Sony Ericsson XPERİA Arc S beni 3 sene idare edermi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pc-ForEver

Pc-ForEver

Üye
    Konu Sahibi
Sony Ericsson XPERİA Arc S beni 3 sene idare edermi ?
Sony Ericsson XPERİA Arc S beni 3 sene idare edermi ??? Almaya ailemi ikna ettim ama ailem 3 sene telefon isteme artık diyorlar siz ne dersiniz ???

turker10

turker10

Üye
konuyu güncel tut bende merak ettim favori teller arasında.....bide samsung galaxy s2 ile de kıyas yapılırsa sevinirim fiyatlar aynı gibi .....tşk...

Pc-ForEver

Pc-ForEver

Üye
    Konu Sahibi
Ya hacı Annemler tamam alırız ama bizi 3 sene daha telefon aldırmıycağına güvendir diyorlar ???

|SEÇKiN|

|SEÇKiN|

Üye
Bugün gördüm telefoncu bir arkadaşımın dükkanında. çok hoştu gerçekten. tasarımı ve görünümü harikaydı. gözü kapalı alabilirdim... ne ki, ön kamerası yoktu. angut herifler böyle telefon yapmışlarda, bir ön kamerayı çok görmüşler yav! yazıklar olsun. vazgeçtim tabii.

kullanma işiyse sana bağlı yeğenim. istersen beş yıl kullanabilirsin, istersen bir yılda bitirirsin işini. tamamen kullanmana bağlı. bazıları var yamyam gibi kullanır, bir yıl dolmadan emekliye ayırır, bazıları var, (benim gibi :) ) beş yıl rahat kullanır, toz kondurmaz üzerine...

aaksel

Üye
gider 4 yıl bile devam arc s ye

err00r

Üye
3310 çıksa yine alır kullanırım:) tamamen sana ve ihtiyaçlarına kalmış bir şey. Teknoloji hızla ilerliyor yani tabiki onun yerine bir çok farklı ve yeni model vitrinleri süsleyecek. İnsanların ihtiyaçları çok değişkendir sonra keşke biraz daha bekleseydim daha iyisi çıktı yok benimkinin fiyatı düştü gibi için içini yemesin sonuçta teknoloji bu..

61semih

61semih

Üye
suanda hıcbır telefon 3 sene ıdare etmez.ha 3 sene sonrada ınternete gırer msn maıl vs atarsın ama uygulamalar ıcın aynı seyı dıyemıyecegım uygulamalar gıttıkce gelısıyor oyunlar yanı.
cırf cekırdegın nımetlerınden henuz oyun uygulama babında kımse yararlanmıs degıl.2 sene sonra bır telefon cıkar senın telefon (arc s ) sıradan bır telefona donusur.kaldıkı gs2 yı alabılırsen daha ıyı olur.ozellık bakımından daha ıyı veya htc nın xe modelı,galaxy nexus.. arc s ın tek avantajı gorunusu bunun dısında bu telefonlardan daha dusuk bır telefon

HaqperesT

HaqperesT

Üye
sende seni iki ay daha idare edecek tel varsa bekle derim.

55lim

Üye
bence 4g uyumlu olmasınada dikkat et 2013te patlar bu teknoloji

Masha

Masha

Üye
Evet tasarımı gerçekten güzel ama ön kamerasının olmaması, hafıza kartı bataryanın altında bu özellikleri kötü..

saruman_me

saruman_me

Üye
idare eder kardeş kulanmana bağlı biraz da çünkü güçlü cihaz eğer alternatif düşünücek olursan optimus 3d yide öneririm 3 değil 5 yılda idare eder..:oke:

y n s c n

y n s c n

Üye
3 Sene idare edebiliceğini sanmıyorum, teknoloji çok çabuk gelişiyor ve yeni cihazları görünce bundan çabuk sıkılırsın. Benim düşüncem böyle.

