Sygic v14.3.4+Sygic v15.4.10+Yeni 2015.06 ta Türkiye ve DiGER Navi programlari

Sponsorlu Bağlantılar

gissever

Üye
2015.06 haritasında sorun mu var? Ege ve Marmara denizleri görünmüyor bende... :(
2015.03 te de aynı sorun var. galiba bende sorun...

Son düzenleme:

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
2015.06 haritasında sorun mu var? Ege ve Marmara denizleri görünmüyor bende... :(
2015.03 te de aynı sorun var. galiba bende sorun...
Arkadaşlar problem oluşursa eski mapsda kalabilirsiniz deneme aşamasında
oldugu icin problem ola bilir 2015.03 mapsa geri döne bilirsiniz..

• Beğen
Tepkiler: gissever

gissever

Üye
tamam eskisine döndüm zaten... sağol

tavbiy

tavbiy

Üye
Selamlar
Bu sygic'de harita versiyonunu harita bilgilerini nereden goruyoruz program içinde. Bulamadım. Haritamız 2015-3 mu 6 mi anlayamıyorum.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Selamlar
Bu sygic'de harita versiyonunu harita bilgilerini nereden goruyoruz program içinde. Bulamadım. Haritamız 2015-3 mu 6 mi anlayamıyorum.
arkadaşım benim sunuma ekledigim sygic apk yükleyip kendi üzerinden indirdiysen
2015.03 olanlar sunuma attıgım haritada 2015.06 olan bakacagın yerde
Sygic/Maps klasörünün icine baktıgında elindeki mapsın hangisi oldugunu göre bilirsin..

Adanalim

Adanalim

Üye
Tesekkür memoli6767, 15.4.1 görsel olararak cok güzel olmus ve hersey ok TTS haric samsung s4,de sorunsuz calisiyor

• Beğen
Tepkiler: memoli6767
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi

............

............
arkadaslar 2015.06 mapslardaki marmara vede ege denizinin görsel problemi cözüldü indirdiginiz TR Mapsinin icindeki wcl klasörünü indirdiginiz yeni wcl klasörüyle degisiniz...
(Sygic/Maps klasörünün icinde)
.
.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gissever
cethine

cethine

Üye
dostum android 5te çalışıyor dimi

icagli

Üye
merhaba arkadaşlar bu navigasyon ücretsiz değil mi, yükledikten sonra para isteyecekse boşuna yüklemeyim?

serdar1016

serdar1016

Üye
bütün klasörleri indirip kurdum hiç sorunsuz açıldı,ilk açılışta 29mb lık bir veri indirdi ondan sonra devreye girdi dil türkçe açıldı,ses almancaydı türkçe dili indirdim,teşekkür ederim benim sormak istediğim başka bir şey vardı giriş kısmında bir şey girmiyoruz değilmi.]adndroid 5.1 de çalışıyor arkadaşlar.ayrıca benim kullandığım haritada denizler ve karalarda görsel hiç bir sorun yok ,bir özelliği çok hoşuma gitti gitmek istediğiniz yerin adını örneğin bir okul ismini girdiğinizde karşınıza hemen güzergah çıkıyor,çok beğendim süper olmuş.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: memoli6767
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi

arkadaslar Sygic v15.4.3 Apk eklenmistir...

mehmettek41

Üye
Merhaba öncelikle payallasimlarindan dolayı teşekkür ederim. EN son sygic 15.4.3 yükledim ama ortadaki poi leri seçme yapamıyorum.ekrandan atıyor.ttelefonum samsung s4.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi

yenilendi arkadaslar

1-kanuni

1-kanuni

Üye
Paylasimindan dolayi tesekkürler memoli kardes. Ben bunu tablete yükledim. Calisiyor güzelcene. Ama tablette hafiza problemi var. Nasil bunu sd kartdan calistiririm. Sygic klasorunu sd karta tasidim ama malesef android/data/... klasörünû olusturmuyor. Hep yeniden internete baglanip sygic klasorunu aletin hafizasina indiriyor. Benim telefonda htc m9 da oluyor. Tablette android 5 var. Telefondada 5 var. Yarin gece almanyadan memlekete uzun yola cikacam ve bu saatte halen tabletlen ugrasiyorum. Bu konuda bir çözûmün varsa sevinirim.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Paylasimindan dolayi tesekkürler memoli kardes. Ben bunu tablete yükledim. Calisiyor güzelcene. Ama tablette hafiza problemi var. Nasil bunu sd kartdan calistiririm. Sygic klasorunu sd karta tasidim ama malesef android/data/... klasörünû olusturmuyor. Hep yeniden internete baglanip sygic klasorunu aletin hafizasina indiriyor. Benim telefonda htc m9 da oluyor. Tablette android 5 var. Telefondada 5 var. Yarin gece almanyadan memlekete uzun yola cikacam ve bu saatte halen tabletlen ugrasiyorum. Bu konuda bir çözûmün varsa sevinirim.
arkadasim benim tablete android 4.4.2 var kendi hafizasinda olusan Sygic klasörünü tasiyorum sd karta Sygic navi actigimda sormakta
ok,liyorum tasiyor Android/data klasörünün icine sd karta kalanida silip atiyorum normalde bu sekilde yapmasi gerekir ayarlarinada
bir bak ona göre denersin yine olazsada Navigonuda attim 1sayfada onu indirip yüklersin oda tabletin hafizasina indirir tek
bir ülke indirisin ondan sonra sd karta tasirsin diger ülkeleride indirisin Android/data /com.navigon.navigator_checkout_eu40 /files/Navigon buraya atar calisir.. Navigon Europa benim buraya ekledigim cok güzel vede kullanislidir
Hayirlisiyla gider gelirsin insaallah

1-kanuni

1-kanuni

Üye
Eyvallah sagolasın kardeşim. Teşekkür ettim.

ahmet meço

ahmet meço

Üye
Memoli arkadaşım 1544 sürümünü ve yeni haritaları yükledim emeğine sağlık bir konuda yardım istiyorum başka ülkelerde arama yapmak istegimde mesala Yunanistan gibi harita telefonda yüklü olduğu halde görmüyor nasıl hallederiz bilemedim haritaları yeniden yükledim gene bulmuyorum ve ülke üzerinde indirebilirsiniz işareti çıkıyor

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Memoli arkadaşım 1544 sürümünü ve yeni haritaları yükledim emeğine sağlık bir konuda yardım istiyorum başka ülkelerde arama yapmak istegimde mesala Yunanistan gibi harita telefonda yüklü olduğu halde görmüyor nasıl hallederiz bilemedim haritaları yeniden yükledim gene bulmuyorum ve ülke üzerinde indirebilirsiniz işareti çıkıyor
arkadaşım benim ekledigim wcl vede content info ile senin Sygic/Maps klasörünün icindekiyle degitir

DeepForce

DeepForce

Üye
Google play indirme hatası veriyor hata nerde acaba

Üst Alt