samsung i8910hd funclup(paylaşim ve destek)

Sponsorlu Bağlantılar

kenan0025

Üye
ahenk verdiyin bilgi icin tesekürler

tahayasin

Üye
Selam
Ovi Maps TR. FW´niz hangi dilde olursa olsun OviMaps´iniz Türkce acilsin! icinden yaklasik 100 tane dil dosyasi ve ilisiklerini tamamen silip yaniz Türkce dili biraktim dolayisiyla yaklasik 3MB gibi 1 miktar havaya uctu malum direk C cürücüsüne yüklendiyi icin ayni zamanda bu 3MB düsüsü iyi oldu. GüleGüle kullanin....
Saygilar

link

altrntf link

ahenk

ahenk

Üye
    Konu Sahibi
Selam
Ovi Maps TR. FW´niz hangi dilde olursa olsun OviMaps´iniz Türkce acilsin! icinden yaklasik 100 tane dil dosyasi ve ilisiklerini tamamen silip yaniz Türkce dili biraktim dolayisiyla yaklasik 3MB gibi 1 miktar havaya uctu malum direk C cürücüsüne yüklendiyi icin ayni zamanda bu 3MB düsüsü iyi oldu. GüleGüle kullanin....
Saygilar

link

altrntf link

çok teşekkür tahayasin ancak kötü haber bizim cihaz için uyumlu 3.4 versiyonunu şimdi buldum
ama olsun sen onada bir modifiye yaparsın saygılar

iyi forumlar

--------------- Ekleme ---------------

gecen gün aydın hocanın bahsettigi andyı kızdıran yeni custom fwci hx lerden sıkılan yada yenilik arayanlara

adlı uye tarafından hazırlanan LITv2 jc1 tabanlı custom fw

tanıtım videosu

indirme linki

hazırlayan kişinin blog sayfası ve changelog bilgileri

iyi forumlar

tahayasin

Üye
selam
azizim linki ver bu gece onuda hallederim
Saygilar

hocam bu LITv2 jc1 nereden HX´in deyil heralde

ahenk

ahenk

Üye
    Konu Sahibi
selam
azizim linki ver bu gece onuda hallederim
Saygilar

hocam bu LITv2 jc1 nereden HX´in deyil heralde

tamam birazdan linki vericem

yok hx'in yardımcı oldugu birisi denemek lazim ama hxte hep üstünlük var özel tweekleri sayesinde

tahayasin

Üye
tamam birazdan linki vericem

yok hx'in yardımcı oldugu birisi denemek lazim ama hxte hep üstünlük var özel tweekleri sayesinde

Anladim sonradan adamin sayfasini fark ettim birde türkce FW yapsa daha iyi olur
Saygilar

ahenk

ahenk

Üye
    Konu Sahibi
ovimap 3.4.115

tahayasin tarafından türkçesi eklenecek ancak türkçe fwlerde zaten türkçe açilir
ekteki iki dosyayıda kurun ana dosya için burdan

28.03.2010 güncel türkiye haritası için burdan

iyi forumlar

Anladim sonradan adamin sayfasini fark ettim birde türkce FW yapsa daha iyi olur
Saygilar

nasıl yapsın kastım aydın hocaya degil nereye gitsek batırıyoruz sacma reklamlar yapıldı
haklı olarak adamlar dalga gecti birde adamlara verdik veriştirdik ne oldu olan bize oldu kıvranıyoruz
biz millet olarak mütevazi ve alçak gönüllükten biraz nasipsizis
oyüzden hep bazı şeylerden mahrum kaliyoruz (kendikendimizi mahrum bırakıyoruz)

lütfen kimse alınmasın söz meclis dısı
iyi forumlar

tahayasin

Üye
Haklisin Hic gereksiz olaylar yasandi hemde pisipisine ve hala olurolmaz sözler sarfediliyor Zaten türkleri kimse sevmez butür olaylarda tuzubiberi oluyor..
Saygilar

ahenk

ahenk

Üye
    Konu Sahibi
bu hxv3 lerde şöylebir sorunvar yada opera5 finaldede olabilir ama baska programlardada mesela navigasyonda gerçi o batarya düşmanı ama batarya çok ısınıyor baya önceki fwlerde bukadar degildi
acaba sizde durum nedir arkadaslar kastım jb2 fwden

iyi forumlar

lk1973

Üye
tahayasini de burada görmek sevindirici. güzel ve faydalı katkıları olan dostumuz. inşallah paylaşımlarını bu başlıktada bekliyoruz. bir de bu flashlite da bir gelişme olursa bildirirsen sevinirim tahayasin . bildiğim kadarıyla sen takip ediyorsun bu güncellemeyi. saygılar...

