Siz HanGi Hayvansınız ?...

Konu, 'Astroloji, Burçlar ve Fal' kısmında turkordu tarafından paylaşıldı. Okunma: 58203 | Cevaplanma: 35

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bukalemun Çıktım :ehe

2. sırtlan :D

3. ben bir sıçanmışım:aha:

4. Bukalemun cıktı way canına :D

5. Jaquar :D tek gecerım

6. TiLki :d

7. Brakın bu işleri saçmalık bunlar...

8. aslan, kaplan, çıta, kurt, bozkut, köpek çıktı bu ne lan liderim galiba

9. sensin lan ayı :D bu siteyi svmedim :nono:

10. ben bir çita dedi sonra bida kıkladım aslan dedi bida yaptım karınca dedi valla
    :ehe:kop::hmmm:box:d::naughty::ağlarım::oke::islik:bye2::sarıl::aha::off::op::nono::allalla::bigstar::aman2::angry::evet::sopa::bann::vur:ah:heyo:(h):megafon::bilmm:pro::yuru|-)

11. koyun sevmedim

Siz HanGi Hayvansınız ?... konusuna benzer içerikler

1. Bunu hangi 'hayvan' yaptı

Güvercine bu eziyeti yapan hakkında bilgi verene 2 bin dolar ödül verilecek. Beynine şiş saplanmış güvercin hayvan severleri ayağa kaldırdı. ABD'nin Seattle kentinde beynine şiş saplanmış bir güvercinin şehir içinde görülmesi hayvan severleri...
  2. Hangi Evcil Hayvanı Besliyorsunuz?

Arkadaşlar ben evcil hayvan olarak civciv besliyorum ya siz hangi hayvanı besliyorsunuz?
  3. Hangi Hayvansınız ? :D

Hangi Hayvansınız ? Yukarıya Tıklayınız .. Ben Salyongoz Çıktım :ehe Ama Sülük Gibi Bir İnsan Değilim :ehe
  4. Doğum Tarihinize Göre Hangi Hayvansınız?

Ocak 1 - 9 ~ Köpek Ocak 10 – 24 ~ Fare Ocak 25 - 31 ~ Aslan Şubat 1 – 5 ~ Kedi Şubat 6 - 14 ~ Kuğu Şubat 5 - 21 ~ Kaplumbağa Şubat 22 - 28 ~ Panter Mart 1 - 12 ~ Maymun Mart 13 - 15 ~ Aslan Mart 16 - 23 ~ Fare Mart 24 - 31 ~ Kedi Nisan...
  5. Hangi Hayvansınız Testi 2011

Hangi hayvansınız diyince biraz tuhaf oluyor insan..Aslında mizahi olarak bir unsur diye düşünürsek sizler de arkadaşlarınızla bırlıkte hangı hayvanat:D oldugunuzu ogrenebılırsınız Buraya tıklamanız yeterlı
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Temmuz 2015 Cuma - 10:55:10