Symbian Belle Boot Screen Turn N9

Sponsorlu Bağlantılar

mydonose13

Üye
n8 olumlu. teşekkürler

mcrefick

Üye
C6 01 olumlu.

yunuq58

yunuq58

Üye
nokia 500 degisiklik yok

as467

as467

Üye
'' Yüklenemiyor. Yerleşik bir Bileşen '' hatası veriyor çözümü nedir :allalla:
Nokia 603 Belle Fp1 (Hackli) fakat hata veriyor

- - - Eklendi - - -

kardeş bunun mif dosyası varsa paylaşabilirmisin :) doğrudan yükleyemedim :D

TrBelle

TrBelle

Üye
Hocam eline saglık :D

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
    Konu Sahibi

Fuad199219

Üye
N8 belle refresh de calismiyo.. :( install error. Hacklidi mobilim

emreli01

emreli01

Üye
ben bunu 2 ay kadar kullanıyorum çok hoş bi açılış ekranı sis. hali içinde :tşk:

Fuad199219

Üye
komek edinde menede.. Nece install edim?

neltu1

Üye
Hackli olduğu halde yerleşik bileşen hatası alıyorum.

tarxhn

tarxhn

Üye
Saolasin

huseyin_4554

Üye
n8 kullanan arkadaşlar ne olur yardm bunu nasl yaptnız hep hata alyorum yuklenmyor dahılı bileşen dyp duryor
teşekkurler

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
    Konu Sahibi
İlk sürüm belle kullanan c6-01 c7 ve n8 de hackli olmak şartı ile sis formatında yükleyerek başarılı sonuç alınmışdır.Belle refresh sonrası dahili bileşen hatası veriyor uygulama bi çözüm yolu elbet bulunacakdır ancak bekleyeceğiz sanıyorum bir yol bulursam burada paylaşacağım ...

Fuad199219

Üye
n8 anna olumsuz :((((

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
Hocam uzun zamandır aradığım bir uygulama ama hack şartı biraz canımı sıktı.Biliyorum elinizde değil ama en azından signed olarakda paylaşılmalıydı.Unsigned varken signed halide mutlaka olmalı mağlumunuz alışılagelmiş bir yöntem,iş gereği böyledir.Şayet hacksiz telefonlara karşı bir yardımınız olursa oldukca makbule geçer.Ama olmazsada dünyanın sonu değil canınız sağolsun.Ancak açılış ekranı gözümü fazlasıyla aldı diyebilirim signed olarak yayınlamanızı şimdilik bekliyor olacağım kolay yoldan vazgeçmek istemiyorum.Bu arada faydalanmakdan geri kalsamda aklımda bulunması gerektiğini bir kez daha çağrıştırdınız teşekkür ederim.

snakekral2

snakekral2

Üye
hackli n8 belle refresh te dahili bileşen hatası umarım çözümü biran önce bulunur. Teşekkürler

mcan_92

mcan_92

Üye
:tşk:

achambo

achambo

Üye
tam istediğimdi ama dahili bileşen

- - - Eklendi - - -

hata alanlar buyrun c diye klasör var içindekileri c ye atın ve pin kodundan sonraki ekranınızı görün

komando04

komando04

Üye
teşekkürler kardeşim

- - - Eklendi - - -

teşekkürler kardeşim

- - - Eklendi - - -

teşekkürler kardeşim

Üst Alt