Siz HanGi Hayvansınız ?...

Konu, 'Astroloji, Burçlar ve Fal' kısmında turkordu tarafından paylaşıldı. Okunma: 58272 | Cevaplanma: 35

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Siz HanGi Hayvansınız ?...

< Resmi açmak için tıklayın >

Google'da dolaşırken bir site buldum.Hangi hayvanın karakterini taşıdığınızı gösteriyor.Ben denedim tavşan çıktı.Bir de siz deneyin bakalım hangi hayvansız?:)
    []
    \/

Yazan: turkordu
  2. Ben Bir Maymunmusum :p

3. Ben insan çıktım:D

4. Fil çıktı :D

5. Maymun Çıktı :kop2:

6. tavuk cıktım ama resım olarak horoz gosterıldı sıte bıle karıstı adımı yazınca ne oldugumu cozemedı nasıl cozsun ben bıle cozemedım daha ne oldugumu :)

7. Kaplan çıktı...

8. örümcek çıktı:ehe

9. Erhan ** Siz bir ayısınız dedi:S:S

10. Ben bir pitbul köpeğiyim. Bakmaya gerek yok. :kop:

--------------- Ekleme ---------------

Yaaa , bozulmuş bu vallahi. ilk mesajı yazdıktan sonra yinede bir bakayım dedim. Yalan söylemiyorum; ''siz bir tilkisiniz'' dedi. Ama ben bir pitbul'um ! :D

11. sırtlan çıktı yaw:)

12. adınızı ve soyadınızı bir büyük harfle yazın bir küçük harfle herdefasında başka bişi çıkacak

13. Sakın beni araştırmayın he çok komik bi hayvan çıktı :ehe

14. ben eşek çıktım:ehe

15. Kedi çıktı :islik

16. tavuk çıktı bana :kop:

17. isim soyisimle ne alakası var hangi hayvan olduğumun:D sacma! soyisim sanane yazdım geiyk dior:D:D:D:D

18. bu konu daha önce paylaşılmıştı sanki

19. sırtlan çıktım

Siz HanGi Hayvansınız ?... konusuna benzer içerikler

1. Bunu hangi 'hayvan' yaptı ( 29 Nisan 2008 | Konu Dışı )

Güvercine bu eziyeti yapan hakkında bilgi verene 2 bin dolar ödül verilecek. Beynine şiş saplanmış güvercin hayvan severleri ayağa kaldırdı. ABD'nin Seattle kentinde beynine şiş saplanmış bir güvercinin şehir içinde görülmesi hayvan severleri...
  2. Hangi Evcil Hayvanı Besliyorsunuz? ( 13 Ocak 2010 | Evcil Hayvanlar )

Arkadaşlar ben evcil hayvan olarak civciv besliyorum ya siz hangi hayvanı besliyorsunuz?
  3. Hangi Hayvansınız ? :D ( 3 Şubat 2010 | Konu Dışı )

Hangi Hayvansınız ? Yukarıya Tıklayınız .. Ben Salyongoz Çıktım :ehe Ama Sülük Gibi Bir İnsan Değilim :ehe
  4. Doğum Tarihinize Göre Hangi Hayvansınız? ( 15 Ocak 2011 | Konu Dışı )

Ocak 1 - 9 ~ Köpek Ocak 10 – 24 ~ Fare Ocak 25 - 31 ~ Aslan Şubat 1 – 5 ~ Kedi Şubat 6 - 14 ~ Kuğu Şubat 5 - 21 ~ Kaplumbağa Şubat 22 - 28 ~ Panter Mart 1 - 12 ~ Maymun Mart 13 - 15 ~ Aslan Mart 16 - 23 ~ Fare Mart 24 - 31 ~ Kedi Nisan...
  5. Hangi Hayvansınız Testi 2011 ( 11 Haziran 2011 | Konu Dışı )

Hangi hayvansınız diyince biraz tuhaf oluyor insan..Aslında mizahi olarak bir unsur diye düşünürsek sizler de arkadaşlarınızla bırlıkte hangı hayvanat:D oldugunuzu ogrenebılırsınız Buraya tıklamanız yeterlı
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Ağustos 2015 Cumartesi - 0:26:21