turker10

turker10

Üye
Bugün gördüm telefoncu bir arkadaşımın dükkanında. çok hoştu gerçekten. tasarımı ve görünümü harikaydı. gözü kapalı alabilirdim... ne ki, ön kamerası yoktu. angut herifler böyle telefon yapmışlarda, bir ön kamerayı çok görmüşler yav! yazıklar olsun. vazgeçtim tabii.

kullanma işiyse sana bağlı yeğenim. istersen beş yıl kullanabilirsin, istersen bir yılda bitirirsin işini. tamamen kullanmana bağlı. bazıları var yamyam gibi kullanır, bir yıl dolmadan emekliye ayırır, bazıları var, (benim gibi :) ) beş yıl rahat kullanır, toz kondurmaz üzerine...

hakkaten yaaa 1500 lük tele ön kamera nasıl koymazsın o olsa inanıyorum ki satışlarını ikiye katlardı .... bakarken nfc de falan belki olmasın daha ne işe yaradığını bile bilmiyoz diyebiliyorum ama görüntülü görüşmeyi kullanmasak bile insan olsun istiyor sonuçta 1500 tlyaaa maaşım kadar....

william75

william75

Üye
işletim sistemi eskimiş olsa da uygulama ve oyunlar bakımından çok çeşit olmasa da dayanıklılık açısından Nokia'yı tavsiye ederim uzun süre kullanırsın ama tabi senin beklentin de önemli:oke:

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Dayanıklılık açısından soruyorsan iyi kullandığın takdirde tabiki 3 yıl kullanabilirsin. Zaten 2 yıl garantisi var. 1 yıl da senin özenmene bakar. Güzel koruyucu bir kılıfla kullanırsan 3 yıl rahat dayanır. SonyEricson telefon hiç kullanmadım ama Nokia'ya göre söylüyorum tabi bunları. Eğer teknoloji açısından soruyorsan 3 yıl içinde çok uçuk modellerin çıkacağını zannetmiyorum. Yine de tabiki telefon piyasası hızlı değişen bir piyasa. 3 sonrasında hafızaları daha geniş, ekran kalitesi daha yüksek telefonlar çıkacaktır elbet. Ama bunun dışında zaten şimdiki üst modellerin hepsinde 3g, wifi, hassas dokunmatik ekranlar, nfc gibi teknolojiler var. Bir arkadaş 4g çıkar demiş ama şuanda bile 3g'yi verimli kullanamıyoruz. Çoğu yerde 3g çekmiyor yada çekse bile yeterli performansta olmuyor. Ama 3 yıl içinde ben nfc teknolojisinin yaygınlaşacağını düşünüyorum. Bir çok banka önümüzdeki yıllarda ödeme noktalarında nfc teknolojisine geçecektir. Üç yıl içinde değiştirmen gereken tek şey batarya olabilir. Çünkü 1-2 yıl sonra bataryaların ömrü bitiyor. Bugün gördüm bende. Arc S güzel duruyor ama fiyatı da 2100 tl idi. İllaki bu telefonu almak istiyorsan bence 3 yıl kullanma garantisi verebilirsin ailene. O fiyata alınan bir telefon için bence 3 yıl kullanım ömrü verilebilmeli. Çünkü bu parayla orta işlevli 3 tane güzel telefon alıp bunları 5-6 yıl kullanır insan. Yine de senin kararın tabi.

fnldstntn

Üye
Bence rahatlıkla idare eder...

tuzluca76

tuzluca76

Üye
Arkadaşım ne 2100 tl si. Kadıköyde 2 yıl garantili, ada faturalı sıfır arc s 1000 tl.

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
benim girdiğim bayide fiyat böyleydi ama abartmış olabilirler belki.

Türe

Türe

Üye
Sankı galaxy s2 daha mantıklı gıbı hacı :hmmm

• Beğen
Tepkiler: |SEÇKiN|
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...