Samsung S5233 Star için oyun, uygulama, duvar kağıdı.

Sponsorlu Bağlantılar

oner_41

Üye
beyler telefona nasıl atacaz acil cevap

erayksrc

Üye
*.jar uzantılı dosyayı telefona USB den others klasörüne atın .. telefonu açtıgınızda klasörden o dosyaya girin yüklüyo otomatik

zafer26

Üye
saol denerim bi kaç tanesini

xxkahin

Üye
s5322 kullanan arkadaşlara benimde bir kıyağım olsun. aşşağıdaki ling de birbirinden güzel toplam 63 adet oyun var.zip dosyasını bir klasöye açın,oluşturduğunuz klasörü telefonunuzun hafıza kartına aktarın.oyunun üzerine tek bir dokunuşla oyun yüklenip oynamaya hazır hale geliyor.hepinize iyi eğlenceler.

achesshe

Üye
ya yanda tele %100 uyumlu dio yükledim ekranın 1/4 ünden küçük görüntüsü off ya daha yeni diye yok tam olarak stara uygun oyun. nese teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

[xxkahin ya gerçekten uyuyo mu tele tam ekran fln oluyo mu :S

askici213

Üye
arkadaşlar ben telefona laptoptan şarkı-resim-video attım oyun veya uygulama nası atıcam lütfen yardım edin .

eren882

eren882

Üye
alayı paralı bunların beyler yada ben mi yapamadım biri bi detaylı açıklasa şu zımbırtıyı yaa

Marchegiani

Marchegiani

Üye
Çok sağol.

gumisch

Üye
aga ellerine sağlık

KraLL06

Üye
s5603 çalıştırır demi

ilkarduc11

Üye
tamam indirdik telefona da attık ama oyunlar paralı bea yani internete giriyo gidiyo kontörler

fatih_sen

Üye
sağol çok işimi gördü

cinaroguz

Üye
kardes cok ama cok saolllllllllllll

curs33d

Üye
kardeşm saol da ben oyun bide e-buddy indirdim others bölümüne attım ama gözükmüo telde nasıl bulucam onları oyunlar bölümünde flan da yoklar ltfen yardım

zenon_muzo

Üye
sağol kardeşim ya makbule geçti...

bondes

Üye
çok sağ ol

--------------- Ekleme ---------------

oyunu tel.uma attım sonrada dosyayı buldum ama bastığımda desteklenmeyen dosya türü dedi. neden böyle olduki acaba?

fuat__

Üye
nasıl yüklüyoruz biz bunu telefona

sweetcurse9

Üye
emeğe sağlık

burhanburhan29

Üye
eline saglık kardeşim çok işime yaradı . tebrıkler

Üst Alt