TTPod 6.5 Türkçe [ÇEVİRİ]

Sponsorlu Bağlantılar

sabricankan

Üye
ekolayzırı kendin ayarlamama sorunu var sadece kayıtlı ekolayzırlar çalışıyor.

Ctnosmn

Ctnosmn

Üye
teşekkürker

kayipefsane

kayipefsane

Üye
kardeşim eline sağlık güzel olmuşta kullanıcı adı girişi yaparken hata veriyor bilgin olsun

karaman_deniz

karaman_deniz

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim eline sağlık güzel olmuşta kullanıcı adı girişi yaparken hata veriyor bilgin olsun

farkındayım o imzalamadan kaynaklanıyor, apkyi kendim açıp düzenlediğim için orijinal olarak imzalayamıyorum. imzalasam da uygulama yüklenmiyor. şimdilik bu şekilde idare edeceğiz. ama çok da önemli bir şey değil.

yine de sana görünüş olarak sorun yaratıyorsa onu giriş/kayıt yerine hoşgeldin olarak düzenleyip estetik bir görünüm kazandırabilirim. birazdan upload ederim.
ekolayzırı kendin ayarlamama sorunu var sadece kayıtlı ekolayzırlar çalışıyor.

ekolayzeri zaten kafana göre ayarlamıyorsun, normalde de yok böyle bir şey. güçlendir kısmından biraz ayarlarıyla oynayabilirsin ama tamamen bir etkinliğe sahip olamazsın. oradaki hazır ekolayzer ayarları profesyonel akortçular tarafından hazırlanıyor. ve yüzlerce ekolayzer ayarı var. birini sec kullan.

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede

sabricankan

Üye
farkındayım o imzalamadan kaynaklanıyor, apkyi kendim açıp düzenlediğim için orijinal olarak imzalayamıyorum. imzalasam da uygulama yüklenmiyor. şimdilik bu şekilde idare edeceğiz. ama çok da önemli bir şey değil.

yine de sana görünüş olarak sorun yaratıyorsa onu giriş/kayıt yerine hoşgeldin olarak düzenleyip estetik bir görünüm kazandırabilirim. birazdan upload ederim.

ekolayzeri zaten kafana göre ayarlamıyorsun, normalde de yok böyle bir şey. güçlendir kısmından biraz ayarlarıyla oynayabilirsin ama tamamen bir etkinliğe sahip olamazsın. oradaki hazır ekolayzer ayarları profesyonel akortçular tarafından hazırlanıyor. ve yüzlerce ekolayzer ayarı var. birini sec kullan.

Olurmu kardeş ayarlayabiliyorsun daha önceki sürümlerde yapabiliyordun. eline sağlık diğer çevirilerde hata vermişti bunda yok ama ekolayzır bölümünde sorun var,mavi neon gösterge pop rock vs seçtiğinde hiç hareket etmiyor. özel bölüme basınca ekolayzır görünüp kendin ayarlayabiliyorsun ama o bölüme bu programda giremiyorsun.

karaman_deniz

karaman_deniz

Üye
    Konu Sahibi
Olurmu kardeş ayarlayabiliyorsun daha önceki sürümlerde yapabiliyordun. eline sağlık diğer çevirilerde hata vermişti bunda yok ama ekolayzır bölümünde sorun var,mavi neon gösterge pop rock vs seçtiğinde hiç hareket etmiyor. özel bölüme basınca ekolayzır görünüp kendin ayarlayabiliyorsun ama o bölüme bu programda giremiyorsun.

Eğer sorunlu ise neden kaynaklandığını bilmiyorum, eğer orijinal sürümde oluyor da çeviri sürümde olmuyorsa uğraşsam düzeltebilirim ama değmez bence uzun zaman alır. Ekolayzır kısmında aşağıda Tümü yazan yerden efekt seçimi yaparsan eğer, yukarıdaki mavi neon göstergenin pop, rock vs sectinde hareket ettiğini göreceksin. Ama resme tıklayınca olmuyor nedense. Yeni TTPod versiyonu çıktığında güncellerim orayı da.

• Beğen
Tepkiler: sabricankan
MEHMET ÇİFTÇİ

MEHMET ÇİFTÇİ

Üye
Çok teşekkürler eline emeğine sağlık...

rcpgnc

Üye
Eline sağlık kullanışlı olmuş

yamyam2576

yamyam2576

Üye
eline sağlik karaman 10 numara programmiş

serhad_683

serhad_683

Üye
eline sağlık kardeşim...:alkis:alkis:alkis:alkis

SiBSeTiHO

SiBSeTiHO

Üye
Çok teşekkürler.

