• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

şarkıların sözsüz melodileri mp3 formatında

Sponsorlu Bağlantılar

emre_1905_gs

emre_1905_gs

Üye
teşekkürler

yasar1993

Üye
kardeş erkin korayın öyle bir geçer zmankinin müziğini bulablrmsin

Nisa394

Üye
başka sarkı yokmu?????

fow

fow

Üye
başka sarkılar bulamadınmı

FORZA66

Üye
müthiş MC MERT ininkinide koy müthişş rapci

saqo654

Üye
kardesim bu ne yawww ben tamamı sandım bu kadarını herqes yapar adobe audition varsa yada Gold wave tamamı olcak ama sadece beat olcak böle yapa bilosan koyarsan sevinirim

--------------- Ekleme ---------------

sarkının tamamı olcak ama sadece beat olcak söz sölemicek sözleri yutcak böle yaparsan sevinirim adobe audition yada gold wave turu programları olan herkes yapar bunu

aydıncangezer

Üye
kardeş bana sagonun melodi leri lazım bana atarmısın

fcburak1

Üye
saolun ödevime yaradı

kaan44koray

Üye
ya banada erman enderin atsız kovboy şarkısının müziği lazım yardım edermisiniz ??

şarkının hepsi lazım belli kısmı değil çünkü okulda o şarkıyı sölücez saygılar :bye2:

e_k_a_m

Üye
yha ben yıllarım gitti mrat emre selimin söyled

yha ben yıllarım gitti şarkısının sözsüz melodisini istiyorn

fehime98

Üye
Edip Akbayram - Sen Benden Gittin Gideli istiyorum çok gerekli lütfenn ... :P

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Arkadaşlar isteklerinizi Wav mp3 istek bölümüne yapınız .. Burası istek bölümü değil , eklenti bölümüdür .
Keyifli forumlar .

Hit Herif

Üye
yha nasıl indircess ??

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
yha nasıl indircess ??

Linke tıkladıkdan sonra , free user e tıklayınız . Tıkladıkdan sonra süre göreceksiniz aşağıya doğruya inen .. Süre sıfırlandıkdan sonra download seçeneğine tıklayarak indirebilirsiniz ..

Keyifli forumlar .

emrecankaya

Üye
ceza holocaust şarkısının sözsüz halini yapabılırmısınız lütfen

futbol123

futbol123

Üye
tesekkurler

nilay_emin

Üye
yaa arkiler yabançı şarkıların arka fon müziğini koyarsanız sevincem müzik öğretmeni öldürcek beni yaaaaa:ağlarım:

ceronimo3535

Üye
ellerinize sağlık teşekkürler.

getilmem1

Üye
selam beyler ahmet kaya - özgür çağrı şarkısının melodisini istiyorum bana atarmsınız bi lütfen yada programın linkini atıp resimli anlatım yaparmsınız lütfen

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
teşekkürler

Üst Alt