tahayasin

Üye
tahayasini de burada görmek sevindirici. güzel ve faydalı katkıları olan dostumuz. inşallah paylaşımlarını bu başlıktada bekliyoruz. bir de bu flashlite da bir gelişme olursa bildirirsen sevinirim tahayasin . bildiğim kadarıyla sen takip ediyorsun bu güncellemeyi. saygılar...

Selam
Sagolasin dostum elimizden geldiyince yardimlasmaya calisiyoruz...
Flashlite´de malesf bir gelisme yok ama eminim oda halolur..
Saygilar

lk1973

Üye
gecen gün aydın hocanın bahsettigi andyı kızdıran yeni custom fwci hx lerden sıkılan yada yenilik arayanlara [URL="http://forums.samsungi8910omnia.com/members/faenil.html"' Alıntı:
faenil[/URL] adlı uye tarafından hazırlanan LITv2 jc1 tabanlı custom fw
adam bizim jokere teşekkür ediyor efektler için. joker iyice beynelminel oldu yani...

ahenk

ahenk

Üye
    Konu Sahibi
bu avimaps 3.4 gercekten cok guzel olmus tahayasin turkcelestirirse faha guzel olur tabi buyuk sehirlerdeki kullanicilar daha iyi test edebilir ancak bulundugum sehirin haritasi guncel hersey yerli yerinde
Ayrica orogramin ust sag kosesinde accound bolumunden kayit olun nokia uyelihiniz yoksa ovistoreden alin yada programin icinde uyelik veriyo uye girisi yapmassaniz navigation yapmaya bilir

iyi forumlar

Ayrica flashlite 3.1 icin samsung birsey yapmadikca care olucagini sanmam ayrica guncellesenizde birkac flash programindan sorunsuz kullanmaya yarar yiksa sitelerden video seyretmeyi unutun macromedia olayi yuzunden

pacemaker

Üye
@ahenk,
DH'de, HX'e TR FW için para toplanıyor. Yani para verecekler belirleniyor. İsterseniz buradaki üyelere de bi duyurmak iyi olur diye düşünüyorum.

aydink_1903

aydink_1903

Üye
@ahenk,
DH'de, HX'e TR FW için para toplanıyor. Yani para verecekler belirleniyor. İsterseniz buradaki üyelere de bi duyurmak iyi olur diye düşünüyorum.
Andy e 1 kuruş bile kaptırmam :)

Kolay Gelsin

lk1973

Üye
aydink_1903 dostum sen tabii ki verme zaten yakında teli stacaksın belli ki. bu para toplama işini başarabilirsek hx bundan sonraki fwlerde türkçe de ekler mi sence? sen biraz tanıyorsun bu adamı sanal alemde de olsa...
saygılar...

ahenk

ahenk

Üye
    Konu Sahibi
sn pacemaker zaten herkez DH'i taki' ediyor ben haric belki siz bilmiyosunuz ben orda naces adiyla yafdimci olmaya calisan biriydim ancak yalis hazirlanan bir fwnin kurbani oldum ve bu belirtince iftiralar hakaretler beni cocuk yerine koymalar vs vs okadar yardimci oldugum ve paylasim yaptigim kisiler beni dusman ilan etti ve aydin hocanin meshur lafi paylasimdan kasitlari yanlizca almak ondakini alip sendekini vermekten bi haberler giderken onceden haber verip programlarimi kaldirdim okdar paylasima tesekkur etmiyen degerli uyeler paylasim bitince birden aslan oldular yani benim icin DH diye biryer yok takipte etmiyorum belki wave alinca oraya donerim insallah orayada gelmezler benim icin yabanci dil olmasinin hicbir eksikligi yok zaten cogu terimleri biliyor coguda ezberden gidiyorum ama lk1973'e sozverdim organizasyon olursa 20 tl vericem o biliyor burayida sirf onun icin actim yoksa benim ihtiyacim yok istedikki bencillik olmasin herkez faydalansin saygi sevgi cercevesinde
Umarim beni anlar ve anlayis gosterirsiniz ozurdilerim (naces)

