TTPod 6.5 Türkçe [ÇEVİRİ]

Sponsorlu Bağlantılar

karaman_deniz

karaman_deniz

Üye
    Konu Sahibi
TTPod 6.5 Türkçe [ÇEVİRİ]
Öncelikle merhaba,

Uygulamayı kısa olarak tanıtmak istiyorum, bu uygulamayla hem müzik indirebilirsiniz hem de dinleyebilirsiniz. Telefonunuzdaki müziklerin şarkı sözlerini ve albüm kapaklarını uygulama otomatik olarak bulur. Ve karaoke tadında müzik ekranından geçer. Müzik dinleyerek uyumak istiyorsanız, uyku modu kısmından kapanma ayarı yaparsınız uyuya kaldığınızda müzik çalmaya devam etmez, kısacası sabahleyin pil bitmiş olarak uyanmazsınız. Uygulama kendine has bir de kilit ekranına sahiptir. Arayüzü son derece gelişmiştir. Yüzlerce dış görünüme sahiptir. Özellikleri genel olarak böyle, sayamadığım bir çok özellik var salla-değiştir vb.

Gelelim konuya, Geçen gün aldığım sorunu uzun araştırmalarım sonucunda halledebildim. Bugün sizlere TTPod'un en güncel sürümünü tarafımdan %100 Türkçeleştirilmiş olarak sunuyorum.

Takipte kalın, sevgiler.

Yeni versiyon:
Yeni versiyon için alternatif link:

Yenilikler:
-Giriş/Kayıt sorunlu olduğundan, metni Hoşgeldin olarak değiştirdim. Böylece sorun çözülmese de göze hoş gözükmesini sağlamış oldum.
-Çevrimiçi yazısı ana ekrana tam olarak sığmadığından ''Çevrim'' olarak gözüküyordu, Online olarak değiştirdim.
-Sanatçı yazısı o kısma tam olarak sığmadığından Artist olarak düzelttim.
-Önerilenler tam olarak sığmadığından Öneri olarak düzelttim.

Eski versiyonlar:
TTPod 6.5 Turkish:
Alternatif link:

NOT: Bu paylaşım kesinlikle ticari amaçlı olmayıp, bize kullanım kolaylığı sağlaması amacıyla yapılmıştır. Kodlarla kesinlikle bir oynamada bulunulmayıp, sadece dil dosyaları lokalize edilmiştir. Uygulamanın tüm hakları TTPod'a aittir. www.ttpod.com/

Orijinal sürüm:

• Beğen
Tepkiler: zer kalov, guwen35, kadirgm ve 19 diğerleri

cadde19

cadde19

Üye
kardeşim bekliyorum çok severim bu uygulamayı hem müzik buluyor hem indiriyorum dört gözle bekliyorum birde ip bulunamadı hatası vermesin lütfen

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Öncelikle teşekkür ederiz hocam sizde paylaşın artık heyecanla bekliyorum

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Paylastiktan sonra eksigi gedigi varmi yokmu diye yorum alsan daha iyi olmazmi?

Zaten uygumayi cevirmissin paylasirsan bizde emegine degmismi olumlu yada olumsuz yorum yapabiliriz.

Birde ufak bir hatirlatma; paylaşım bölümünde istek konusu açılmaz! Paylaşim konusu acilir yani on izleme ve link olmayan konular cope tasinir yada uygun bolume alinir

Mr.FSK

Mr.FSK

Üye
Kardeş ellerine sağlık çok teşekkürler uygulamayı
4 gözle bekliyorum.....

cadde19

cadde19

Üye
kardeşim ne zaman paylaşacaksın bekliyoruzya kardeşim konuyu açıyorsun tamam iyi. ama uygulama yok boş boş bekliyor konu

seyits

Üye
Öncelikle çalışmaların ve emeğin için tşk.ama, hala heyecan ile bekliyoruz..inanılır gibi değil ve tarafına ait hiçbir link, hala yok.. Çalışmanın eserini hala bekliyoruz.Yeni yılda tüm umutlarının gerçekleşmesi dileği ile.

karaman_deniz

karaman_deniz

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar uygulamayı resimlere varana kadar yüzde yüz Türkçeleştirdim. Uygulamada ip sınırlama problemi filan yok her şey gayet düzgün çalışıyor fakat dil dosyalarını uygulamanın içine gömemiyorum. Garip bir hata veriyor. Forum moderatörlerinden yardım istedim, yabancı forumlarda da arastırıyorum. Eğer bir çözüm bulursam anında paylasacagım her sey hazır. 5.8 sürüme çeviri gömebiliyorum ama 6.5e gömedim o kadar çevirmeme rağmen. Buna bir çözüm bulunduğunda gömüp paylaşcam. O zamana kadar isterseniz 5.8'i çevirip paylaşabilirim ama eski bir sürüm olduğundan yenisini ingilizce kullanmanız daha mantıklı şimdilik.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
arkadaşlar uygulamayı resimlere varana kadar yüzde yüz Türkçeleştirdim. Uygulamada ip sınırlama problemi filan yok her şey gayet düzgün çalışıyor fakat dil dosyalarını uygulamanın içine gömemiyorum. Garip bir hata veriyor. Forum moderatörlerinden yardım istedim, yabancı forumlarda da arastırıyorum. Eğer bir çözüm bulursam anında paylasacagım her sey hazır. 5.8 sürüme çeviri gömebiliyorum ama 6.5e gömedim o kadar çevirmeme rağmen. Buna bir çözüm bulunduğunda gömüp paylaşcam. O zamana kadar isterseniz 5.8'i çevirip paylaşabilirim ama eski bir sürüm olduğundan yenisini ingilizce kullanmanız daha mantıklı şimdilik.

Dostum paylasta bi bakalim illede son sürüm olmasina gerek yok :)

birol08

birol08

Üye
Bekliyoruz ne diyelim

karaman_deniz

karaman_deniz

Üye
    Konu Sahibi
Sorun halloldu indirip deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: yaren_dede
karaman_deniz

karaman_deniz

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama sorunsuz dostum cevrim ici baglanti filanda calisiyor eline saglik :)

rica ederim kardesim sizi beklettigim icin kusura bakmayın. 30 dakikaya kadar resmen sunucam çeviriyi, betayı test etmeye devam edin.

• Beğen
Tepkiler: turgutgok ve yaren_dede
birol08

birol08

Üye
Eline Sağlık,Teşekkürler :)

ahm3t54

Üye
Düzgün bi siteye upload edemedin mi inmiyor bu siteden

karaman_deniz

karaman_deniz

Üye
    Konu Sahibi
tamamdır son halini paylastım uygulamanın

• Beğen
Tepkiler: turgutgok, yaren_dede, seyits ve 1 kişi daha
cadde19

cadde19

Üye
kardeşim ALLAH razı olsun emeğine sağlık nedense bu uygulama çok hoşuma gidiyor ellerin dert görmesin

iizzz

iizzz

Üye
Teşekürler