sizin için saçma benim için önemli bir konu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

latency77

Üye
    Konu Sahibi
sizin için saçma benim için önemli bir konu
herkeze öncelikle selamlar ben yeni değilim ama çokta takip etmiyorum bu forumu hatta forumdakiler beni pekte beğenmezler boş konuşuyorum diye neyse konuya geçelim merak ettiğim bir konu var belle geldi şimdi fp1 filan iyi hoş ta ben nokiadan hd oyunda bekliyordum forumda protoxide'ydi galibe ve backbreaker'di sanırım bu oyunları gördüm bunlar yenimi eğer öyleyse bu yeni oyunlardan neler çıkarabilirm veya siz nokiadan neler çıkarırsınız bunu merak ettiğim senin ta açıcağın konunun taaa harici bütün cevaplarınız için şimdidde teşekkürler ...

MoleküL1997

MoleküL1997

Üye
back breaker yeni değil. Protoxide de 2aydır var heralde. Bundan sonrada hd oyun çıkacağını hiç zannetmiyorum.

ANIL

ANIL

Admin
808 için mutlaka çıkacaktır. Umarım Tintin oyunu gibi olmaz 1.Nesil içinde çıkar.

tempestshine

tempestshine

Üye
dediğin oyunlar malesef eski.hd oyunda uzun zamandır yok.umarım çıkar

karasahinemre

Üye
*herkes

latency77

Üye
    Konu Sahibi
bilgilendirme için sağolun peki gameloft hakkında bir bilginiz varmı o bizi bırakmazdı çünki

---------- Eklendi @ 21:10:24 ---------- Yazıldı @ 21:09:59 ----------

biraz daha açarmısın anlamadımda ?

arslanla

arslanla

Üye
gameloft da bizi bırakırsa hd oyun beklemeyin...:(

sonerrap

sonerrap

Üye
808 le beraber yeni hd oyunların gelmesi gerekirdi aslında bu satış politikasıdır ama 808e önem vermiyo sanırım nokia yada eski oyunlarla idare etsinler biz bunu camera için cıkardık diyolar

kuralsiz9

Üye
808 Bi tam anlamıyla çıksın daha ön sipariş diye biliyorum ben o zaman gelicektir çünkü oda symbian ve alan kişi çok olur bence.

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
konu cidden saçma...

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Bence asıl saçma olan Nokia'nın Symbian/Nokia Belle işletim sistemli telefonlarının donanımını adamakıllı kullanan doğru düzgün oyun çıkarması için şirketleri teşvik etmemesidir, hatta saçmalığın daniskasıdır.

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL
.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
Bence asıl saçma olan Nokia'nın Symbian/Nokia Belle işletim sistemli telefonlarının donanımını adamakıllı kullanan doğru düzgün oyun çıkarması için şirketleri teşvik etmemesidir, hatta saçmalığın daniskasıdır.

+1 :oke:

asigsasi

asigsasi

Üye
bi hd oyun 100_200 mb arası bence gereksiz

asigsasi

asigsasi

Üye
yarın sıkılıp silmek var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...