iyi forumlar

pacemaker

Üye
sn pacemaker zaten herkez DH'i taki' ediyor ben haric belki siz bilmiyosunuz ben orda naces adiyla yafdimci olmaya calisan biriydim ancak yalis hazirlanan bir fwnin kurbani oldum ve bu belirtince iftiralar hakaretler beni cocuk yerine koymalar vs vs okadar yardimci oldugum ve paylasim yaptigim kisiler beni dusman ilan etti ve aydin hocanin meshur lafi paylasimdan kasitlari yanlizca almak ondakini alip sendekini vermekten bi haberler giderken onceden haber verip programlarimi kaldirdim okdar paylasima tesekkur etmiyen degerli uyeler paylasim bitince birden aslan oldular yani benim icin DH diye biryer yok takipte etmiyorum belki wave alinca oraya donerim insallah orayada gelmezler benim icin yabanci dil olmasinin hicbir eksikligi yok zaten cogu terimleri biliyor coguda ezberden gidiyorum ama lk1973'e sozverdim organizasyon olursa 20 tl vericem o biliyor burayida sirf onun icin actim yoksa benim ihtiyacim yok istedikki bencillik olmasin herkez faydalansin saygi sevgi cercevesinde
Umarim beni anlar ve anlayis gosterirsiniz ozurdilerim (naces)

iyi forumlar
Çalışmalarınızı ve özverinizi taktirle karşılıyorum. Gerçekten birşeyler almadan vermek, son zamanlarda insanlarda azalan bir özellik. Sonuçta herkes telefonunu en iyi şartlarda ve maximum düzeyde kullanmak istiyor. Gerekirse bunun için gereken değer verilmeli. Ama para ile ama teşekkürle. İyi çalışmalar diliyorum.

aydink_1903

aydink_1903

Üye
aydink_1903 dostum sen tabii ki verme zaten yakında teli stacaksın belli ki. bu para toplama işini başarabilirsek hx bundan sonraki fwlerde türkçe de ekler mi sence? sen biraz tanıyorsun bu adamı sanal alemde de olsa...
saygılar...
Sondan başlayayım.

JC den sonra yeni bir Orjinal FW çıkma ihtimali son derece zayıf görünüyor. Sanıyorum tüm bölgeler için JC nin bir versiyonu çok kısa zamanda çıkacaktır. 1-2 ay önce bahsi geçen tüm sorunlardan arındırılmış genel FW bu olacak gibi. Sözün özü parayı verirken sadece bu versiyonla yetinebilirsiniz. Kaldı ki Andy için her yeni sürüm yeni bir kapıdır genel bir bundan sonraki tüm versiyonlar için sözü vereceğini sanmıyorum verse bile biraz önce yazdığım sebepdendir.

Diğer konuya gelince
1. Hayatımda telefon satmadım, kardeşlerden birine veririm genelde yeni telefonu aldıktan sonra bir süre eskiside bende kalır yaklaşık 1-2 ay. Yani Mayıs ta Wave çıksa Temmuzda ancak benden çıkar i8910 buda yaklaşık 1 yıl kullanım demektir. Benim açımdan iyi bir süre. Yani telefon bir süre daha elimde ve aşağıda belirteceğim sebepler olmasaydı para toplanmasına katılabilirdim.

2. Para vermememin sebeplerinden en önemlisi İngilizce Almanca Rusça Yunancası bedava Türkçe Arapçası paralı. Kesinlikle kabul edilemez bir durum.

3. Andy den şu anda yazmak istemediğim çeşitli sebeplerden dolayı hiç hoşlanmıyorum.

4. Para toplayan grubun içinde hayatta bir daha mesaj yazmak istemediğim veya ortak bir amaç için çalışmayacağım kişiler var. (Listeyi görmedim ama mutlaka içindedirler hiç şaşmaz yanılmam)

5. Kendi yapabileceğim birşey için asla para ödemedim hayatımda (Hemen megoloman yaftası vurmayın, gerçekler bunlar)

Kolay Gelsin

Unutmadan Para toplayanlara son bir uyarı yapayım ne istediğinizi tam belirleyin. Fu ll demek yavaş demektir. Speed demek eksik parçalar ve kısmi ufak tefek buglar demektir. Sizin için 2 ayrı versiyon çıkaracağını sanmam.

Kolay Gelsin

Üst Alt