Galaxy Note 3 Samsung Galaxy NOTE 3 Android L den KitKata Dönüş

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy NOTE 3 Android L den KitKata Dönüş

Android L yi beğenmediyseniz KitKat a geri dönmek istiyorsanız yapmanız gerekenler:

1-) Knox sayaç Sıfırlama Dosyasını indirin

2-)ODİN'i açın cihazı DOWNOAD MOD a alın ve ODİN den AP kısmına gelerek indirdiğimiz dosyayı seçin ve Start'a basıp flashlayın.

3-)Pili hemen sökün ve tekrar DOWNLOAD MOD a alın ve KitKat firmware i seçin START'a basarak kurun.

KitKatınız hayırlı olsun.

Hiçbir mesuliyet kabul etmem.

Firmware lar
kısmında bulunmaktadır.

Son düzenleme:

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
H.Reşit POLAT

H.Reşit POLAT

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
kiko60

kiko60

Üye
hocam reset anında mı çekicektik pili

blackcat67

blackcat67

Üye
s4 için niye yok bu exynos versiyonu için dimi note 3'ün

serdar_gs

serdar_gs

Üye
1- Telefonu Download moda alıyoruz Ap kısmından knox sıfırlama dosyasını seçiyoruz (start demeden ve usb kablo çıkarmadan pili çıkarıyoruz)
2- Pili takıp tekrar Download moda alıyoruz bu sefer Ap kısmında seçili olan Knox dosyası yerine Stock romu seçip start diyoruz.

Doğrumu anlamışım?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Opss. Birşey atlamışım.

Odini aç. Ap kısımina gelerek indirdimiz knox sıfırlama dosyasını seç. Starta bas. Pass gelince bataryayi sök tak ve kitkat firmware'ini starta basarak flashla.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Opss. Birşey atlamışım.

Odini aç. Ap kısımina gelerek indirdimiz knox sıfırlama dosyasını seç. Starta bas. Pass gelince bataryayi sök tak ve kitkat firmware'ini starta basarak flashla.
:ehe:ehe:ehe Benim anlatımıma ek olarak knox dosyasını startlayıp bitince bataryayı söküp takıyoruz sonra romu kur yola devam?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Sıfırlansında sökeriz agaa. Peki telefon pass dedikten sonra yeniden mi başlatıyor kendini ne ara çıkaracaz tetikte olup pass der demez çıkarak mıyız
Açılış animasyon sırasındada sokebilirsin dert değil. Sen kapağı sök gerisi kolay zaten :D

• Beğen
Tepkiler: serdar_gs
serdar_gs

serdar_gs

Üye
Eyw rom insin yapacam kitkat devam aga lollipop beklesin bi süre daha kararlı sürümleri gelsin bakarız :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
serdar_gs

serdar_gs

Üye
:D kıyamadım telefona uzun bir süre sonra sıfır bi telefon almıştım :D çokta para verdim :P

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Aosp rom olsada telefon ağlayana kadar rom kursam. :D Neyse öğrenmiş olduk exynos bana göre değil rom atan bir adam kesinlikle exynos almamalı. :D

serdar_gs

serdar_gs

Üye
bana bakarsanda ayrım olmamalı tüm dünyada aynı işlemci ile versin :D

blackcat67

blackcat67

Üye
:( keşke bizim telefonumuzdada knox sıfırlansa bizim niye sıfırlanmıyor :(

Üst Alt