Talking Tom Cat 2 v[2.1.1]

Sponsorlu Bağlantılar

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi

Açıklama
Tom adlı meşhur kedinin ikinci uygulaması ile kedimiz bazı yeni özellikler kazanarak yeniden karşımıza çıkıyor.
Bir kedi düşünün, sizin her söylediğinizi can kulağıyla dinliyor ve kendi ses tonunda tekrarlıyor. Hangi tonda, hangi ses eşiğinde söylerseniz söylerseniz aynı yönde terkarlayabilen kedi, gerçekte var olmayabilir ancak Talking Tom Cat bünyesinde mevcut.
Talking Tom Cat isimli bu eğlenceli uygulama ile hangi yaşta olursanız olun keyifli vakit geçirebilirsiniz. Gerçekleşen tekrarlamaları kaydedebilir ve çeşitli sosyal medya araçları üzerinden paylaşabilirsiniz.

Talking Tom Cat uygulamasında yer alan Tom isimli kediyi okşayabilir ve hırlamasını dinleyebilirsiniz. Bununla birlikte kendisine hafif tokatlar atıp, onu kızdırmaya çalışmak da mümkün. Ancak tüm bunların ardından bırakın kızmayı daha sevimli bir halde karşınıza çıkabilir.

Oldukça basit ve çocuksu görünse de Talking Tom Cat şu sıralar mobil dünyanın en çok indirilen uygulamaları arasında yer alıyor.

[video=youtube;vtv_VSw_nhg]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vtv_VSw_nhg[/video]

Market Linki
Gereken Android sürümü2.1 ve üzeri
Mevcut sürüm2.1.1
Boyut11 MB
Market Fiyatı$0.99

NOT:SD Dosyasını wifi ile indirin...

• Beğen
Tepkiler: technoshark ve Dede

KayraBey

KayraBey

Üye
link düzenlenene kadar :locked2:

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
beklemedeyiz! şimdiden :tşk:

Ziya Aygün

Ziya Aygün

Üye
Teşekkürler ama link sağlam mı şuan ?

Ziya Aygün

Ziya Aygün

Üye
Bi daha baktım da yine blocked :(

KayraBey

KayraBey

Üye
Alakana teşekkürler...

Bir ara markette 3.0 yayınlanmış.Gangnam Style falan oynuyor.Şimdi markette yok.Acaba sende apk'sı var mı?

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
Alakana teşekkürler...

Bir ara markette 3.0 yayınlanmış.Gangnam Style falan oynuyor.Şimdi markette yok.Acaba sende apk'sı var mı?
rica ederim Ahmey hocam,malesef Ahmet hocam bende apk'sı yok olsaydı seve seve paylaşırdım :oke:

Ziya Aygün

Ziya Aygün

Üye
Teşekkürler :)

kekomastikooo

Üye
süper paylaşım ellerinize sağlık

Braveheart™

Braveheart™

Üye
calismiyo hata veriyo

- - - Eklendi - - -