Siz HanGi Hayvansınız ?...

Konu, 'Astroloji, Burçlar ve Fal' kısmında turkordu tarafından paylaşıldı. Okunma: 58277 | Cevaplanma: 35

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bukalemun Çıktım :ehe

2. sırtlan :D

3. ben bir sıçanmışım:aha:

4. Bukalemun cıktı way canına :D

5. Jaquar :D tek gecerım

6. TiLki :d

7. Brakın bu işleri saçmalık bunlar...

8. aslan, kaplan, çıta, kurt, bozkut, köpek çıktı bu ne lan liderim galiba

9. sensin lan ayı :D bu siteyi svmedim :nono:

10. ben bir çita dedi sonra bida kıkladım aslan dedi bida yaptım karınca dedi valla
    :ehe:kop::hmmm:box:d::naughty::ağlarım::oke::islik:bye2::sarıl::aha::off::op::nono::allalla::bigstar::aman2::angry::evet::sopa::bann::vur:ah:heyo:(h):megafon::bilmm:pro::yuru|-)

11. koyun sevmedim

Siz HanGi Hayvansınız ?... konusuna benzer içerikler

1. Bunu hangi 'hayvan' yaptı ( 29 Nisan 2008 | Konu Dışı )

Güvercine bu eziyeti yapan hakkında bilgi verene 2 bin dolar ödül verilecek. Beynine şiş saplanmış güvercin hayvan severleri ayağa kaldırdı. ABD'nin Seattle kentinde beynine şiş saplanmış bir güvercinin şehir içinde görülmesi hayvan severleri...
  2. Hangi Evcil Hayvanı Besliyorsunuz? ( 13 Ocak 2010 | Evcil Hayvanlar )

Arkadaşlar ben evcil hayvan olarak civciv besliyorum ya siz hangi hayvanı besliyorsunuz?
  3. Hangi Hayvansınız ? :D ( 3 Şubat 2010 | Konu Dışı )

Hangi Hayvansınız ? Yukarıya Tıklayınız .. Ben Salyongoz Çıktım :ehe Ama Sülük Gibi Bir İnsan Değilim :ehe
  4. Doğum Tarihinize Göre Hangi Hayvansınız? ( 15 Ocak 2011 | Konu Dışı )

Ocak 1 - 9 ~ Köpek Ocak 10 – 24 ~ Fare Ocak 25 - 31 ~ Aslan Şubat 1 – 5 ~ Kedi Şubat 6 - 14 ~ Kuğu Şubat 5 - 21 ~ Kaplumbağa Şubat 22 - 28 ~ Panter Mart 1 - 12 ~ Maymun Mart 13 - 15 ~ Aslan Mart 16 - 23 ~ Fare Mart 24 - 31 ~ Kedi Nisan...
  5. Hangi Hayvansınız Testi 2011 ( 11 Haziran 2011 | Konu Dışı )

Hangi hayvansınız diyince biraz tuhaf oluyor insan..Aslında mizahi olarak bir unsur diye düşünürsek sizler de arkadaşlarınızla bırlıkte hangı hayvanat:D oldugunuzu ogrenebılırsınız Buraya tıklamanız yeterlı
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Ağustos 2015 Salı - 2:21:00