Skin Symbian Belle SPB Shell

Sponsorlu Bağlantılar

crazy-murat

crazy-murat

Üye
    Konu Sahibi
Skin Symbian Belle SPB Shell

Resimlerden de anlaşılacağı gibi spb symbian belle görselliği kazandırıyor. Kurulum oldukça basit.İndirdiğimiz dosyanın içindeki SPBMobileShell_S60_5_0_v_3_7_598.sis adlı dosyayı telefonumuza kuruyoruz. Ardından programı kapatıp.Dosya içndeki Sbp Shell klasörünü E:/ Others içine kopyalıyoruz (böyle bir başka dosyanız varsa siliniz ikonlar aksi halde üst üste binebilir) Ardından Symbian Belle by Az.set dosyasını E:/Data klasörüne atıyoruz ve telefonumuzdan Spb yi çalıştırıyoruz ordan Spb menüye ve Sbp menüdeki ayarlara giriyoruz sağ alt köşedeki tuşa basarak geri yükleme ayarlarna giriyoruz oradan E:/data ya girip Symbian Belle by Az.set dosyasını seçiyoruz 1-2dakika bekleyip ev ekranımızı düzenlenmiş bir biçimde görüyoruz. (Not Bazı uygulamaların ikonlarının görseleri değiştirildiği takdirde eski ikon görseline geri yüklemeyapılmadıkça ulaşılamıyor. ) Bence çok kullanışlı ve görseli iyi bir çalışma olmuş.Videodaki her şey bire bir olmaktadır yalnız ev ekranı geçişleri sırasındaki farklı arka plan olayını çözemedim. Bağlantıların bulduğu sayfaya girmek için ekranda yukarı aşağı kaydırınız ev ekranınıza dönmek için aynı işlemi yapınız. Umarım memnun kalırsınız S60V5 in bütün telefonlarında kullanılabilir 5800da denenmiştir...

omer_01_01 arkadaşımızdan sonradan eklenen detaylar :
*******rompatcher programı olanlar tüm yamaları kapatsın sonra;************
SPBMobileShell_S60_5_0_v_3_7_598.sis adlı dosyayı telefonumuza kuruyoruz. Ardından programı kapatıp.Dosya içndeki Sbp Shell klasörünü E:/ Others içine kopyalıyoruz (böyle bir başka dosyanız varsa siliniz ikonlar aksi halde üst üste binebilir) Ardından Symbian Belle by Az.set dosyasını E:/Data klasörüne atıyoruz ve
******* "barra belle by az.jpg" dosyasını E:/images e atıyoruz daha sonra***************
telefonumuzdan Spb yi çalıştırıyoruz ordan Spb menüye ve Sbp menüdeki ayarlara giriyoruz sağ alt köşedeki tuşa basarak geri yükleme ayarlarna giriyoruz oradan E:/data ya girip Symbian Belle by Az.set dosyasını seçiyoruz 1-2dakika bekleyip ev ekranımızı düzenlenmiş bir biçimde görüyoruz.

Hala olmadıysa 2.yolu deneyin buyrun;

1) Öncelikle rompatcher programı olanlar tüm yamaları kapatsın sonra SPBMobileShell_S60_5_0_v_3_7_598.sis dosyasını yükleyin.
2) e:/others i açın indirmiş olduğunuz dosyadaki spb shell klasörünü oraya atın eğer öyle dosya varsa onu silin.
3) Symbian Belle by Az.set dosyasını E:/Data klasörüne atın.
4)
E: / Private / 20028b16 dosyasını silin.
5)
"barra belle by az.jpg" dosyasını E:/images e atıyoruz
6) Spb yi çalıştırın ordan Spb menüye ve Sbp menüdeki ayarlara girin sağ alt köşedeki tuşa basarak geri yükleme ayarlarna girin oradan E:/data ya girip Symbian Belle by Az.set dosyasını seçiyoruz 1-2dakika bekle olacaktır.
Hala sorun olursa bir yol daha var onuda anlatayım hangi yol sorunsuz olursa 007yaşar arkadaşımız düzenleme yapsın konuda.
Deneyenler sonuçları yazsın...

• Beğen
Tepkiler: canan heryerde ve arcey_2743

veysel001905

Üye
ulan çalışmıyo bu boşuna indiriyo millet! Sakin indirmeyin bozuk

Nedensiz-Sebebsiz

Nedensiz-Sebebsiz

Üye
deneyelim bir

- - - Eklendi - - -

ilk kur dediğin dosya bozuk yani boşa indirdik daha baştan çöpe gitti

- - - Eklendi - - -

kardeş nerdesın konuyu düzenle sana zahmet

bozkurt955

bozkurt955

Üye
gerçekten süper işe yarıyor eline sağlık

djediz

djediz

Üye
hc bi dosya calismiyor !

bozkurt955

bozkurt955

Üye
arkadaşın yazdığı gibi aynen yaparsanız oluyor ben kullanıyorum sorunsuz

djediz

djediz

Üye
kardeişm içindeki sis dosyası çalısmıyoo bizim sorunumuz mu ?

crazy-murat

crazy-murat

Üye
    Konu Sahibi
arkdaşlar sadece c5- 03 te sorunsuz çalışıyo. 5800 da çalışıyo diye biliyodum ama galiba çalışmıyo.

kiralik186

kiralik186

Üye
Geri dönüşü var mı bu işin beğenmezsek

arcey_2743

Üye
arkadaşım teşekkürler.... program gayet güzel çalışıyor. Birde bu deneme sürümümü tescil et diye birşey var 15 gün kullanabiliyorsun diye birşeyler yazıyor.

canan heryerde

Üye
ewet crazy-murat istedigim tek şey bu idi oda oldu emegine saglık c5-03 te mükemmel çalışıyo herkese öneririm valla...

melihcaneker1

melihcaneker1

Üye
ikonlar belle ikonu yapılabiliyor mu temayla mı oluyor bu ?

Kamil6801

Üye
Programı yüklüyorum 15 günlük süre bitti kalan gün 0 diyor bir we adresi var tescille yazıyor. Yardım eder misiniz

ua_mustafa_20

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]arkadaşım 5800 da çalışıramadim sis dosyası bozuk diyo başka sürümle deneyince de sürekli reset atıyo çalışmıyo[/SIZE][/COLOR]

zero12

zero12

Üye
15 Günlük Denem sürümü. sürümü :(

enver_techno

enver_techno

Üye
ben çalıştırdım bence iyi sayılır ;)

ersdfqweasdzx

ersdfqweasdzx

Üye
Merhaba
Orjinal 5800 Dosyalarım Var Buna
Ev Ekranı Nasıl Göme Bilirim

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
ya arkadaşlar bunu fwmizin içine gömebilirmiyiz gömersek sorun olurmu gömdükten sonra çok ram yermi bilen varmıı

Süleyman

Süleyman

Üye
gömersin fakat şuan nasıl ram yerse yine aynı ram yer. Sadece performans moduyla bunu biraz azaltabilirsin

Üst Alt