şarkıların sözsüz melodileri mp3 formatında

Konu, 'Enstrümantal/Fon/Efekt Melodileri' kısmında sinful01 tarafından paylaşıldı. Okunma: 87706 | Cevaplanma: 59

1. şarkıların sözsüz melodileri mp3 formatında

parçaları kendim kestim arkadaşlar

Ahmet kaya - şiire gazele ( 30 sn.)

http://rapidshare.com/files/147694970/Ahmet_KAYA_-_Siire_Gazele__0m_30s_.mp3.html

Sagopa Kajmer - istisnalar kaideyi bozmaz ( 20 sn )

http://rapidshare.com/files/1476955...-_Istisnalar_Kaideyi_Bozmaz__0m_20s_.mp3.html

Yazan: sinful01
    mmeyveci, cuneyt0566, tesadf ve 8 kişi daha bunu beğendi.
  2. kardeş sagopa kajmerin introsunun sonlara doğru çalan müziğini bulabilirmisin

3. çok güzel teşekkürler...

istanbul sokakları varmı?

4. mrb arkadaşlar allah rızası için bana yılmaz erdoğanın sevebilme ihtimali şarkısının sözsüz olanının linkini gönderebilirmisiniz lütfenn

5. :agla ben bu linklerden nasıl bu şarkıları indireceğimi bilmiyorum rapıdshare nedir?:agla

6. elllerine sağlık devamını beklerim

7. nereden kestiniz şarkıları

8. tşkürler emegine sağlık

9. çok kısa bunlar uzununu bulabilirmisiniz lütfen ödewime lasımm:(

10. yaw çok kısadır. bide bunlar değil yaw. 4-5 dk olanlar yok mu. :@

11. Teşekkürler:oke:

12. ya bana hergele ft aytanın gel artık barısalım sarkısının sözsüz müziği lazımm bulabılırmısınızz:S

13. rapidshareyi bilmıyon ama renkli italik yazı yazmayı biliyon:D

14. aradığım hiçbirşey bulamıyorum hç beğenmedm k.bkmayın

15. TeşekküRler Kardeş sagopa keşke biraz daha uzun olsaydı ....:oke:

16. ceza fark var yok mu yaaaaaaaa

şarkıların sözsüz melodileri mp3 formatında konusuna benzer içerikler

1. 14 Adet Mp3 Formatında Kipir Kipir Hareketli Super Melodiler... ( 7 Ekim 2007 | Yabancı Melodiler / Zil Sesleri )

14 Mp3 Formatında Adet Kipir Kipir Hareketli Super Melodiler... Tam 14 tane kısa mp3 formatında oldukça hareketli ve bir o kadarda güzel melodiler. Rar Şifresi: www.maxicep.com
  2. En hoş cep melodileri mp3 formatındadır ( 3 Ocak 2008 | Enstrümantal/Fon/Efekt Melodileri )

Nez-her sey boş RapidShare: 1-Click Webhosting hande yener- şansın bol olsun RapidShare: 1-Click Webhosting sarp-öyle sarhoş olsam ki RapidShare: 1-Click Webhosting Gece yolcuları - Hüzün RapidShare: 1-Click Webhosting...
  3. "Dans müziğinin Türk kahramanı" olarak gösterilen Bedük'ün En Güzel Şarkılarının Kısa Mp3 Melodileri ( 18 Kasım 2009 | Yerli Melodiler / Zil Sesleri )

"Dans müziğinin Türk kahramanı" olarak gösterilen Bedük'ün En Güzel Şarkılarının Kısa Mp3 Melodileri
  4. Sözsüz yerli şarkılar (tek tek indirebilirsiniz) ( 16 Mart 2011 | Enstrümantal/Fon/Efekt Melodileri )

Şarkılar toplu olarak yayınlamak istemedim. Çünkü bir şarkı için 30-40 şarkı indirmeye gerek yok O yüzden tek tek yükledim. sizde istediğiniz gibi indirebilirsiniz. Sinan Zorbey- Seni bu alemde yaşatırmıyım Download...
  5. Bir Sözsüz Şarkı Var ( 5 Mayıs 2013 | Gereksiz Mesajlar ve Deneme Mesajları )

Şarkının adını bilmiyorum ve acilen lazım. Gitarlaydı bu şarkı. Bildiğiniz şarkıları sözylebilir misiniz? Çok bilindik bir şey ama bulamadım bir türlü :(
Yüklüyor...
29 Ağustos 2015 Cumartesi - 3:14:15