Galaxy Note 3 Samsung Galaxy NOTE 3 Android L den KitKata Dönüş

Sponsorlu Bağlantılar

djcancox

djcancox

Üye
tekrar merabalar ben yaptım önce 4.4.2 döndüm ime gitti telin sonra modem uçtu deyip 4.3 kurdum gene ime gelmedi genel sorun ime null null yazıyor ne yapmam gerekiyor :D
tekrar merabalar ben yaptım önce 4.4.2 döndüm ime gitti telin sonra modem uçtu deyip 4.3 kurdum gene ime gelmedi genel sorun ime null null yazıyor ne yapmam gerekiyor :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Kullandığın 5.0 firmware'in .tar yazısını sil onu .zip yap daha sonra rar'ı aç modem.bin dosyasını al masaüstüne at.
CP den modem.bin'i odinle flashla.

• Beğen
Tepkiler: djcancox
djcancox

djcancox

Üye
teşekkürler çözdüm sayende ;)

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

unspol98

Üye
Lütfen sorunsuz ayrıntılı bir anlatım yapmanızı rica ediyorum çünkü cihazı 2 gün önce güncelledim kutudan çıkan 4.4.2 versiyonuna geri dönmek istiyorum tamamiyle n900 , imei null vb hataları yaşamadan nasıl flashlarım?

crekerrr

crekerrr

Üye
şunu bir de a3 ( kapalı kasa batarya falan cıkımıyor) için nasıl yaparız bir bulabılsem bir de sammobıleda benım telefonun modelınde firmware yok kafayı yıcem

SuperMr_Cool

Üye
Sayaç sıfırlama bu kadar basit bir işlemmiymiş :D Tamamen sorunsuz sıfırlanıyormu ?

azizerkan07

Üye
En stabil sürüm hangisidir 4.4.2'de. Bir de orijinal Türkiye'den dönerken İmei sorunu vs. yaşamam değil mi?

OPYBOBS

OPYBOBS

Üye
En stabil sürüm hangisidir 4.4.2'de. Bir de orijinal Türkiye'den dönerken İmei sorunu vs. yaşamam değil mi?
JVUENG1 en stabil sürüm 4.4.2 için. Geri döndüğünde imei gider ama geri getirmen çok basit.
Mevcut olduğun stock romu indir
.tar yazan yeri sil " .zip " yaz.
Içinde modem.bin olacak
Onu ana ekrana çıkar.
4.4.2 ye döndükten sonra odinde CP kısmından bu çıkardığın dosyayı seç ve flashla.
Imein geri gelecek.

Üst Alt