Sygic v14.3.4+Sygic v15.4.10+Yeni 2015.06 ta Türkiye ve DiGER Navi programlari

Sponsorlu Bağlantılar

ahmet meço

ahmet meço

Üye
Dostum dediğin gibi değiştirdim ama yemediii yine aynı oldu neyse canın sağolsun kardeşim teşekkürler

DeepForce

DeepForce

Üye
arkadaşım benim ekledigim Sygic klasörünü indiripde denersin...
Google uzerınden kurdum bir obb dosyası indirdi sonra dosyanın adını değiştirdim ve programı kaldırdım yeniden seninkini kurdum ve obb dosyasının ismini eski haline getirip programı açtım açılışta 29mb lık bir indirme yaptı ve çalışmaya başladı

• Beğen
Tepkiler: memoli6767
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Dostum dediğin gibi değiştirdim ama yemediii yine aynı oldu neyse canın sağolsun kardeşim teşekkürler
arkadasim kendi tlf,numdaki wcl ve content info,yu yükledim bununla degistir senin Sygic/Maps klasöründekileri
2015.06 mapslari kullanmaktayim kendim

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

tavbiy

tavbiy

Üye
arkadaşım benim sunuma ekledigim sygic apk yükleyip kendi üzerinden indirdiysen
2015.03 olanlar sunuma attıgım haritada 2015.06 olan bakacagın yerde
Sygic/Maps klasörünün icine baktıgında elindeki mapsın hangisi oldugunu göre bilirsin..

Cevabınız için teşekkür ediyorum sygic/maps içinde dediğin gibi belli lakin program içinde yazmiyormu ben sygic programı içinde gorebilirmiyim demek istemiştim.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Cevabınız için teşekkür ediyorum sygic/maps içinde dediğin gibi belli lakin program içinde yazmiyormu ben sygic programı içinde gorebilirmiyim demek istemiştim.
arkadasim ayarlar haritalari yönet bölümünden girdiginde senin elindeki mapslar yeniyse indirmek icin girdigin yerde yeni indirme gösterir
eskiyse elindeki yenisi ciktiysada yenile yazar..

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
kutukak

kutukak

Üye
Hocam defalarca uğraştım denemediğim kalmadı. WLC dosyasınıda indirim ne zaman 2015.06 map ini yüklediğimde İndiriliyor kısmı açılıyor daha sonra google play kaynak indirilemedi şu meşhur hatayı alıyorum. Kullandığım telefon NOTE 4 bana uygun nerden bulabilirim.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Hocam defalarca uğraştım denemediğim kalmadı. WLC dosyasınıda indirim ne zaman 2015.06 map ini yüklediğimde İndiriliyor kısmı açılıyor daha sonra google play kaynak indirilemedi şu meşhur hatayı alıyorum. Kullandığım telefon NOTE 4 bana uygun nerden bulabilirim.
arkadasim indirdigin Sygic apk yüklediginde kendisi indirsin Sygic klasörü olustursun Türkiye mapsinida indirsin
2015.03 mapsini indirirse benim sunuma ekledigim 2015.06 TRmapsiyla beraber wcl vede content info degistir.
eger sen yüklediginde indirmiyor problem cikartiyorsa öncelikle Sd karti kullaniyorsan Sygic klasörünü sd karta
attiysan Android/data klasörünün icne bak oaya attigi Sygic klasörünü sd karta tasi ondan sonra yükle bunlarda
yoksa benim ekledigim Sygic klasörünü indirip onu atarsin hafizaya yada sd karta ondan sonra yükleyip acarsin
Sygic naviyi yada direk playstore üzerinden orjinal olani yükle indirmesi gerekenleri indirsin kaldirir benim
crk,li apk geri yüklersin Sygic/Maps klasörünün icindeki wcl content info maps bunlari degisirsin
tam olarak problemini yazmadigin icin bu kadar uzun yazdim umarm problemini cözecegiz.

kutukak

kutukak

Üye
Öncelikle sizin 15.4.4 ü kurdum. SD Kart takılı şekilde program açıldı. Dosyaları indirmeye başladı. Ancak bir müddet indirme devam ettikten sonra google kaynak hatası verdi. Daha sonra programı kaldırdım. Google play üzerinden programı indirdim. Açıldı ve program haritayı indirdi. Tabi deneme paketi indi. Daha sonra her ihtimale karşın inen sygic klasörünü yedekleme yaptım. Daha sonra play storedan indirmiş olduğum cracklı 15.4.4 ü yükledim. Açılırken play storeye bağlandı dosyalar indirdi. Premium aktif oldu. Daha sonra map paketi içinde olan 2015.03 sildim yerine indirmiş olduğum 2015.06 yükledim. Vermiş olduğunuz wlc dosyalarını da değiştirdim. Şuanda sorunsuz açılmakta fakat hız kamera simgesinde kilit var. Onu nasıl aktifleştireceğiz?

