Telefon Tavsiyesi Sony Xperia Miro

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
Düşündüm de, 2011lerdense miro daha iyidir ya, sıfır olarak düşünürsek 2011ler iyidir de 2.el alıyorsun, onlar daha eski daha dandik daha yıpranmış, daha kullanışmış olacak. Miro kötü telefon değil(rakiplerine göre) Hayırlı olsun :)
bu arada mironun ledi sandığım kadar ezik değilmiş, iyiymiş :) :D

• Beğen
Tepkiler: abuzer02 ve -Emre

-Emre

-Emre

Üye
gözlem yapmadan yorum yapmam hacı :pro: iosta da böyle :p

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Çok sağolun tavsiyelerinize açık olacağım teşekkürler

Invoke

Invoke

Üye
hayır ya bildiğimiz walkman ismi de müzik değil ses geliştirmeleri falan her şey var sadece ics olduğu için biraz eski :D ama eminim walkman :D

Ben yok diye biliyorum, öğreneyim dönecem sana, adamı şüphede bırakıyon =P

-Emre

-Emre

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
kaliteesiz bi video ama yardımcı olur :)

Invoke

Invoke

Üye
:hmmm demek ki sonradan güncelleyip vermişler. Doğru diyorsun walkman var stockda :DBen kalitelisini bulmuştum =PVaaay, sony'ye bak sen. Bunların media apps olayı vardı, o güncellemeyi miroya da mı verdiler ki :hmmm . Arkadaşın da album ve filmler uygulaması da var mı :D

• Beğen
Tepkiler: -Emre
-Emre

-Emre

Üye
:hmmm demek ki sonradan güncelleyip vermişler. Doğru diyorsun walkman var stockda :DBen kalitelisini bulmuştum =P
paylaş benim bulduğum mu bi bakayım :p :D
:hmmm demek ki sonradan güncelleyip vermişler. Doğru diyorsun walkman var stockda :DBen kalitelisini bulmuştum =PVaaay, sony'ye bak sen. Bunların media apps olayı vardı, o güncellemeyi demek ki miroyada vermişler. Arkadaşın da album ve filmler uygulaması da var mı :D

sanırım var ama dikkat etmedim :D bende bile var albüm :P

Invoke

Invoke

Üye
Bende de var; ama bize vermedi benim cihaz daha iyi aslında :züü:Albüm biraz ağır bir uygulama, sağlam ram gerektiriyor zaten. =)

• Beğen
Tepkiler: -Emre
-Emre

-Emre

Üye
Nesi sağlam hacı ikimizde fakiriz o konuda =P
=P :D Neyse dağılalım...

Hayırlı olsun @abuzer02

haklısın :D 352 mb ama 400 de kullanılabiliyor ama bana bu bile yetiyor sıkıntı yok :D

bence de dağılalım :) güle güle kullan @abuzer02

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Çok sağolun arkadaşlar sony xperia miro yu aldım çok güzel telefon çok beğendim sağolun arkadaşlar önerileriniz için.

• Beğen
Tepkiler: Invoke
muratcan1999

muratcan1999

Üye
Senin için sevindim hayırlı olsun

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
sağolun