samsung i8910hd funclup(paylaşim ve destek)

Sponsorlu Bağlantılar

lk1973

Üye
ben ce bir iki şey daha deneyiniz.
1)telefonun pilini hafıza kartını çıkarıp bekleyiniz 5 dakika sonra tekrar takın pili ama hafıza kartsız olarak deneyin.
2) bilgisayarınızda kurulu samsung pc studio yu tekrar baştan kurup öyle deneyiniz . Olmazsa hard format atmanız gerekebilir.
Saygılar...

onekc55

Üye
ben ce bir iki şey daha deneyiniz.
1)telefonun pilini hafıza kartını çıkarıp bekleyiniz 5 dakika sonra tekrar takın pili ama hafıza kartsız olarak deneyin.
2) bilgisayarınızda kurulu samsung pc studio yu tekrar baştan kurup öyle deneyiniz . Olmazsa hard format atmanız gerekebilir.
Saygılar...

dikkate almaya değer.hafıza kartı route 66 yüklüyse problem yaratabilir.
telefonu ilk kullanmaya başladığımda aynı sorun benimde başıma gelmişti.
uğraşmayıp format atmıştım...
format atmaya karar verirseniz size tavsiyem 1. sayfada
CFW' nasıl yüklenir? ( ahenk anlatmış) okuduktan sonra n2o3 ya da HxV5'i yükleyip telefonunuzdan
mevcut şartlarda max.verimi almanızdır.

iyi forumlar dilerim

mertinmez

Üye
Arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkürler telefon sarj olduktan sonra önce lk1973 tavsiyesini deneyeceğim olmazsa format atip xp yüklü bir laptop bulunca n2o3 kuracağım benim sorununla ilgilendiğiniz için tekrar tesekkür ederim

tuaf78

tuaf78

Üye
Merhaba
Bu foruma emeği geçenlerin ellerine sağlık çok güzel olmuş. Bende bu telefonla kimse ilgilenmiyor diyordum. İ8910hd Telefonu 8 ay önce aldım. ilk aldığım haliyle duruyor. 1. Sayfadaki Ahenk arkadaşın yazdığı ve yüklediği video görüntüleri inceledim. Oradaki linklerden bazıları hata veriyor. Her neyse sizlere danışmak istediğim: ben telefonuma flaslama yapayım mı yapmayayım mı? Yapacak isem bana yolunu gösteririmisiniz.

Şimdiden çok teşekkürler.

orcunakyol

orcunakyol

Üye
Merhaba
Bu foruma emeği geçenlerin ellerine sağlık çok güzel olmuş. Bende bu telefonla kimse ilgilenmiyor diyordum. İ8910hd Telefonu 8 ay önce aldım. ilk aldığım haliyle duruyor. 1. Sayfadaki Ahenk arkadaşın yazdığı ve yüklediği video görüntüleri inceledim. Oradaki linklerden bazıları hata veriyor. Her neyse sizlere danışmak istediğim: ben telefonuma flaslama yapayım mı yapmayayım mı? Yapacak isem bana yolunu gösteririmisiniz.

Şimdiden çok teşekkürler.

Yapmalısın eksik olan linklere bakayım yenileriz hemen yardımcıda oluruz yapmana ;)
hvx5 veya n2o3 yükleyeceksen zaten ordakı linklere ihtiyacın yok pc studio kurman yeterli driverlara gerek yok.
sadece hangi versiyonu istiyorsan onu indir.

tuaf78

tuaf78

Üye
seçim konusunda beni aydınlatırmısın ben endüstrüyel yazılımcıyım bu konularla çok ilgili değilim ben seçim yapmam için aydınlatırsan sevinirim. HVX5 veya N2O3 bunların farkları nedir?

--------------- Ekleme ---------------

Yapmalısın eksik olan linklere bakayım yenileriz hemen yardımcıda oluruz yapmana ;)
hvx5 veya n2o3 yükleyeceksen zaten ordakı linklere ihtiyacın yok pc studio kurman yeterli driverlara gerek yok.
sadece hangi versiyonu istiyorsan onu indir.

Pc studio 7 kurulu

orcunakyol

orcunakyol

Üye
seçim konusunda beni aydınlatırmısın ben endüstrüyel yazılımcıyım bu konularla çok ilgili değilim ben seçim yapmam için aydınlatırsan sevinirim. HVX5 veya N2O3 bunların farkları nedir?