• Beğen
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle sizin 15.4.4 ü kurdum. SD Kart takılı şekilde program açıldı. Dosyaları indirmeye başladı. Ancak bir müddet indirme devam ettikten sonra google kaynak hatası verdi. Daha sonra programı kaldırdım. Google play üzerinden programı indirdim. Açıldı ve program haritayı indirdi. Tabi deneme paketi indi. Daha sonra her ihtimale karşın inen sygic klasörünü yedekleme yaptım. Daha sonra play storedan indirmiş olduğum cracklı 15.4.4 ü yükledim. Açılırken play storeye bağlandı dosyalar indirdi. Premium aktif oldu. Daha sonra map paketi içinde olan 2015.03 sildim yerine indirmiş olduğum 2015.06 yükledim. Vermiş olduğunuz wlc dosyalarını da değiştirdim. Şuanda sorunsuz açılmakta fakat hız kamera simgesinde kilit var. Onu nasıl aktifleştireceğiz?

arkadasim kilitli gösterirde yinede normal calisir kilitli gösterenler cok detayli yani tamamini kapsiyor mapslarin icinde var olanlarla idare edecegiz
kilitli olanlar satin alinmak üzere eklenmistir ayarlar/Bildirim/Güvnlik kamerasi bölümüne girip ayarlarsin

kutukak

kutukak

Üye

Ayrıca play store da HIZ KAMERASI TÜRKİYE adı altında bir program var. Bunun premium u var mı?

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
arkadasim her tlf,da ayni ama yazdigim gibi ayarlardan girip ayarla satil´n almaya yönlendirmek ordaki amac

Ayrıca play store da HIZ KAMERASI TÜRKİYE adı altında bir program var. Bunun premium u var mı?

bende yok ama bunu deneye bilirsin internetden güncelersen sabit vede seyyar radarlari düzenli
olarak haber veriri tek bu Radar programinida kullanan bilirisin yada her hangi bir Navi programiylada beraber kullana bilirsin Türkce degil yanliz Almanca Ingilizce istersen indirip deneye bilirsin

• Beğen
Tepkiler: ostsee
kutukak

kutukak

Üye
tamm hocam hız kamerası ordaki simge öyle dursada çalışıyor. Hocam çok teşekkür ederim. Sürekli rom yüklerim hangi dosyaları yedeklemem gerekir? Geri yükleme yaparken dikkate alacağım dosya sadece Sygic klasörü mü data içerisinide yedeklemem gerekir mi?

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
tamm hocam hız kamerası ordaki simge öyle dursada çalışıyor. Hocam çok teşekkür ederim. Sürekli rom yüklerim hangi dosyaları yedeklemem gerekir? Geri yükleme yaparken dikkate alacağım dosya sadece Sygic klasörü mü data içerisinide yedeklemem gerekir mi?
Sygic klasörünü yedeklersin apk degismedigi sürece direk calisir yenilendiginde her tlf,da farkli olabiliyor kisa süre indirmesi gerekeni
indirip normal calisir..

kutukak

kutukak

Üye
Sygic klasörünü yedeklersin apk degismedigi sürece direk calisir yenilendiginde her tlf,da farkli olabiliyor kisa süre indirmesi gerekeni
indirip normal calisir..
Hocam ilginiz için teşekkürler.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi

arkadaslar Sygic v15.4.6 apk eklenmistir
kullanmakta oldugunuzun üzerinede yükiliye bilirsiniz
indirmede problem cikarsa tlf,nunuzu kapatip acin
tekrar deneyiniz

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Radar programi arkadaslar tek radar progra,i olarakda kullana bilirsiniz isterseniz diger navi programlariylada kullana bilirsiniz sabit vede seyyar radarlari internetiniz varsa sürekli sabit vede seyyar radarlari yenileye bilirsiniz yeniledikten sonra internetinizde kullana bilirsiniz
yanliz Türkce dil yok yabanci dilde kullana bilirsiniz

Blitzer.de PLUS

Son düzenleme:
ostsee

ostsee

Üye
arkadasim her tlf,da ayni ama yazdigim gibi ayarlardan girip ayarla satil´n almaya yönlendirmek ordaki amac

bende yok ama bunu deneye bilirsin internetden güncelersen sabit vede seyyar radarlari düzenli
olarak haber veriri tek bu Radar programinida kullanan bilirisin yada her hangi bir Navi programiylada beraber kullana bilirsin Türkce degil yanliz Almanca Ingilizce istersen indirip deneye bilirsin

Tesekkür memoli6767 ben indirdim bile

• Beğen
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
tlf,nunda virus programi olmayan arkadaslar icin

AVG AntiVirus PRO Vollversion v4.4.1.1.apk

Üst Alt