Samsung Galaxy Note 3 Kullanıcı Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

xmustx

xmustx

Üye
İlginç

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

mirzasinan

mirzasinan

Üye
arkadaşlar bende 9005 var ve telefon kendi kendine o duruldu bu durduruldu deyip duruyor herşeyi durduruyor kendi kendine ama çalışmaya devam ediyor neden olabilir

• Beğen
xmustx

xmustx

Üye
  • Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
@resitpolat a teşekkürler
Türkçe TWRP RECOVERY için;
TWRP v2.8.1.0 ha3g Türkçe (SM-N9000Q) - MaxiCep

arkadaşlar bende 9005 var ve telefon kendi kendine o duruldu bu durduruldu deyip duruyor herşeyi durduruyor kendi kendine ama çalışmaya devam ediyor neden olabilir
Farketmeden system appden veya priv-app den bir dosya sildiysen olabilir. Odin ile yeniden son yazılımı kur devam ederse telefonu sıfirla. Tek çare o sildiklerini geri getirmek. Eğer birşey silmediysen başka sebeb aklıma gelmiyor.

Beyaz klavye vardıda ondan KitKat ı pek sevmiyorum. Ama KitKat gibiside yok :D

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: H.Reşit POLAT
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
KitKattan geriye kalanlar: :) Bakalım L bize neler katacak?

Son düzenleme:
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
8 saatte pil bitmiş
Aralıksız kullanırsan muhtemelen seninde öyle olacaktır. 5 saat ekran açık wifi sürekli açık dikkat edersen. Bence bu süre tatmin eder.
Sürekli veri senkronizasyonu var.

dark0045

Üye
Amerikada 4.4.4 dağıtıldı at&t n900a icin

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
N9000Q için android L çıkmış bir arkadas hemen backup almış xda bende kurdum

Hoparlörler bas ve netlik gibi özellikleri L ile destekliyor en çok bunu beğendim :cool

dark0045

Üye
4.4.4 dağıtilmayacak direkt android L ye geçeceğiz.
Bununla ilgili resmi bi açıklama yapılmadı samsung turkiye yetkililerine de sordum gelebilir de gelmeyebilir de net bi bilgi yok 5.0 bekleniyor dediler. N9005e gelirse bizede gelir.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bununla ilgili resmi bi açıklama yapılmadı samsung turkiye yetkililerine de sordum gelebilir de gelmeyebilir de net bi bilgi yok 5.0 bekleniyor dediler. N9005e gelirse bizede gelir.
Gelsede pek bir anlamı kaldı mı sence? Bu kadar sızıntı 5.0 sürümünü kullanan insanlar dönüpte ''aa 4.4.4 gelmiş demez'' kimse demez artık 5.0 gelecek 4.4.4'ün gelmesine ihtimal yok.

H.Reşit POLAT

H.Reşit POLAT

Üye
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Note 4 teki s-pen Note 3 ün kasasına sığıyor mu? Deneyen var mı?

xmustx

xmustx

Üye
Bilmiyorum.işlev farklı olmasa da yazılım farklı değilmi.ekrandan resim kırpma vs.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bilmiyorum.işlev farklı olmasa da yazılım farklı değilmi.ekrandan resim kırpma vs.
O yazılım farkları L ile note 3 ede geliyor zaten kullandım. Daha önceden birçok kez samsungun note 3 e note serisine yaraşır bir arayüz veremediği için ilk fırsatta s-pen ağırlıklı bir arayüz verecek demiştim olduda :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Kalemin kalitesi olarak s-pen note 4 teki daha kaliteli gibime geldi eğer kasaya sığaraa almayi düşünüyorum.

xmustx

xmustx

Üye
Kasaya sığacağını sanmıyorum.bizimki odunsa 4ün ki kereste :)

• Beğen

Üst Alt