Haber Samsung Galaxy Note 5 resmi olarak duyuruldu

Sponsorlu Bağlantılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
24 ayar altın kaplama note 5 çıktı :ehe :kop2:

fiyatı 1100 dolar :oha:

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu

Luck Star

Luck Star

Üye
Bu kaplama olayı çok basit bi adam iwatch kaplamıştı yani neden bu kadar pahalı yaparlar anlamıyorum sırf altın adı geçiyor diye kafadan fiyat arttırıyorlar. Gerçi alınacak bir tarafı da yok :D

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

0MG90

0MG90

Üye
Bıçakla kırıldı inanmıyorum :D Gorilla falan yalan

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Önce bir bakmak lazım.

BurakTura

BurakTura

Üye
yalnız bıçakla arkaya şaheser yarattı adam :D çok güzel oldu

• Beğen
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Kaçınız youtube dan takip ediyor bilmiyorum ama HighOnAndroid adlı bi kanal var daha 2 gün önce note 5 kutu açılışı yaptı ve kalemi ters takmayın takarsanız içindeki sensöre takılır derken kendisi de taktı. :ehe
Daha sonra çıkarmak için söktü camın altında vidalar olduğu için
Isı tabancası ile altındaki yapıştırıcı yumuşatıp çıkardı
O an gördüm ki arkadaki cam baya ince ve altı da tuz değil yani bi plastik kapak var yani ince sivri bi nesne plaatik kapağın derin olduğu yere hızıca çarparsa bu şekilde kırılabilir

• Beğen
Luck Star

Luck Star

Üye
Kirilmayi birak camin rengi orjinal degil altinda sticker var. Profosyonel bir sekilde cikarsan bile sökulebiliyor al basina is. Sadece yeni modelde degil samsung s5 ten beri oyle on rkran dahil. Dandik yapiyo yapcak bise yok.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Kaçınız youtube dan takip ediyor bilmiyorum ama HighOnAndroid adlı bi kanal var daha 2 gün önce note 5 kutu açılışı yaptı ve kalemi ters takmayın takarsanız içindeki sensöre takılır derken kendisi de taktı. :ehe
Daha sonra çıkarmak için söktü camın altında vidalar olduğu için
Isı tabancası ile altındaki yapıştırıcı yumuşatıp çıkardı
O an gördüm ki arkadaki cam baya ince ve altı da tuz değil yani bi plastik kapak var yani ince sivri bi nesne plaatik kapağın derin olduğu yere hızıca çarparsa bu şekilde kırılabilir
Aynen takip ediyorum onu sonra taktı ama kendiside nasıl yaptığını anlamadı:ehe
Kirilmayi birak camin rengi orjinal degil altinda sticker var. Profosyonel bir sekilde cikarsan bile sökulebiliyor al basina is. Sadece yeni modelde degil samsung s5 ten beri oyle on rkran dahil. Dandik yapiyo yapcak bise yok.
Sen nereden biliyorsun? Içinde sticker var dediğine göre açıp baktın demek ki

Üst Alt