samsung i8910hd funclup(paylaşim ve destek)

Sponsorlu Bağlantılar

baronza

Üye
Arkadaşlar bir konuda yardımınızı istiyorum. Samsung i8910 hd telefonumun normalde menü tuşu çalışıyor.Ancak telefonla görüşme sırasında ekran kapanıyor ve görüşme süresince menü tuşu aktif olmuyor ve ekran siyah kalıyor, görüşmeyi hoperlöre veya beklemeye alma kısmını göremiyorum. görüşme bittikten sonra ekran tekrar açılıyor. Sorun yazılımsal mı yoksa donanımdan mı kaynaklı bir arıza mıdır? Yardımlarınızı bekliyorum. Umarım konuyu yanlış yerde açmamışımdır.

ekran kapanması pil tasrufu için telli kulağından çektiğinde sensör devreden çıkıyor ve ekran geliyor bunu testini çok basit bir şekilde yapabilirsin ön kameranın yanında bulanan göze elinle tut ve bırak.

aprincur

aprincur

Üye

fatsali1

Üye

2.5 kat fazla ömürlü yedek pil + arka kapak.

jack sparR0vv

jack sparR0vv

Üye
eywallah

enterneoll

enterneoll

Üye
Bu konuda aktif kullanıcı var mı ?

muraty_55

Üye
BEYLER MERHABA İ8910 HD için en iyisi ve en hızlısı cfw veya firmware neyse artık hagisidir ???

hisisman

Üye
Monte için söyleyebilirm..

paki96

paki96

Üye
:tşk:

15097

15097

Üye
Bir çok link kırık :huhu:

asdfzxcv12

Üye
bu konu artık ölü heralde :S tele yeni fw bulmam lazım yha :(

Flying_Lizard

Flying_Lizard

Üye
merhaba arkadaşlar. test modda telefonun ayarlarıyla oynadım bir cahillik edip . şuan şebeke yok şebeke gelse bile arama yapamıyorum yada internete giremiyorum zahmet olmazsa aşağıdaki adımları izleyip değerleri yazabilirmisiniz ?

Telefon
#1546792*# bu kodu yazın
4 nolu Internals sekmesine tıklayın
Master Code: 0000 'dır
2 nolu sekmeye - Test Mode'a gidin
4 nolu sekmeye - UMTS rf nv'ye gidin
1 nolu sekmeye - umts rf nv read'e gidin

bu umts (3g) için

ve

Telephone
*#1546792*# bu kodu yazın
4 nolu Internals sekmesine tıklayın
Master Code: 0000'dır.
2 nolu sekmeye - Test Mode'a gidin
5 nolu sekmeye - Read gsm rf nv'ye gidin

bu ise gsm için

özellikle belirteyim arkadaşlar ; bu adımları izlediğinizde sadece görüntüleme yaparsınız yani telefonun hiçbir ayarıyla oynamamış olursunuz. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

sefili

sefili

Üye
Bizim telefonlar önceden nokia map loadere bağlanıyodu. Şimdi neden bağlanmıyo. Nokia map nasıl kullancaz. Nokia suite nasıl bağlancaz
bilgisi olan varmı arkadaşlar

EVRENCEEE

EVRENCEEE

Üye
Teşekkürler

x_MuSTaFa_x

Üye
i 8910 samsung HD . 8mp kamera.16 gb dahili hafıza(HDD) ,3G,Wifi,Navigasyon,G sensör v.s..... KVK dan alınmadır.kaçak veya çin değildir. tüm aksesuarları ve kutusuyla birlikte 320,00 tl satiliktir. kargo dahildir.

Üst Alt