Şahsen ben hxv5 kullanıyorum ama tavsiye konusunda çok fazla yorum yapamam bu konuyu daha iyi bilen aydın abimiz var @ahenk var ama ben hxv5 kullanıyorum n2o3de kullandım pek hoşuma gitmedi bu kötü veya ona benzer birşey demek değil öyle yani içimden geldi diyeyim sana.
hxv5 ve n2o3 farklı kişiler tarafından yazılmış yazılımlardır

n2o3 burdan :

indirebilirsin.

tuaf78

tuaf78

Üye
Şahsen ben hxv5 kullanıyorum ama tavsiye konusunda çok fazla yorum yapamam bu konuyu daha iyi bilen aydın abimiz var @ahenk var ama ben hxv5 kullanıyorum n2o3de kullandım pek hoşuma gitmedi bu kötü veya ona benzer birşey demek değil öyle yani içimden geldi diyeyim sana.
hxv5 ve n2o3 farklı kişiler tarafından yazılmış yazılımlardır

n2o3 burdan :

indirebilirsin.

Haklısın Youtube den inceledim Hxv5 turbo daha güzel gibi gösterdiğiniz linkten hxv5 i indirdim nasıl yükleyeceğim. Bunda hxv5 de turbo varmı. Şimdi çıkıyorum hocam akşam tekrar bakacam teşekkürler.

orcunakyol

orcunakyol

Üye
Haklısın Youtube den inceledim Hxv5 turbo daha güzel gibi gösterdiğiniz linkten hxv5 i indirdim nasıl yükleyeceğim. Bunda hxv5 de turbo varmı. Şimdi çıkıyorum hocam akşam tekrar bakacam teşekkürler.

Takdir sizin yardımcı olurum isterseniz iletişime geçerim sizinle.

CKA1905

Üye
bu telefonda fm vericiyi nasıl kullanabileceğimi anlatabilecek biri varmı acaba ?

mertinmez

Üye
Telefona format attım ve sorunum çözümlendi yardımcı olan arkadaşlara tekrardan teşekkürler

lk1973

Üye
bu telefonda çalışır durumda fm transmitter yok ne yazık ki.
saygılar...

baran1234567

Üye
skyfire girip adres yazarken otomatik skyfire kapatiyo telefonu, programi aç kapa flnda yaptim ama düzelmedi neden olabilir ? yeni fw de yüklemedim en son bolt tarayiciyi yükledim kaldirdim acaba ondan dolayimi olmustur?

aydink_1903

aydink_1903

Üye
skyfire girip adres yazarken otomatik skyfire kapatiyo telefonu, programi aç kapa flnda yaptim ama düzelmedi neden olabilir ? yeni fw de yüklemedim en son bolt tarayiciyi yükledim kaldirdim acaba ondan dolayimi olmustur?
Skyfire i silip tekrar yükleyin üzerine prefs dosyasını(daha önce verildi) belirtilen yere atın. Çalışması lazım. Olmazsa sildikten sonra Private daki uzantılarını silip deneyebilirsiniz, son ihtimal, çalışmaması mümkün değil. O durumda da çalışmıyorsa format gerekebilir.

Kolay Gelsin

tuaf78

tuaf78

Üye
Orçun çok teşekkür ederim hx-v5 yüklememde yardımcı olduğun için. Telefonum güzelleşti ve hızlandı.

Bu forum da emeği geçen herkeze çok teşekkürler. Artık buradan takip edeceğim.

İyi günler herkeze...

ungood20

ungood20

Üye
hv 5 hız ve stabile diye kuruyom ?
yardımcı olacak varmı? nereleri aktif yapıcaktık geri sayfaları tarayım mı yada =)
sadece driverleri önceden indirmiştim o var hv 5 ide indircem
xp yi kurdum =) güncelleniyor ...

orcunakyol

orcunakyol

Üye
hv 5 hız ve stabile diye kuruyom ?
yardımcı olacak varmı? nereleri aktif yapıcaktık geri sayfaları tarayım mı yada =)
sadece driverleri önceden indirmiştim o var hv 5 ide indircem
xp yi kurdum =) güncelleniyor ...

Xpde sadece pc studio kur ve tele format at depo hafızanıda biçimlendir daha sonra teli boot menuye al ve usb bagla ready dediğinde download start bas ve bekle bu kadar

ungood20

ungood20

Üye
SAMSUNG Mobile USB DRIVER(4.40.7.0) v1.6
PHONE_driver
bu ikisi klasör hainde bu ikisini kuruyom sonra msxml kuruyom
studio gereksiz deniyordu =) ?

@orcunakyol
tamam yeni bitti güncel. ler
bu arada sadece start mı dicez =) iyi ozaman

Üst Alt