Symbian Belle Boot Screen Turn N9

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
tam istediğimdi ama dahili bileşen

- - - Eklendi - - -

hata alanlar buyrun c diye klasör var içindekileri c ye atın ve pin kodundan sonraki ekranınızı görün

Arkadaşım eline sağlık fakat telefonum hacksız bu durumda bizlere uygun olanıda paylaşırsan sevinirim.

achambo

achambo

Üye
Arkadaşım eline sağlık fakat telefonum hacksız bu durumda bizlere uygun olanıda paylaşırsan sevinirim.

zaten program hack istiyo ben sadece içindekileri çıkarıp klasörlere yerlestirdim bunu uygulamak için c deki sistem dosyalarını görmek gerek

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
    Konu Sahibi
Hocam uzun zamandır aradığım bir uygulama ama hack şartı biraz canımı sıktı.Biliyorum elinizde değil ama en azından signed olarakda paylaşılmalıydı.Unsigned varken signed halide mutlaka olmalı mağlumunuz alışılagelmiş bir yöntem,iş gereği böyledir.Şayet hacksiz telefonlara karşı bir yardımınız olursa oldukca makbule geçer.Ama olmazsada dünyanın sonu değil canınız sağolsun.Ancak açılış ekranı gözümü fazlasıyla aldı diyebilirim signed olarak yayınlamanızı şimdilik bekliyor olacağım kolay yoldan vazgeçmek istemiyorum.Bu arada faydalanmakdan geri kalsamda aklımda bulunması gerektiğini bir kez daha çağrıştırdınız teşekkür ederim.
Boot screen değişimi kesinlikle normal bir uygulama kurulumu gibi algılanmasın signed olsada cihazda sistem dosyalarına erişim açık olmadıkça başarısız olacakdır belle refreshdede avkon mod yoksa yine dahili bileşen hatası alınacakdır bu açılış ekranının başka bir çözümü yükleme şekli yokdur ...

nihat özvariş

nihat özvariş

Üye
döğru ama orjinal YAZILIMDA CALŞMIYMIYOR SAYFA ACDIĞINİzda yazın hangi cihazlara yüklenir

faruk44_feto46

Üye
avkon mod nasıl yapılıyor

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
Boot screen değişimi kesinlikle normal bir uygulama kurulumu gibi algılanmasın signed olsada cihazda sistem dosyalarına erişim açık olmadıkça başarısız olacakdır belle refreshdede avkon mod yoksa yine dahili bileşen hatası alınacakdır bu açılış ekranının başka bir çözümü yükleme şekli yokdur ...

Farkındayım uygulamadan ziyade sistem üzerinden oynuyoruz.Yine bir umut gözüyle baktım fakat çıkar yol hackı mecburi kılıyor.Avkon moda rast gelsemde hiç yanaşmadım dediğiniz gibi çözüm olarak bir başka yöntemi yok.Hacklediğim bir zamanda hala güncelliğiyle kalırsa ilk ele alacağım bir uygulama olacak.Tekrardan :tşk:

ferat_1127

Üye
teşekkürler

ccanli

Üye
achambo, kardes lınk ölü yenıleyebılirmisın

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
Dostum bunu mif yaparsan çok güzel açılış ekranı olur yemin ederim:) orjinal oluur:)

sedatatt

sedatatt

Üye
usta sis dosyası ya da mif paylaşır mısın yeniden linkler sorunlu hep

CiA7

CiA7

Üye
teşekkürler dostum. Emeğine SaĞlık.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
:tşk:

Anil-D

Anil-D

Üye
sis editorle parçala cye salla

mberatcetin

mberatcetin

Üye
yerleşik bileşen hatası alanlara;
ilk olarak aşağıdaki linkten zip dosyasını indiriyoruz x-plore ile içindeki .txt dosyasını C : /private/10202be9 içine atıyoruz.
sonra E ana dizine mods klasörü oluşturup x-plore ile zipteki startup.gif dosyasını oluşturduğumuz mods klasörüne atıyoruz.
kapat aç işlem tamam.

tek sorun açılış tonu çalmıyor nedenini anlamış değilim. :)
kodlamadan anlayan bi arkadaş .txt dosyasındaki startup.mp3 ile ilgili bölümü çıkarmak suretiyle orjinal açılış tonunun çalıp çalmayacağına bakarak bizi aydınlatabilir. :)
ama dilerseniz mp3 uzantılı ses dosyanızı startup.mp3 olarak adlandırıp mods klasörüne atarak deneyebilirsiniz ayrıca kapanış ekranı için de herhangi bir gif dosyasını shutdown.gif olarak adlandırıp yine mods içine atabilirsiniz.
C6-01 refreshde denendi diğer modeller için garanti veremiyorum.

link

Kayahan14

Kayahan14

Üye
sadece bu mod için mi

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
olumsuz yerleşik bileşen hatası

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
yerleşik bileşen hatası alanlara;
ilk olarak aşağıdaki linkten zip dosyasını indiriyoruz x-plore ile içindeki .txt dosyasını C : /private/10202be9 içine atıyoruz.
sonra E ana dizine mods klasörü oluşturup x-plore ile zipteki startup.gif dosyasını oluşturduğumuz mods klasörüne atıyoruz.
kapat aç işlem tamam.

tek sorun açılış tonu çalmıyor nedenini anlamış değilim. :)
kodlamadan anlayan bi arkadaş .txt dosyasındaki startup.mp3 ile ilgili bölümü çıkarmak suretiyle orjinal açılış tonunun çalıp çalmayacağına bakarak bizi aydınlatabilir. :)
ama dilerseniz mp3 uzantılı ses dosyanızı startup.mp3 olarak adlandırıp mods klasörüne atarak deneyebilirsiniz ayrıca kapanış ekranı için de herhangi bir gif dosyasını shutdown.gif olarak adlandırıp yine mods içine atabilirsiniz.
C6-01 refreshde denendi diğer modeller için garanti veremiyorum.

link

ses icin startup.mp3 olmayacak startup.aac olacak ama mp3 ü .aac ye çevirmek lazım

mberatcetin

mberatcetin

Üye

ses icin startup.mp3 olmayacak startup.aac olacak ama mp3 ü .aac ye çevirmek lazım

ses olayını da çözdüm kodlamada sorun varmış düzelttim. kodlamada uzantı mp3 olduğu için dosyanın da mp3 olması gerekiyor.
şimdi 4 dakikalık şarkı koyuyorum şarkı bitince açılıyor telefon öyle bi acayip. :)

Üst Alt