Symbian BELLE Nasıl Kurulur? Dead Phone Flash Nasıl Atılır? - VIDEOLU ANLATIM

Sponsorlu Bağlantılar

TheMadness

TheMadness

Üye
Dead flash'sız kurdum ben sorun yok.

Symbianist

Symbianist

Üye
teşekkürler güzel bir çalışma olmuş

KEMAL_ANK

Üye
ARKADAŞLAR YENİ BELLE SIZDIRILMIŞ.BELLE (V111.O30.0607 DATED 11 NOV 2011)...ACABA NE DEĞİŞİKLER VAR HENÜZ BİLMİYORUZ AMA BU İŞLERDEN ANLAYAN ARKADAŞLAR İNŞALLAH BUNU DA TÜRKÇE SÜRÜM OLARAK KULLANIMA SUNARLAR...LİNKİ VERİYORUM.

rockn87

rockn87

Üye
Belle'yi yukleyeceksen urun kodu farketmiyor bildigim kadariyla.. cunku bende baslka urun kodu yukluyorum telefona sorun olmuyor.
Dogru burdaki baslikta diyer belle yukleme basliginda biraz fark var, FlighTAiR arkadasimiz dead flashing yaparak nasil belle kurmaliyiz anlatimini yapmis..
Ben Belle'yi yuklemistim ama dead flash atarak degil normal flash atarak, ama dun telefon birden bire internete girmeye calistim zaman invalid server name hatasini vermeye basladi, bende belle'den kaynalklaniyor zanaderek, ilk once scandinavia ile dead flash atim ilk surume dondum, yine internet hatasi sonra annayi normal flash atarak yukledim hata ayni, anladim ki tel'de sorun degilmis. evimdeki wireless'te sorunmus (neyse onu duzeltim) ve simdi yine dead flash atarak (yani bu konuyu takip ederek) belle'yi yukledim. Normal flash'la belle'yi yukledigim zaman resim eitoru yazilimi yoktu tel'de, simdi dead flash atigim icin o gerigeldi.. Eyer dead flash atmaya biliyosan dead flash at en iyisi bence.

işde ne dead flas biliyorum ne akabin nedir onu biliyorum herkes yardımcı olmaya çalışıyor ama nasıl yapılacağı konusunda tam açık net konuşmuyolar bn şu konuşmalardan anlamıyorum desem :):) kusuruma bakmayın

rockn87

rockn87

Üye
ARKADAŞLAR YENİ BELLE SIZDIRILMIŞ.BELLE (V111.O30.0607 DATED 11 NOV 2011)...ACABA NE DEĞİŞİKLER VAR HENÜZ BİLMİYORUZ AMA BU İŞLERDEN ANLAYAN ARKADAŞLAR İNŞALLAH BUNU DA TÜRKÇE SÜRÜM OLARAK KULLANIMA SUNARLAR...LİNKİ VERİYORUM.

onu türkçeside sızdırılmış ama güvenmyorum ben teli yurt dışından getirttim ingilizce türkçe yapmaya çalıştım yapamadım 6 aydır öyle kullanıyom sanki kameralı 3310 gbi :)

43yasin

Üye
arkadaşlar e72nasıl program indire bilirim

Punish3R55

Punish3R55

Üye
FlighTAiR abı bunu beraber yuklemıstık benım tele hatırlarsan bayadır sorunsuz kullanıyodum hıc bı aksılık olmadan su aralar flv vıdeolarının hıc bırını oynatmamaya basladı sorun ne acaba :s

newank_1910

Üye
ya direk telden güncelleme yapabiliyozmu acaba.belle için

ANIL

ANIL

Admin
telefondan yapamassın pc şart.

Üst Alt