Haber S4 Mini İçin Android 4.4.2 KitKat Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

berk alican

Üye
iphone kullanan bi kişiyi zorlamayın kendi isterse geçsin sigara gibidir :D neyse s4 miniyi dönelim varmı kuran son sürümü

baskahmet

baskahmet

Üye
hiçbir değişiklik yok en son sürümde :D

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Son sürüm aynı ve pil yine boşalıyor kapatıp açınca

serseri_91

Üye
Ios sevmiyorum o yuzden htc one m8 butce yetse keske alirdim android alirim ama bir daha samsung almam batirdilar guncellemeyi ama lise sona kadar bunla gecincem
1999 fan beri Nokia kullandım 11ay Samsung kullandım ilkbaslarda bende iOS sevmiyordum ama kullandım Hoşuma gitti keşke en başta alsaydım ben memnunum

czary01

Üye
Son guncellemede degisiklik varmi arkadaslar

baskahmet

baskahmet

Üye
L dondum abi bu romun en cok rami az kullanmasi ve klavyesi super ya

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
simdi bide s4 miniye android 5.0 lolipop ciktimi diye sorarsin hee
La bide ben bi soru sorim bari. benim telde suanda rusya romu var 2 inci kararlilik yazilimi da wifi den yukledim. yarin obürgün turkiye romu gelince onu odinden kurariz dimi. turkiye olan ilk oldugu icin bisey olmaz dimi. yada tr ye kararlilik yazilimi gelmesini mi bekleyelim.
ya bu arada android 5.0 lolipop nasil iyimi stabilmi herhangi ufak bi sorunu varmi. arkadaslar resim falan koysanizda bi gorsek hee

baskahmet

baskahmet

Üye
simdi bide s4 miniye android 5.0 lolipop ciktimi diye sorarsin hee
La bide ben bi soru sorim bari. benim telde suanda rusya romu var 2 inci kararlilik yazilimi da wifi den yukledim. yarin obürgün turkiye romu gelince onu odinden kurariz dimi. turkiye olan ilk oldugu icin bisey olmaz dimi. yada tr ye kararlilik yazilimi gelmesini mi bekleyelim.
ya bu arada android 5.0 lolipop nasil iyimi stabilmi herhangi ufak bi sorunu varmi. arkadaslar resim falan koysanizda bi gorsek hee
stabil değil nightly sürümü. Artıları ramı çok az kullanıyor eksisi kamera biraz sorunlu okey ? lolipop da ekran görüntüsü de alamıyorum

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
hmmm ok sagol arkadasm o zaman salla gitsin orjinale devam

reflex

reflex

Üye
stabil değil nightly sürümü. Artıları ramı çok az kullanıyor eksisi kamera biraz sorunlu okey ? lolipop da ekran görüntüsü de alamıyorum
Ekran goruntusunu guc+ses kisma son surumleri surekli flaslayin kamera da sikinti yok

baskahmet

baskahmet

Üye
Ekran goruntusunu guc+ses kisma son surumleri surekli flaslayin kamera da sikinti yok
tam smdı stock dondum 4.4.2 suanda en iyisi Değil mi bir de son sürümleri flashla felan ohoo :D

reflex

reflex

Üye
tam smdı stock dondum 4.4.2 suanda en iyisi Değil mi bir de son sürümleri flashla felan ohoo :D
Uğraştıra bilir ama performansı bence iyi hiç bir sıkıntı yok uygulama geçişleri kitkattan hızlı vs vs. Samsungun ıvır zıvırları yok boş ram 0,95 mb daha ne olsun 10 uygulama arkada acik kasma yok ve uygulama gecisleri hizli bos ram buna ragmen en az 300mb oluyo daha ne olsun

The Shadow

The Shadow

Üye
Uğraştıra bilir ama performansı bence iyi hiç bir sıkıntı yok uygulama geçişleri kitkattan hızlı vs vs. Samsungun ıvır zıvırları yok boş ram 0,95 mb daha ne olsun 10 uygulama arkada acik kasma yok ve uygulama gecisleri hizli bos ram buna ragmen en az 300mb oluyo daha ne olsun
0.95 MB mı :oha: O rom kullanılır mı ya 1 MB bile boş yer yoksa :ehe :d:

Üst Alt