Samsung Monte İçin Talking Tom Cat 2 veya Puppy Talk ??

Sponsorlu Bağlantılar

cgt

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Monte İçin Talking Tom Cat 2 veya Puppy Talk ??
Samsung Monte İçin Talking Tom Cat 2 veya Puppy Talk bulamadım öyle ses inceltici uygulamalar link verirmisinizzz!????

WhoOwnsMyHeart

WhoOwnsMyHeart

Üye
Aynen yaa yeterki Java olsun yeterr

XxManyaqKingxX

XxManyaqKingxX

Üye
yokki bulsak

erkutgul_

erkutgul_

Üye
bilgisayar içindir

adı lazım değil

adı lazım değil

Üye
samsung star monte corby gibi modeller belli bir ücret(50 tl) karşılıgında android oluyomuş ama telefonun garantisi gidiyor.:oke:

"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye
Monte android işletim sistemini kaldırabilecek belleğe sahip değil.Bunun için donanımsal değişikliğe gidilmesi gerekiyor.Ayrıca monte android olmuyor sadece android benzeri kopya yapılıyor.

adı lazım değil

adı lazım değil

Üye
sadece jet için deil ben veriyim :http://www.maxicep.com/samsung-uygu...l-gir-iceri-indir-sadece-jet-icin-575304.html
Samsung Monte İçin Talking Tom Cat 2 veya Puppy Talk bulamadım öyle ses inceltici uygulamalar link verirmisinizzz!????

----------Eklendi @ 13:20:23 ---------- Yazıldı @ 13:17:24 ----------

ama android özellikleri de oluyor mesela android market gibi[QUOTE="ForeverAlone";4229707]Monte android işletim sistemini kaldırabilecek belleğe sahip değil.Bunun için donanımsal değişikliğe gidilmesi gerekiyor.Ayrıca monte android olmuyor sadece android benzeri kopya yapılıyor.[/QUOTE]

emre489763

Üye
turkcel t 10 androidi kaldıracakta monte kaldırmayacak ayrıca bunun videoları war garanti bittikten sonra yapılsa super olur

konyalitatar

Üye
arkadaşlarlar sallamayın android monte star v.b telefonlara olmaz youtube gördüğünüz ve inandığınız şeyler android veya ios temalarıdır benim montemdede o temalar var fakat neden benim telefonumda android oyunlar açılmıyor kısa bir araştırmayla bunların hepsini bulabilrsiniz

Üst Alt