Symbıan için psp oyun lazım!

Sponsorlu Bağlantılar

z.ibra

z.ibra

Üye
    Konu Sahibi

Dobraokuyucu

Dobraokuyucu

Üye
merhaba arkadaşlar elimde bir Nokia e6 var ve içinde ppsspp emülatör yüklü. Ama açacak oyun bulamıyorum çünkü telefonumun tarayıcısı (opera mini 7) hiç bir siteden indime desteklemiyor , desteklediği sitelerde ki oyunlarda 7z olarak sıkıştırılmış ve telefon 7z dosyaları açamıyor mümkünse bir kaç psp oyununu ekli dosya olarak paylaşabilir misiniz yada opera mini ile yükleme yapabileceğim bir site linki verebilir misiniz teşekkürler.
Oyunu android bir cihaza yukleyin ve zipten çıkartın sonra bu dosyayı bir sd card a taşıyın android bir cihazınız yoksa laptop da iş görecektir ancak dikkat edin çoğu oyun optimum fps sınırının altında kalacaktır

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Telefonu önce hacklemen gerekiyor sertifikasiz oyun program yüklemen için. Ben N8 i hackledim öyle program oyun yüklüyorum. Ancak hackeleme işi hem zahmetli hem zor.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
640x 480 ama tü m hd oyunlar 360x640 yani n8 e7 c7 için. Bazı hd oyunlar oyunu arkaplana atıp tekrar açınca tam ekran oluyor ama bu avatar ,spiderman , assasin creed olmuyor .
Mesaj birleştirildi:

hocam her symbıan la ilgili konuda siz ikinizi görüyorum. Bir ara tuşlu telefon önerisi diye bir konu açmıştım darkred blue bana nokia e6 yı önermişti orda da nokia x2 02 nin klavyesi hakkında tartışmaya girmiştiniz.
bu sistem gençliğimi aldı :D

oyun arşivide bu dostum işine yarar vardır jar dan sise hepsi var

eskiden 2.5 gbyi ha deyince indiremezdik onları bile part part bölmüşüm vay be ne zamanlardı @gonyalı o zamanlar fakirdik ama mutluyduk şimdi ise fakiriz ama açiz :cigara:

• Üzüldüm
  • Düşünceli
Tepkiler: gonyalı ve XXXturi01
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Afrika'daki Müslüman kardeşlerimize göre pek de aç sayılmayız günde 3-5 defa şeye gidiyorsan miden tok demektir
4 5 kere küçük garanti kanka. büyükte 1 kere belki genelde 2 günde 1. şimdi detaya çok girmeyeyim

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
XXXturi01

XXXturi01

Üye
Son düzenleme:
  • Beğen
  • Düşünceli
Tepkiler: DarkredBlue61 ve gonyalı
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Zamanında ben gereksiz birşeyler yazınca adminler sürekil beni uyarırlardı. Neredeyse banlanacaktım.

• Kahkaha
Tepkiler: gonyalı ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Cidden anlamadın mı
Bu şahıs çok terbiyesiz
efenim teveccuhunuz beni şimartiyorsunuz.
Mesaj birleştirildi:

Zamanında ben gereksiz birşeyler yazınca adminler sürekil beni uyarırlardı. Neredeyse banlanacaktım.
eskiden forumda aktiflik sorun değildi şimdi gonyalı gibi troller şart yoksa forumun verileri düşer :D kaldıkı konular önemsiz gibi birşey bu saatten sonra zaten çözülmüş edilmiş çoğu konu hemen bulunabiliyor. eskiden olsa 50 forum dolaşırdık bir mod dosyası için :D

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
efenim teveccuhunuz beni şimartiyorsunuz.
Mesaj birleştirildi:

eskiden forumda aktiflik sorun değildi şimdi gonyalı gibi troller şart yoksa forumun verileri düşer :D kaldıkı konular önemsiz gibi birşey bu saatten sonra zaten çözülmüş edilmiş çoğu konu hemen bulunabiliyor. eskiden olsa 50 forum dolaşırdık bir mod dosyası için :D
6630 zamanında az forumlarda gezmedim. Ne geyikler ne kavgalar dönerdi forumlarda.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
6630 zamanında az forumlarda gezmedim. Ne geyikler ne kavgalar dönerdi forumlarda.
bana kalırsa forumu ayakta tutan symbian dı :D ne geceler uykusuz kaldım ettim cfw modları teker teker at dene telfeona olmadı bir daha.çöktü tekrar hadi bi daha haydi bi daha neyse o başakaydı :D

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
bana kalırsa forumu ayakta tutan symbian dı :D ne geceler uykusuz kaldım ettim cfw modları teker teker at dene telfeona olmadı bir daha.çöktü tekrar hadi bi daha haydi bi daha neyse o başakaydı :D
Elimde n8 var ona kurdum custom rom öyle kaldı orjinal romunu bulamadım öyle kullanıyorum.