Haber Smartv v3.0.0.5

Sponsorlu Bağlantılar

kesasd

kesasd

Üye
    Konu Sahibi
Smartv v3.0.0.5
Daha önce gelen feedback'ler de vardı bu konuda. Yayınların kesildiği, çalışmayan kanallar gibi... Köklü bir altyapı değişikliği sözünü vermiştik ve en kısa zamanda güncelleme vereceğimizi belirtmiştik.

Market güncellemelerinde bu konuyu konuşamadığımız için yeni bir konu açma ihtiyacı duydum. Artık bu tarz hiçbir uygulamada olmayan kanalları izleyebileceksiniz. Kanal sayısı da eskisinden daha fazla. Görsel iyileştirmeler de var. Bazı eksiklikleri not aldık ve yeni güncelleme çalışmalarına da başladık.

24 TV, ANC TV, Art Uşak, ATV, Ay TV, Bengütürk TV, Berat TV, Beyaz TV, Bilim TV, BJK TV, Bloomberg HT, Bugün TV, Bursaspor TV, Cine5, Cnbc-e, CNN Türk, Dost TV, E2, FB TV, Fog TV, Gala TV, GS TV, Haber 365, Haber Türk, Halk TV, IMC TV, Kanal 7, Kanal 17, Kanal 35, Kanal 56, Kanal 99, Kanal A, Kanal D, Kanal T, Kanaltürk, Karadeniz Türk, Klas TV, Kral TV, Kral POP, Meltem TV, NTV, NTV Spor, NTV Spor HD, Number One, Number One Türk, Planet Sinema, Power Türk, Samanyolu TV, Show TV, Sports TV, Star TV, TRT 1, TRT 3 TBMMTV, TRT Belgesel, TRT Diyanet, TRT Çocuk, TRT Haber, TRT HD, TRT Müzik, TRT Spor, TRT Türk, TJK TV, TV2, TV8, TV Net, TVT, Ulusal Kanal, Vatan TV, Yumurcak TV, Yurdum TV, World Travel Channel

Aşağıda bir ekran görüntüsü paylaşıyoruz.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: flutewoddy, sinanozcan312, sekajmer ve 4 diğerleri

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Teşekkürler elinize sağlık.
Bu aralar peşpeşe alternatif TV uygulamaları geliyor.
Market zenginliği ve çeşitlilik açısından gerçekten güzel gelişmeler bunlar.
Üstelik uygulamaların Türkçe olması ve siz değerli Türk geliştiricilerin ürünü olması da bizler için ayrı bir mutluluk.

Uygulamayı inceleyip yorumlarımı belirteceğim.

Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum.

kesasd

kesasd

Üye
    Konu Sahibi
@bulutsuzgece teşekkür ederim. Bizim altyapımız diğer uygulamalardan çok daha farklı. Fark yaratabilmek adına çalışıyoruz. Asıl amacımız Türkiye pazarı olsa da diğer ülke pazarları için de önemli. Bu arada diğer arkadaşların uygulamalarını da denedim. Arayüzler birbirinden güzel bizimki sanki ilkel kalmış gibi :)

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
v2.0 sürümü henüz yayınlanmamış sanırım, baktım hala v1.5 sürümü görünüyor.
Güncellenmiş link için beklemedeyiz. :good:

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Konu geri de kalmış canlandıralım :)
Böyle bir uygulama iyi olur :D , aslında kanalları kategorilere ayırsak olmaz mı ?
Birde sizi farklı kılacak bir şey de dizi filmlerin belli alanlarıyla oluşan bir bölüm.Yani dizilerin önemli kısımlarını içeren bir bölüm.
ayrıca Günün reytingide konulabilir.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk: eline sağlık

braayn

braayn

Üye
çok iyi tşkler ...

mesutcinik

mesutcinik

Üye
burada bizim içimizden olan geliştricilerin uygulamalarını mağazada görmek gerçekten çok mutlu ediyor beni çalışmalarınızda başarılar... :)

katil_197

katil_197

Üye
kardeş bana mms kodlarını atarmısın ben yazılım okuyomda kodlara başlamadan kendimi geliştirmem lazımda :D

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Teşekkürler işime yarar dogrusu :gunes:

serverfun912

serverfun912

Üye
Uygulanma linki eklemek yasak mı bulamadımda acayip sorgular

R3DDeviL

Üye
uygulama güzel eline sağlık birde tjk tv yada tay tv olsa süper olurdu.

serinaga

serinaga

Üye
Gelişmeleri merakla bekliyoruz, kolay gelsin ...

kesasd

kesasd

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.

kardeş bana mms kodlarını atarmısın ben yazılım okuyomda kodlara başlamadan kendimi geliştirmem lazımda :D

Hocam eski uygulamanın mms kodlarını yollayayım özelden atıyorum. Şuan kullandığım m3u8 linkleri.

katil_197

katil_197

Üye
Yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.

Hocam eski uygulamanın mms kodlarını yollayayım özelden atıyorum. Şuan kullandığım m3u8 linkleri.
merak etme uyglama çıkarmıcam kendimi geliştirmeye çalışcam bide lig TV mss kodunu bulabilirmiyiz

kesasd

kesasd

Üye
    Konu Sahibi
merak etme uyglama çıkarmıcam kendimi geliştirmeye çalışcam bide lig TV mss kodunu bulabilirmiyiz

Benim açımdan sıkıntı yok. Bilgilerimi paylaşabildiğim kadarıyla paylaşıyorum gerek blogumda gerekse yazdığım makalelerde. Uygulamalarımın bir kısmı da açık kaynak kodlu. Ben open source yazılımlara ayrı bir ilgi duyuyorum. lig tv mms kodlarını bulabileceğini pek zannetmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: katil_197
katil_197

katil_197

Üye
bulunsa şaşacamda :D

kesasd

kesasd

Üye
    Konu Sahibi
Güncelleme yayınlandı :

• Beğen
Tepkiler: drangela61
ademoz05

ademoz05

Üye
Güncelleme yayınlandı :

harika olmuş!! Çok teşekkürler
alabiliyorsan uygulamaya reklam al derim. Reklamsız surum de 2-3 lira olsun ben alırım :)

• Beğen
Tepkiler: kesasd
drangela61

drangela61

Üye
gerçekten kanal sayısı olsun hele ki görüntü kalitesi olsun rakipsiz olmuş elinize sağlık fakat kanalları açmada sıkıntı yaşıyorum şöyle ki görüntü ya geç geliyor ya hiç gelmiyor belki bende böyledir bilmiyorum ama diyim dedim belki gözden kaçırılmış ufak bir yer olabilir..
Saygılar

• Beğen
Tepkiler: kesasd

Üst Alt