Tavsiye Telefon Tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Tavsiyesi
Telefon tavsiyesi sony xperia miro

Slm değerli maxicep ailesi öncelikle kurban bayramınızı kutlar hayırlara vesile olmasını cenabı ALLAH'tan niyaz ederim

Gelelim konumuza başlıktanda anlaşıldığı gibi sony xperia miro marka telefon almayı düşünüyorum nasıl bir telefondur performans kamera,internet hızı,oyun performansı,uygulama desteği,uygulama ve oyunları hafıza kartına taşıyabiliyormuyuz root edilebiliyormu kasma yapıyormu kısacası tavsiye ediyormusunuz

alacağım telefon ikinci el 16 ay garantisi kalmış kutusuyla birlikte orjinal şarz cihazı usb kablosu kulaklığı orjinal yedek ekran jelatini koruyucu kılıfıyla birlikte alalcam telefoncu tanıdık sağlam biri herhangi bi sıkıntı yaşanırsa geri alma garantisi veriyor.

Telefonun ekranında orjinal jelatin takılı çok temiz kullanılmış en ufak bi çizik yok kasası sağlam.

Gelelim fiyatına: 300 tl dahada düşük fiyata verebileceğini söyledi.

iki cihaz arasında karasız kaldım samsung galaxy gio mu alayım yoksa sony xperia miro mu alayım arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum yardımınıza ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim.

Teşekkürler.

Hasand.

Hasand.

Üye
bence guzel tavisye 50-veya 60 tl daha koyrsan nokıa 501 alırsın

• Beğen
Tepkiler: abuzer02
abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
sağol hasand. ben android işletim sistemini daha çok seviyorum yinede tavsiyen teşekkür ederim

daha fazla tavsiyesi ve önerisi olan varmı arkadaşlar sizleri bekliyorum.Arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum

anilari35

anilari35

Üye
2. el gmd bak biraz daha pahalı olur ama kat ve kat daha yuksek

Hasand.

Hasand.

Üye
bulabılsen n900 al super telefon andoıd kuralabılyor ben kullanıyorum

Üst Alt