Haber Samsung Galaxy S6'nın Bataryası Şişti!

Sponsorlu Bağlantılar

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye

Emre

Üye
samasung pişmanlıktır

Son düzenleme:
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Bunu hergün yapıyorum ne oluyor? ben bir fark göremedim .
Kullandıgın cihaz?
Nexus 6 veya S6 mı? Edge degil ama.
Hadi note 4 bir şekilde kendine hakim olabiliyor diyelim sonra italya, ingiltere ve amerikada rezil oldular forumlara bir göz atın
Samsung kullanıcıya susması icin 200bin euro verdi niye?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Kanıtlayabilirsen çok iyi olur bahsettiğin miktarlar çok büyük.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Kanıt yoksa asılsız olma ihtimali de var ben şahsen inanmıyorum bu haber buralara kadar geldiyse samsung'un itibarına yapılan bir hareket olduğu açık.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb ve baskahmet
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Kullandıgın cihaz?
Nexus 6 veya S6 mı? Edge degil ama.
Hadi note 4 bir şekilde kendine hakim olabiliyor diyelim sonra italya, ingiltere ve amerikada rezil oldular forumlara bir göz atın
Samsung kullanıcıya susması icin 200bin euro verdi niye?

S6 kullanıyorum herhangi bir sorun göremedim ama 200bin avro icin sorun yaratabilirim :D

• Beğen
Tepkiler: İbrahimakinci, ilyas_0177 ve baskahmet
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Kanıt yoksa asılsız olma ihtimali de var ben şahsen inanmıyorum bu haber buralara kadar geldiyse samsung'un itibarına yapılan bir hareket olduğu açık.
Samsung kendini kanıtlamış bir firma dünyanın %70 i samsung , adam susunca kimse inanmaz tabi zaten para bu işin susturucusu
S6 kullanıyorum herhangi bir sorun göremedim ama 200bin avro icin sorun yaratabilirim :D
Evet bende note 4 aldım babama sırf bu yüzden :D

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Parayı alan adamın üstüne birde konuşması bana mantıklı gelmiyor. Gerçek bir ihtimal olsaydı fotoğrafı sizdirip bırakırdı diye düşünüyorum yanına bana para verdiler sözünü kimse kendine yakıştırmaz onur kırıcı. Bu işin de pis tarafı elbette vardır. ;)

PriZm

PriZm

Üye
Konudaki bazı mesajlar ibret alınması gereken türden. Havadan atılan asılsız teorileride bazı üyeler toplamış resmen.

• Beğen
Tepkiler: Invoke
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Parayı alan adamın üstüne birde konuşması bana mantıklı gelmiyor. Gerçek bir ihtimal olsaydı fotoğrafı sizdirip bırakırdı diye düşünüyorum yanına bana para verdiler sözünü kimse kendine yakıştırmaz onur kırıcı. Bu işin de pis tarafı elbette vardır. ;)
Hepsini varsayım olarak düşünebiliriz, veya yorum hatta karalama, ne fark edebilir sonucta burada konuşup tartışmak veya degerlendirme yapmak bizim işimiz degilmi ;)

şahıs üzerine konuşsak dedigin dogru yanlış olur fakat burada teknoloji devleri ile konuşup degerlendiriyoruz
yere vurup yükseltmekte bizim işimiz bagrımıza basıp sevmekte bizim işimiz.
yanlış bir sözümüz varsa lütfen uyaralım ;)

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye

MaxipmaN

Üye
forumda sony hep önerilirken, forumda tecrübeli arkadaşlardan samsung alan var, acaba nedeni nedir?
ben samsung almayı düşünmüyorum ilerde

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bende HTC'Ye geçmeyi düşünüyorum samsung baydı artık. Herkes samsung alıyor. Nexus sağlam olursa Nexus'tan şaşmayın derim.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
forumda sony hep önerilirken, forumda tecrübeli arkadaşlardan samsung alan var, acaba nedeni nedir?
ben samsung almayı düşünmüyorum ilerde

Samsung'un bi zararını yada eksi bir yanini gormedim önceden kenarları soyuluyordu artık o sorunda Yok bence gayet kullanışlı ve yeterli cihazlar yapıyor samsung :)
Bende HTC'Ye geçmeyi düşünüyorum samsung baydı artık. Herkes samsung alıyor. Nexus sağlam olursa Nexus'tan şaşmayın derim.

Asus 2 al kimse almadan :D

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Samsung'un bi zararını yada eksi bir yanini gormedim önceden kenarları soyuluyordu artık o sorunda Yok bence gayet kullanışlı ve yeterli cihazlar yapıyor samsung :)

Asus 2 al kimse almadan :D
Asus benden uzak kalsın tasarımı rezalet :kotu:

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
S6 kullanıcılarına 2 haberim var
1. işlemci aşırı ısınıyor nerdeyse cihaz el ile tutulamayacak hale geliyor.
2. samsung s6 modeli icin işlemci degişikligi onaylandı yani s6 pro veya s6 soft geliyor :D
Hatta olabilecek degişim taleplerine karar verecekleri söyleniyor
Qualcomm Snapdragon ve Exynos acıklamayı yapan kim olabilir? :D

LG, Samsung ve OnePlus ta eklendi
Konuda ki cihazlar
S6, G4 ve OnePlus +2
Herkese gecmiş olsun.

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Hani 14 nm ile ısınmazdı?

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
S6 kullanıcılarına 2 haberim var
1. işlemci aşırı ısınıyor nerdeyse cihaz el ile tutulamayacak hale geliyor.
2. samsung s6 modeli icin işlemci degişikligi onaylandı yani s6 pro veya s6 soft geliyor :D
Hatta olabilecek degişim taleplerine karar verecekleri söyleniyor
Qualcomm Snapdragon ve Exynos acıklamayı yapan kim olabilir? :D

LG, Samsung ve OnePlus ta eklendi
Konuda ki cihazlar
S6, G4 ve OnePlus +2
Herkese gecmiş olsun.
Ne yapinca bu sekilde ısınıyormuş?
Ben ısıtamadım bi türlü :hmmm

Üst Alt