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Çok harika, paylaşım için teşekkürler. Emeğinize sağlık. :)

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Bu konunun sabitlenmesi gerek bence. Gayet güzel bir uygulama. PowerAmp kullanıyordum buna geçtim.Ancak kullanıcı girişinde sorun çıkıyor herkeste aynımı?

psphunter

psphunter

Üye
Emegine saglık dostum. 6.6 sürümü icinde çeviri bekliyoruz:heyo:

tayren

tayren

Üye
Öncelikle merhaba,

Uygulamayı kısa olarak tanıtmak istiyorum, bu uygulamayla hem müzik indirebilirsiniz hem de dinleyebilirsiniz. Telefonunuzdaki müziklerin şarkı sözlerini ve albüm kapaklarını uygulama otomatik olarak bulur. Ve karaoke tadında müzik ekranından geçer. Müzik dinleyerek uyumak istiyorsanız, uyku modu kısmından kapanma ayarı yaparsınız uyuya kaldığınızda müzik çalmaya devam etmez, kısacası sabahleyin pil bitmiş olarak uyanmazsınız. Uygulama kendine has bir de kilit ekranına sahiptir. Arayüzü son derece gelişmiştir. Yüzlerce dış görünüme sahiptir. Özellikleri genel olarak böyle, sayamadığım bir çok özellik var salla-değiştir vb.

Gelelim konuya, Geçen gün aldığım sorunu uzun araştırmalarım sonucunda halledebildim. Bugün sizlere TTPod'un en güncel sürümünü tarafımdan %100 Türkçeleştirilmiş olarak sunuyorum.

Takipte kalın, sevgiler.

Yeni versiyon:
Yeni versiyon için alternatif link:

Yenilikler:
-Giriş/Kayıt sorunlu olduğundan, metni Hoşgeldin olarak değiştirdim. Böylece sorun çözülmese de göze hoş gözükmesini sağlamış oldum.
-Çevrimiçi yazısı ana ekrana tam olarak sığmadığından ''Çevrim'' olarak gözüküyordu, Online olarak değiştirdim.
-Sanatçı yazısı o kısma tam olarak sığmadığından Artist olarak düzelttim.
-Önerilenler tam olarak sığmadığından Öneri olarak düzelttim.

Eski versiyonlar:
TTPod 6.5 Turkish:
Alternatif link:

NOT: Bu paylaşım kesinlikle ticari amaçlı olmayıp, bize kullanım kolaylığı sağlaması amacıyla yapılmıştır. Kodlarla kesinlikle bir oynamada bulunulmayıp, sadece dil dosyaları lokalize edilmiştir. Uygulamanın tüm hakları TTPod'a aittir. www.ttpod.com/

Orijinal sürüm:
tesekur
Öncelikle merhaba,

Uygulamayı kısa olarak tanıtmak istiyorum, bu uygulamayla hem müzik indirebilirsiniz hem de dinleyebilirsiniz. Telefonunuzdaki müziklerin şarkı sözlerini ve albüm kapaklarını uygulama otomatik olarak bulur. Ve karaoke tadında müzik ekranından geçer. Müzik dinleyerek uyumak istiyorsanız, uyku modu kısmından kapanma ayarı yaparsınız uyuya kaldığınızda müzik çalmaya devam etmez, kısacası sabahleyin pil bitmiş olarak uyanmazsınız. Uygulama kendine has bir de kilit ekranına sahiptir. Arayüzü son derece gelişmiştir. Yüzlerce dış görünüme sahiptir. Özellikleri genel olarak böyle, sayamadığım bir çok özellik var salla-değiştir vb.

Gelelim konuya, Geçen gün aldığım sorunu uzun araştırmalarım sonucunda halledebildim. Bugün sizlere TTPod'un en güncel sürümünü tarafımdan %100 Türkçeleştirilmiş olarak sunuyorum.

Takipte kalın, sevgiler.

Yeni versiyon:

Yenilikler:
-Giriş/Kayıt sorunlu olduğundan, metni Hoşgeldin olarak değiştirdim. Böylece sorun çözülmese de göze hoş gözükmesini sağlamış oldum.
-Çevrimiçi yazısı ana ekrana tam olarak sığmadığından ''Çevrim'' olarak gözüküyordu, Online olarak değiştirdim.

Eski versiyonlar:
TTPod 6.5 Turkish:
Alternatif link:

NOT: Bu paylaşım kesinlikle ticari amaçlı olmayıp, bize kullanım kolaylığı sağlaması amacıyla yapılmıştır. Kodlarla kesinlikle bir oynamada bulunulmayıp, sadece dil dosyaları lokalize edilmiştir. Uygulamanın tüm hakları TTPod'a aittir. www.ttpod.com/

Orijinal sürüm:
Öncelikle merhaba,

Takipte kalın, sevgiler.

Yeni versiyon:

Yenilikler:

Eski versiyonlar:
TTPod 6.5 Turkish:
Alternatif link:

Orijinal sürüm:
tesekürler guzel olmus

matomik

matomik

Üye
Teşekkür ederim.
En beğendiğim sürümlerden biriydi. Acaba son versiyonunu Türkçe'leştirirken yine aynı zahmete katlanman gerekecek mi. Yoksa elindeki modlu dosyayı kullanabilirmisin.

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
teşekkürler

aLastis

Üye
:oley :oke: :tşk:

kadirgm

Üye
Emeğine sağlık arkadaşım..

muratena

muratena