s60 MOBİL TV CEPNET HIZINDA tıkla izle [HD LİNKLER EKLENDİ]

Sponsorlu Bağlantılar

AnKaRaLi dıablo

AnKaRaLi dıablo

Üye
:tşk:bunlari program yada dosya haline getrırsen on numara olur:oke:

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
CryuS

CryuS

Üye
Galatasaray TV'yi de eklermisin. rtsp://cdn21.motiwe.com:1935/live/gstv370 şu link çalışıyor.

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Konu güncellendi arkadaşlar yeni eklenen adreslerde tam ekran seçeneği mevcut

Bahaxi

Bahaxi

Üye
kardeş rica etsem fb tv ve kids/animez i de yükler misin?

kabusgs1905

Üye
elinesaglık

murat.122a

murat.122a

Üye
çok teşekürler eline koluna sağlık

gomla1

Üye
kardeşim daha önce teşekkür etmiştim şimdide ediyorum allah razı olsun :) yalnız yeni eklediğin hd linkler 5800 real player de medya klibi oynatamıyor diyor kapanıyor buna çözüm var mi diğer linklerde 10 numara fakat yarım :) ama yinede eline koluna sağlık sis olarak yapacaktı bir arkadaş ne oldu ?

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim daha önce teşekkür etmiştim şimdide ediyorum allah razı olsun :) yalnız yeni eklediğin hd linkler 5800 real player de medya klibi oynatamıyor diyor kapanıyor buna çözüm var mi diğer linklerde 10 numara fakat yarım :) ama yinede eline koluna sağlık sis olarak yapacaktı bir arkadaş ne oldu ?

FerhatERDOĞAN nickli arkadaş çalışıyor dedi o yuzden ekledim hd linkleri yani çalışmıyorsa yapacak birşey yok yanlış istihbarat :(

CryuS

CryuS

Üye

FerhatERDOĞAN nickli arkadaş çalışıyor dedi o yuzden ekledim hd linkleri yani çalışmıyorsa yapacak birşey yok yanlış istihbarat :(

Yok çalışıyor güzelce hatta şu anda beyaz showu izliyorum.Ama keşke link 2 diye ekleseydin.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Yok çalışıyor güzelce hatta şu anda beyaz showu izliyorum.Ama keşke link 2 diye ekleseydin.

neyse hangisi çalışıyorsa artık onu kullanırsınız linklerin biri mavi diğeri kırmızı zaten sorun oluyormu?

CryuS

CryuS

Üye

neyse hangisi çalışıyorsa artık onu kullanırsınız linklerin biri mavi diğeri kırmızı zaten sorun oluyormu?

Yok hiç sorun olmuyor.Gs Tv'yi eklediğin için teşekkürler.Birde mobilde linkler görünmeyebilir demişsin gözüküyor o notu silebilirsin.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Yok hiç sorun olmuyor.Gs Tv'yi eklediğin için teşekkürler.Birde mobilde linkler görünmeyebilir demişsin gözüküyor o notu silebilirsin.

m.maxicep.com adresinden konuya girdinmi linklere tıklayınca tepki vermiyor

ekomar16

ekomar16

Üye
Turkcell tvnin linkleri mi bunlar?

lazye

lazye

Üye
Hd kanallar bende çalışmıyo :hmm:

Süleyman

Süleyman

Üye