Haber S4 Mini İçin Android 4.4.2 KitKat Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

baskahmet

baskahmet

Üye
Ama hergun yeni romlari kim flashlicak ohooo

baskahmet

baskahmet

Üye
Bi romda derdime care olmazmi rus da da restart ediyom fena pil gidiyo. Ben cm 12 nin en kotu surumunu indirmisim. Suan guncel indiriyorum ve artik rusa donmem reatart ediyom gidiyo sarj [emoji20]

baskahmet

baskahmet

Üye
Hih son surume gectim kameradaki hata duzeltilmis. Samsungun ram ve sarj dusmani uygulamalarinin hicbiri yok . dosya yonetici eklenmis. Tesekkurler refleks

• Beğen
Tepkiler: reflex
baskahmet

baskahmet

Üye
samimi soluyorum harika bu kadarini beklemiyordum tarayici ve de tapatalk acikti vallahi helal olsun.

baskahmet

baskahmet

Üye
rekorum :)

qradyant

qradyant

Üye
Cyanogen Nightly Modu geliştiriciler içindir yani sürekli güncelleme alır, Milestone Modu ise kararlı sürümlerdir ve normal kullanıcılar içindir... Bu arada antutu skoru iyiymiş[emoji106]

Ekran resimleri atar mısın?
Görev yöneticisi, dosya yöneticisi, kamera vs vs

• Beğen
Tepkiler: reflex
baskahmet

baskahmet

Üye
Cyanogen Nightly Modu geliştiriciler içindir yani sürekli güncelleme alır, Milestone Modu ise kararlı sürümlerdir ve normal kullanıcılar içindir... Bu arada antutu skoru iyiymiş[emoji106]

Ekran resimleri atar mısın?
Görev yöneticisi, dosya yöneticisi, kamera vs vs
görev yöneticisi yok sadece orta tuşa basılı tutup programları kapıyorsun. Bunlarda istediğn görüntüler :)
abi kusura bakma nası kamerayı felan nası göndercem diye düşündüm böyle gönderdim :D

qradyant

qradyant

Üye
görev yöneticisi yok sadece orta tuşa basılı tutup programları kapıyorsun. Bunlarda istediğn görüntüler :)
abi kusura bakma nası kamerayı felan nası göndercem diye düşündüm böyle gönderdim :D
Eyvallah [emoji18]

qradyant

qradyant

Üye
Bugün Android 5.0 ı inceledim, pek hoşuma gitmedi. Kitkat daha keskin daha basit ve daha kullanışlı gibi geldi. Belki özellik olarak 5.0 daha üstündür ama benim için alışmak zor olacak.
Kişisel fikrim....

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
baskahmet

baskahmet

Üye
Bugün Android 5.0 ı inceledim, pek hoşuma gitmedi. Kitkat daha keskin daha basit ve daha kullanışlı gibi geldi. Belki özellik olarak 5.0 daha üstündür ama benim için alışmak zor olacak.
Kişisel fikrim....
kitkat: yüzde 60 restart pil nakavt :angry:

baskahmet

baskahmet

Üye
Her cihazda değil ;)
anladım benm ihtiyactan 4.4.2 ye dönmem lazımdı ablam geldi smdı kızacak one bune en iyisi buna döndüm gidince bakarım belki :D
abi pc den telefona birşey atıcam olmuyor aygıtın bağlantısı kesilmiş olabilir diyor ki sorun cm 12 den 4.4.2 ye dönünce başladı çözümü varmı

The Shadow

The Shadow

Üye
Kişisel fikrim....
Bence de. Mesela lollipop animasyonları berbat. Onun yerine ics deki animasyonları pürüzsüz hale getirip onu koysalardı daha güzel dururdu. Hem beyaz arkaplan ne şarj ne de göz dostu. Holo arkaplandan vazgeçilmemeliydi. Doğrusu performansı iyi olmasa kurmam bile, kitkat gerçekten çok daha güzel.

qradyant

qradyant

Üye
anladım benm ihtiyactan 4.4.2 ye dönmem lazımdı ablam geldi smdı kızacak one bune en iyisi buna döndüm gidince bakarım belki :D
abi pc den telefona birşey atıcam olmuyor aygıtın bağlantısı kesilmiş olabilir diyor ki sorun cm 12 den 4.4.2 ye dönünce başladı çözümü varmı
Muhtemelen rom kaynaklı problem olabilir. Driverlar yüklü değil mi?

Bence de. Mesela lollipop animasyonları berbat. Onun yerine ics deki animasyonları pürüzsüz hale getirip onu koysalardı daha güzel dururdu. Hem beyaz arkaplan ne şarj ne de göz dostu. Holo arkaplandan vazgeçilmemeliydi. Doğrusu performansı iyi olmasa kurmam bile, kitkat gerçekten çok daha güzel.

Tamamen aynı fikirdeyim. Kitkat üzerinde oynama yapsalar daha kullanışlı birşey ortaya çıkabilirdi. Flat tasarım diye bir Akım başladı ve Tamamen tasarım odaklı çalışmışlar ama onu da becerememişler.

Bu tam anlamıyla yenilik sayılmaz bence.
Ayrıca 6.0 a geçmeden 5.5 tarzında ara güncelleme yayınlarlarsa muhtemelen o daha iyi olacaktır. Kullanıcıların eleştirileri ancak yeni versiyonda düzeltilebilir ki düzeltilmesi de ŞART!

baskahmet

baskahmet

Üye
Muhtemelen rom kaynaklı problem olabilir. Driverlar yüklü değil mi?

Tamamen aynı fikirdeyim. Kitkat üzerinde oynama yapsalar daha kullanışlı birşey ortaya çıkabilirdi. Flat tasarım diye bir Akım başladı ve Tamamen tasarım odaklı çalışmışlar ama onu da becerememişler.

Bu tam anlamıyla yenilik sayılmaz bence.
Ayrıca 6.0 a geçmeden 5.5 tarzında ara güncelleme yayınlarlarsa muhtemelen o daha iyi olacaktır. Kullanıcıların eleştirileri ancak yeni versiyonda düzeltilebilir ki düzeltilmesi de ŞART!
Yuklu tabi.

qradyant

qradyant

Üye
Rom problemli sanırım

baskahmet

baskahmet

Üye
Kitkat bu 4.4.2 sornlumu neden atmiyo anlamadiim

baskahmet

baskahmet

Üye