben buldum 1 tane ama ekran klavyesi var oynanmıo oyun dokunmatik bulursan sevinirim

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
Samsung:Corby
Ekran:240*320
Oyun Adı:Asphalt 4:Elite Racing

bide bulabilirsen pes 2011 dokunmatik istiyorum ben buldum 1 tane ama ekran klavyesi var oynanmıo oyun dokunmatik bulursan sevinirim

senin istedigin ekran boyutu şu pakette var

teşşekkür butonuna bas bakem
pes 2011 dokunmatik de bulcam profilinden sana ulaşirım

randyrozz

Üye
indirdim içindeki oyunları atmak için rar şifresi istio

bide teşekkür butonunu bulamadım :ehe

linkinparker

linkinparker

Üye
Oyun için teşekkürler ama ben sana belirtmeyi unuttum benim telefon samsung olduğu için jar ve jad dosyalarını birlikte istiyor. Jadlarınıda bulabilirmisin :D

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
hayır onu kendin yapman gerek bilgisayardan jarınla beraber ben ondan pek anlamam

metnes71

Üye
kıble gösterme ve pusula programları varmı ?? s5620 için.
bulduğum pusula programları çok fason çoktı...

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
konuya teşekkür edilmedigi için artık bulmuyorum arkadaşlar kimse istek yazmasın

zekirix26

Üye
merhablar bende samsung GT-S3653W VARDA ONA GÖRE NASIL DİYİM HANİ NOKİA 5800 DA ARABA OYUNUNDA TELEFONU DİREKSİYON GİBİ KULANIYORSUNUZ YA ONUN GİBİ BİR OYUN BULABİLRMİSİNİZ ama ekran çözünürlüünü hiç bilmiyorum yarım ederminiz acaba pls BİDE ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ NSL BULUCAM

Nsl teşekkür ediliyor acaba

randyrozz

Üye
kardeş ben teşekkür butonunu bulamadım bide senn verdiğin linkten indrdim asphalt 4 ü ama rar şifresi istio çkarmak için
yardımcı olurmusn?

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
rar kodumu istiyo tmm yenisini bulurm :oke:

iblis54 olması gerekiyor

pulucu

pulucu

Üye
samsung star s5233w için sims 3 bulabilirmisin ekran 240x400 de çözünürlük ? bilmiorm

TheDanger

TheDanger

Üye
Hacı TeŞeKKüR BuToNu NeRDe :D :D ?

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
samsung star s5233w için sims 3 bulabilirmisin ekran 240x400 de çözünürlük ? bilmiorm
kardeş anca bunu buldum denersin http://www.maxicep.com/java-oyunlar/the-sims-3-java-219621.html

merhablar bende samsung GT-S3653W VARDA ONA GÖRE NASIL DİYİM HANİ NOKİA 5800 DA ARABA OYUNUNDA TELEFONU DİREKSİYON GİBİ KULANIYORSUNUZ YA ONUN GİBİ BİR OYUN BULABİLRMİSİNİZ ama ekran çözünürlüünü hiç bilmiyorum yarım ederminiz acaba pls BİDE ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ NSL BULUCAM

Nsl teşekkür ediliyor acaba

kardeş sensörlü oyunların garantisi yoktur onları bulsam bile yanliş çıkar kusura bakma

kıble gösterme ve pusula programları varmı ?? s5620 için.
bulduğum pusula programları çok fason çoktı...
http://www.maxicep.com/java-uygulamalar-programlar/java-tellere-pusula-123083.html

dogrudur o telden de olabilri kardeş kıble göstermeyide bulcam

http://www.maxicep.com/samsung/ezan-vakitleri-ve-kible-bulma-s5620-monte-test-edildi-453534.html

• Beğen
Tepkiler: bhdr14

Efsane4040

Üye
Hocam Model S7550 q klavye yapmak istiyorum bütün herşeyde internette ve mesajlarda felan bulursanız çok sevinirim.....

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
onun için program olması gerekir valla anlama ondan sen en iyisi şuraya konu aça daha iyi yardımcı olunur kesin http://www.maxicep.com/samsung/

ilk sayfada teşekkür butonu var kardeşim

metnes71

Üye
teşekkür ederim.