Samsung Galaxy Note 3 Kullanıcı Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Beyler samsung lar neden soyuluyor yanları falan

xmustx

xmustx

Üye
Benimkinde olmadı.ezik olmasına rağmen soyulma yok

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Alırsan konuyu açarsın
Hayır alamayacağım note 3 note 7 ye kadar eskimez. 3gb ram çok rahat götürür. :)
Alırsan konuyu açarsın
Hayır alamayacağım note 3 note 7 ye kadar eskimez. 3gb ram çok rahat götürür. :)
Benimkinde olmadı.ezik olmasına rağmen soyulma yok
Benimde şarj tarafında ezik var ama soyulma yok ezik çevresinde .sağlam modellere denk geldik veya iyi fırçalamışlar :D
Dostlar ben Dr.Ketan Lollipop versyonu olan L17 kuracağım maxicep'e konusunu açmamı istermisiniz yoksa xda linkini mi atayım?
Beyler samsung lar neden soyuluyor yanları falan
Galaxy S modellerde oluyor çoğunlukla S3 ve S4 te çok oluyor note 2 yi bilmiyorum fakat note 3 ve note 4 te böyle bir sıkıntısı olan görmedim. Orta seviye cihazlarda oluyor olabilir dikkat etmedim.

Son düzenleme:
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Mesela sınıfta s3 minisi olan falan var hep soyulmuş bnde o yüzden sırf samsung almak istemedim

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Mesela sınıfta s3 minisi olan falan var hep soyulmuş bnde o yüzden sırf samsung almak istemedim
Evet S3 serisinde soyulma çok oluyor. S4 te aynı şekilde. S5 i soyulan veya s5 minisi soyulan görmedim ama bu sorunlarda artık eskide kaldı yeni metal tasarım bu işi çözdü. :)
Dr.Ketan %50 indi telefon üzerinden indirdiğim için yavaş oluyor :eller:

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Gerçekten harika bir rom olmuş
~~Dr.Ketan L17~~

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Dr.Ketan L17.2 batarya perfonmansini fena bulmuyorum bir zamanlar jellybean skorlarim gibi %75 parlaklık full wi-fi

dark0045

Üye
Bu lolipop gelmiyecek heralde bu sene 2873818 tane tel çıkartmakla olmuyor bu işler bida samsung alamayacağım vallahi

xmustx

xmustx

Üye
Biraz önce samsung hub güncellendi.daha doğrusu hizmet telefondan tamamen kaldırıldı.güncelleme bekliyoruz..

omursevim

omursevim

Üye
Hiç bir şeye yaramıyordu o uygulama zaten :) boşuna ram yiyor

• Beğen
xmustx

xmustx

Üye
Artık yok :D alkışlayabilirsin
Lolipopta oyun ve uygulama optimizasyonu normal mi acaba @teknolojibaronu

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Artık yok :D alkışlayabilirsin
Lolipopta oyun ve uygulama optimizasyonu normal mi acaba @teknolojibaronu
Uygulamalar sorunsuz tek hoşuma gitmeyen yanı klavyede titreşim çalışmıyor. Benim gibi titreşime alışıksan zor gelebilir :). Onun dışında gta sa durduruldu hatası alıyorum sebebi bendeki eski sürüm olduğu içindir muhtemelen. Asphalt 8'i denemedim. Modern Combat 5 çalışıyor ve ısınma fazla olmuyor. Arayüz cidden o eski hantalliktan kurtulmuş. Bence samsung bu hafiflikteki bir arayüz ile giderse eski başarısına ulaşabilir. O kadar iyi diyorum. :D

xmustx

xmustx

Üye
Tam gaz yola devam yani :D

• Beğen
xmustx

xmustx

Üye
Hiç gerek yok ıslığı bekliyorum :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu