Samsung S5233 Star için oyun, uygulama, duvar kağıdı.

Sponsorlu Bağlantılar

besyo_bora

Üye
sorulara cevap gelmemiş ama bende bişi sorucam..ben samsung s5233 star aldım 1-2 gün içinde elime ulaşır..bu programlar stara da oluyor mu? deneyen varmı..eğer oluyorsa yüklemesi çok kolay arkadaşlar isteyene anlatabilirim

fırewall

Üye
arkadaslar ben gırıyorum siteye ama nedense birtürlü 5233 secenegını bulamıyorum:(

fırewall

Üye
arkadaslar o kadar ugrasyım ama bulamıyorum buldugumu kuramıyorum jar. jad. demişssiniz nsıl olacak bu [email protected]

hukuksel

Üye
tşk

laklak1234

Üye
Teşekkürler.

orayakyol

Üye
acilmiyoki site

yelkenli09

Üye
Ellerine sağlık. Teşekkürler...

ucy27

Üye
tşk

bykagan_71

Üye
slm arkadaşlar teşekkürler ama benim bi sorunum var. resimleri duvar kağıdı yap deyince kırpmak için pencere açılıyo nası düzeltebilirim acaba...

fbsosyete

fbsosyete

Üye
teşekkürler

1903__

Üye
arkadaslar bu telefonda hıc temayı değistirme yokmu ya ben beyaz rengde ıstemıyorum kendı temamı telefonun ıcındekı butun temalar beyaz değiştirme yolu yokmudur saoln sımdıden

ullaulla

Üye
teşekkürler

ERD04

Üye
ya sağolsağolda bunlar hep demo free değil attığım hiç biri çalışmadı

ceyda.gunay

Üye
herşey için teşekkür ederim fakat bir sorum olacak oyun yüklemek istediğimde dowload apss die bıryer var oraya tıklıyorum tel. no istıyor benden bu oyunları yuklemek ücretli mi?

gofastclup

Üye
Bende samsung s5233 kullanıyorum eger ilginisi çekerse tum telefonlar için uygulama oyun ve program bulabilirsinizzz tek yapacaginiz şey sitenin sağ üst bölümünde bulunan (change phone)(telefon sec bolumune telefon modelinizi girmenizzz) İYİ EGLENCELERR:D:D:D:D
NOT:Samsung star s5233 jar. ve jad. uzantılarının ikisinide destekliyor

yusuf akbulut

Üye
çok iyisin ya güzel arşiv olmuş eline sağlık

sefsef1

Üye
ty
dfgefd

montelucast

Üye
tesk.benim 5233 wifim var fakat bir türlü nette video izleyemiyorum.hangi programı yüklemeliyim acaba.flash playerin bi cok versiyonunu denedim ama desteklemedi.yardımcı olursanız sevinirim

volkan0900

Üye
Arkadaşlar ben bir samsung star ulannıcısıtım telefonu 400 ytlye aldım 0 bakıtköy meydanda girişteki ave a bayğinden telefon çok süper fiyatıda özelliklerine göre güzel samsung starda hareket sen sörü var mesela yani telefonu yana dogru çevirdimi resim değişio falan am fotoraflarda yani çok kaliteli bir alet okulda arkadaşlar fiyatına inanamadılar ha aldığım yere indirim yaptırırısanız yaparlar
ben 380 kadar indirdim ve bide 35 ytl para verip üstüne sigorta yaptırdım bence bu ürünün alması gereken yıldız 555555555 arkadaşlar her keze tavsiye ediorum emin olunki bu telefon ıphoneye 5 çeker ıphone sadece apelle olduğu için pahalı biliyorsunuzki nokiada bozdu nokıa en iyi benim havalarına girip telefonlarını dandikleştirio yani boşuna nokıa almayın ama samsung kendini geliştirio mesala samsung star gibi bir telefonu nokia marka olsa 900ytlden aşağı almasınız yorumlarınızı bekliyorum

Üst Alt